Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

QL, specjalne pozdrowienia odemnie... swego czasu mialem Libero w Avatarze ;) lubie ten kosmiczny samochodzik... i jak bedzie w ciekawej cenie kiedys to chyba kupie... :twisted: Napisz cos wiecej w watku MOJE SUBARU o nim... chetnie poczytam... i fotki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...chociaz po lekturze kilkunastu ostatnich postow mam "letkie" watpliwosci czy to odpowiedni temat do powitania czy OT :wink:

 

Forum przegladam od dawna,subaru narazie nie mam,bo wciaz mysle co zakupic jako drugi samochod-SI GT czy Audi S2-choc to chyba niezbyt fortunne wyznanie na tym forum. :D

 

Po przydlugim wstepie,witam raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...chociaz po lekturze kilkunastu ostatnich postow mam "letkie" watpliwosci czy to odpowiedni temat do powitania czy OT :wink:

Forum przegladam od dawna

 

Skoro od dłuższego czasu przeglądasz forum, to pewnie już wiesz, że OT to sól tego forum :) Witaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...chociaz po lekturze kilkunastu ostatnich postow mam "letkie" watpliwosci czy to odpowiedni temat do powitania czy OT :wink:

Forum przegladam od dawna

 

Skoro od dłuższego czasu przeglądasz forum, to pewnie już wiesz, że OT to sól tego forum :) Witaj!

 

Zauwazylem,ale jako rookie nie chcialem tak od razu podpadac i pisac wprost :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich witam i o drogę pytam.

Nie znalazłem manuala tego forum, a do tego korzystam z tej formy kontaku po raz pierwszy. Jednak napisałem wiadomość prywatną do jednego z forumowiczów i teraz siedzi mi w skrzynce "Do wysłania". Czy muszę jeszcze coś zrobić, żeby ją wysłać, czy też czeka ona tylko na odczytanie przez adresata? Tego w FAQ nie ma :( . Liczę na pomoc :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich witam i o drogę pytam.

Nie znalazłem manuala tego forum, a do tego korzystam z tej formy kontaku po raz pierwszy. Jednak napisałem wiadomość prywatną do jednego z forumowiczów i teraz siedzi mi w skrzynce "Do wysłania". Czy muszę jeszcze coś zrobić, żeby ją wysłać, czy też czeka ona tylko na odczytanie przez adresata? Tego w FAQ nie ma :( . Liczę na pomoc :!:

 

PW czeka w Twojej skrzynce aż do momentu, gdy adresat się zaloguje. Wtedy "przejdzie" do jego skrzynki.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla was. Ile kosztuje utrzymanie STi w Polsce. Chodzi mi o ubezpieczenie, paliwo, itp. Zauwazylem ze kilka z was ma sprowadzane z USA WRX/STi.

 

duzo... w stosunku do zarobkow oczywiscie :roll:

paliwo 95 ~4,00zl; 98 ~4,20zl a dolar po ~3,40zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC FAN - dzieki, pooglądałem sobie sambara. Poza kształtem - technicznie inne aut. moje libero ma reaktor atomowy z tyłu pod podłogą. i dołaczany przód. Żadnej automatyki - przydały by się jeszcze blokady i większe wykrzyżowanie osi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też witam... ponownie, bo coś Was ostatnio zaniedbałem. Trochę mi się w robocie różne rzeczy waliły i nie miałem na nic czasu - ale za to coś zarobiłem i mam teraz nowe auto... :mrgreen:

 

Szczegóły w stosownym wątku w dziale OT, za chwilę... :wink:

 

A potem udam się nadrabiać 2789 nieprzeczytanych postów :shock: :shock: :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...