Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Legacy od niedawna tj 2 tygodnie

Wcześniej preferowałem auta francuskie, lecz po 3 wizycie w serwisie na żądanie producenta moją 307 /tj. samo zapłon, coś tam jeszcze innego i teraz wymiana Abs-u/ powiedziałem na razie pass :?

Poszedłem w „legendarną trwałość” - poczekamy zobaczymy jak na razie trzeszczy coś z tyłu polejemy WD-40 i pewnie pomoże :wink:

Widzę, że atmosfera jest bardzo luźna i sympatyczna, więc postaram się pokazywać tu jak najczęściej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem w „legendarną trwałość” - poczekamy zobaczymy jak na razie trzeszczy coś z tyłu polejemy WD-40 i pewnie pomoże :wink:

Witaj na forum :) O legendach kilku użytkowników tutaj naprodukowało nieco postów, więc polecam wyszukiwarkę. Ale nie podłamuj się :) Zadowoleni też tu są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zarejestrowalem sie jakis czas temu, ale forum przegladam juz od dosc dawna. Glownym powodem do zarejestrwoania sie jest to, ze w przyszlym roku chce kupic WRX'a i wertuje forum dosc doglebnie, zeby dowiedziec sie jak najwiecej na temat Imprezy, ktora chodzi za mna juz od dluzszego czasu.

PS. Wielkie dzieki dla Scooby'ego, ktory uswiadomil mi jak mili sa uzytkownicy Subaru.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subek, WRXow jest sporo... szukaj dalej...

 

Bede szukal i wypatrywal, ale ten okaz mi sie bardzo spodobal, rozmawialem z wlascicielem i oddal je naprawde okazyjnie, i to mnie najbardziej boli. OT. pokazalem zdjecia z ogloszenia mojej siostrze, ze chce takie cos kupic, a ona na to wybuchla smiechem, ze co to za %^$$# takie badziewne zlote felgi zalozyl :) LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...