Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

sprawdzam co mi się wyświetli w profilu bo moje zdolności forumowe są na poziomie przedszkolaka :oops: , a nie mam jak uczyć się na błędach innych, więc popróbuję na swoich :D . sorky za upierdliwość, pozdrawiam i życzę miłego gadulstwa które się jeszcze milej czyta :lol: Robin

niemartw się.ja nawet boję się sprawdzić. :D ale fotka wskoczyła ci chyba przez pomyłke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli takie zasady, to no problem - GIFów nie ma

 

tym samym przepraszam czytający elektorat obecnego miłościwie panującego nam władcy naszych ziem za to, że musieli oglądać podobiznę swego ulubieńca w tak niefortunnym zestawieniu :D:D:D

Gify animowane mogą być, ale nie mogą oczopląsu oglądający dostawać. Reklam umieszczać nie wolno. I na tym forum raczej nie ma elektoratu kaczora, przynajmniej nikt się nie ujawnił w kilku dyskusjach jakie się na ten temat przewinęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khosis, spoko to 1stpage... jak sie przyzwyczaje to moze sie przydac :wink:

 

dzięki ;)

well, codziennie kilka tysięcy wejść dowodzi, że się przydaje...

 

dlatego wszędzie mam w podpisie umieszczone bo zazwyczaj ludzie reagują jak Ty.

ale zasady zasadami i jeśli jest to traktowane jako reklama to ja nie będę bannera umieszczał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest forum prywatne wiec nie mozna...

 

Ale zawsze mozna polecic... Ja polecam http://www.1stpage.pl/ - dosc ciekawe zestawienie. Kiedys sam robilem takie portale - troche dla siebie, troche dla fanu... na jednym nawet udalo mi sie reklamodawce zlapac i jakis grosz wpadl :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khosis, a moze bys nam zalinkowal tam www.SubaruDoSlubu.com - zawsze cos by sie lepiej wypromowalo :twisted:

 

[edit] aha... wiesz czego mi brakuje? newsow z GSMONLINE.pl i np aukcji ze strony glownej ALLEGRO... 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well

 

sprawdzę to. jeśli gsmonline czy allegro udostępniają frontend to nie ma problemu, żeby takie informacje się znalazły. jeśli nie - ja nie mam zamiaru (w takim przypadku) kraść contentu z cudzych stron ;)

 

a co do subarudoslubu.com - jeśli macie bannerek (400x50 lub 468x60) to nie ma problemu, ja jestem otwarty na współpracę;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khosis, nie mamy banerku - ale zrobie - to wtedy mozemy sie wymienic... a poki co to wrzuc sam link www.SubaruDoSlubu.com

 

ja jak kiedys robilem to grep-owalem (najpierw wget stronki, pozniej grep, a pozniej znaczniki htmlowe) sobie na servie na linuxie potrzebne informacje i wstawialem w swoja strone ;) ale tak chyba nie wolno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie problem w tym że takie działanie cechuje wybitnie wątpliwa legalność. z jednej strony za darmo reklamujesz czyjąś stronę i powinni być wręcz wdzięczni... z drugiej zaś niestety umieszczasz u siebie cudzy content bez zgody autora a to już wyraźnie podpada pod paragraf...

 

najprostszym rozwiązaniem wydaje się skontaktować się z autorami, lecz wiadomo jak to jest kontaktować się z dużymi serwisami...

 

poczekam na bannerek, tymczasem wrzucę linka - no problem - proszę oczywiście o link zwrotny (lub bannerek - dostępne w dziale reklama)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...