Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Witam wszystkich jeszcze nie witanych i pozdrawiam serdecznie wszystkich już uprzednio (oj..... daaaawno !) witanych :!: :)

 

Przyjemnej zabawy/rekreacji/komunikacji/nauki/dyskusji/ekstrowertycznych zwierzeń i czegokolwiek tam jeszcze włącznie z OT (w nowym Forum specjalistycznym :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Michał i pochodze z Kielc.

YESSSS!!!!

 

Zostałem dziś posiadaczem Subaru Impreza GT 99

Gratuluję, witam i cieszę się, że i w Kielcach nareszcie da się spotkać GT-ka na ulicy. Mam nadzieję, ze będziesz jeździł duzo i ze nasze trasy się będą krzyżować... :mrgreen:

 

Też scyzoryk

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jestem Damian i właśnie dzisiaj zarejestrowałem swoje pierwsze Subaru a dokładnie leciwe Legacy rocznik '90 2,2 litra. Wcześniej nie myślałem o takim aucie ale teraz gdy już od kilku dni nim jeżdżę, czuję że zapałam sentymentem do tej marki.

 

A posiadaczem stałem się trochę przypadkowo ponieważ z ojcem szukaliśmy silnika subaru do zbudowania na nim motocykla. Do komisu pojechaliśmy z takim zamiarem. Na miejscu okazało się jednak, że auto jest w tak dobrym stanie i za takie pieniądze, że..... no właśnie :wink: ....i teraz nim jeżdżę. Motocykl powstanie na innym silniku.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja wprawdzie nie jestem (choć bardzo bym chciał) posiadaczem Subaru, ale będę do Was zaglądał zapraszając na organizowane przez nasz klub zawody na torze w Kielcach. Pierwsze zaproszenie jak na razie od Artx'a, ale w przyszłym sezonie będę z Wami na bieżąco. Do zobaczenia na Pucharze Jesieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów nie jestem niestety jeszcze posiadaczem subaru i jeszcze przynajmniej do konca stódiów się to nie zmieni ale pozniej ...

 

Witam serdecznie, choc szczerze przyznam, ze nie spodziewam sie konca Twoich studiow zbyt szybko - moze byc problem z praca magisterska :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałemsięprzywitac na forum.Jest to pierwsze forum wktórym zdecydowałem sie przywitac i nie bardzomam pojeciejak się tu poruszac.Dużo wieksze doświadczenie mam w Subarynkach.Pierwsza w 1996 była Impreza GT z 1994 ,póżniej była przerwa i różne marki.Od 4 lat jeżdżę Legacy aktualnie Outbackiem 2.5 .Mam nadzieję,że będę mógł podzielić się swoim doświadczeniemz tymi wspaniałymi pojazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałemsięprzywitac na forum.Jest to pierwsze forum wktórym zdecydowałem sie przywitac i nie bardzomam pojeciejak się tu poruszac.Dużo wieksze doświadczenie mam w Subarynkach.Pierwsza w 1996 była Impreza GT z 1994 ,póżniej była przerwa i różne marki.Od 4 lat jeżdżę Legacy aktualnie Outbackiem 2.5 .Mam nadzieję,że będę mógł podzielić się swoim doświadczeniemz tymi wspaniałymi pojazdami.

 

Super,tylkotrochęczęściejstawiajspacje,ok? :lol:

 

Witamy w zakładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...