Jump to content

Pancin

Użytkownik
 • Posts

  323
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.scyzzor.com

Profile Information

 • Skąd
  świętokrzyskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pancin's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

3

Reputation

 1. Zawsze się zastanawiałem, po co ślepemu oczy.
 2. A kluczykiem nie otworzysz? Ten cyngiel blokuje otwieranie że środka, ale kluczykiem się otwiera normalnie.
 3. Cześć, zapraszam serdecznie na motrsportowe rozpoczęcie 2018 roku w formie Track Day'a - 6go stycznia na Tor "KIELCE". Zaczynamy zapisami od godz. 9tej, o 9.45 spotykamy się na odprawie, jeździmy od 10tej do bólu. Na pewno nikt nie wyjedzie z niedosytem przejechanych kilometrów. Będą przygotowane dwie ciekawe trasy z obsługą i profesjonalnym pomiarem czasu Tag Heuer. Cena 250 zł/auto (maks 2 kierowców na 1 samochód). Zalecane kaski, w samochodach z klatką obowiązkowe! Szczegóły PW.
 4. Witajcie, 15go (dzień wolny od pracy) organizuję na torze "Kielce" Track Day dla jednego z klubów. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, więc puszczam info na forum. Impreza w formule zawodów z długą częścią treningową na pełnej długości toru, czyli z odcinkiem leśnym, wg poniższego harmonogramu: HARMONOGRAM CZASOWY 8.45-9.40 – Zapisy w Biurze Imprezy oraz Badanie Techniczne 9.45-10.00 – Odprawa z uczestnikami 10.00-12.15 – Trening wolny na trasie S1 12.15-13.30 – Przejazdy punktowane próby S1 13.30-14.00 - Przerwa techniczna 14.00-15.45 - Trening wolny na trasie S2 15.45-17.00 - Przejazdy punktowane próby S2 17.15 – zakończenie imprezy Jak widać powyżej będą przygotowane dwie atrakcyjne trasy z pełną obsługą, czasy mierzymy Tag Heuerem. Jest możliwość mierzenia większej ilości przejazdów, jeżeli ktoś będzie chciał posprawdzać sobie różne ustawienia samochodu. Jak zawsze odpalamy grilla i pieczemy kiełbaski. Jest to ostatnia możliwość bezpiecznego sprawdzenia i ustawienia samochodu przed GSMP w Sopocie, więc zapraszam "Górali" na testy. Cena - 250PLN. Obowiązkowe kaski! Info najlepiej na tel. 601408780
 5. Bęben, nie parzyła cię kierownica w tym EVO?
 6. Przykro mi ale z powodów nie do końca ode mnie zależnych jestem zmuszony odwołać jutrzejszy trening. Białego na to że jest naprawdę sporo więc pewnie zabawa byłaby przednia.
 7. Zapowiada się zimowa aura w tym tygodniu, więc postanowiłem, że można wykorzystać termin świąteczny i coś poupalać treningowo w najbliższy piątek po kieleckim torze. Ustawimy ciekawe trasy, rozpalimy grilla i postaramy się o dobrą zabawę. Myślę, że skład może być bardzo niewielki, tym większa szansa na to, żeby wyjeździć się na maksa. Proponowany harmonogram: 9.30 - zbiórka i odprawa 9.45 - zaczynamy jazdę 12.30 - przerwa obiadowa 13.00 - wznawiamy jazdę po nowej trasie 16.00 - kończymy zabawę Cena - 300PLN/auto (może jeździć 2 kierowców jednym autem). Kaski obowiązkowe dla zaklatkowanych, u pozostałych zdecydowanie zalecane. W razie pytań proszę o tel.: 601408780. Jeśli nie odbieram, proszę o SMS, oddzwonię.
 8. Myślę o tym cały czas, jak poprawić sytuację, która wkurza część zawodników i przy okazji czasem ma negatywny wpływ na sprawne przeprowadzanie zawodów. Przez te wiele lat organizowania różnych imprez życie nauczyło mnie jednego - jak wprowadzasz przepisy, to rób to tak, żeby dało się je potem egzekwować bez odstępstw i zero-jedynkowo. I tutaj rodzi się pewien problem, bo Tor "Kielce" to nie lotnisko i ilość miejsca w niektórych częściach obiektu oraz ich drożność jest mocno ograniczona. To powoduje, że nie jest łatwo wprowadzić zapisy, które będą czytelne w zastosowaniu i ewentualnych konsekwencjach, przy zachowaniu dowolności np. miejsc do rozpoczynania próby. Z jednej strony byłoby dobrze (mnie też) mieć super porządek w tej materii, z drugiej jest ciągłe ciśnienie na wydłużanie próby, co rozumiem, bo tak po prostu jest lepiej i fajniej. Niestety SuperOES w porównaniu z niektórymi cyklami stał się, jak trafnie mawiacie "mistrzostwami świata toru Kielce" i przede wszystkim to powoduje, że pojawia się mnóstwo cwaniactwa i nieuczciwych zachowań pomiędzy zawodnikami. Wyobraźcie sobie próbę ze startem takim jak na Pucharze Jesieni, która bardzo większości przypadła do gustu i dojazd na start na ostatnią chwilę. Dojazd jest wąski, ciężko się przecisnąć i przed startem kilka samochodów. Jak znam te zawody od początku i od podszewki nie trzeba będzie czekać długo na takiego, co stanie w kolejce 30 cm "za ciasno". Oczywiście niby przypadkiem. I po temacie. Ukarać, czy nie? Takie może lekko przesadzone, ale niestety poparte mnóstwem wieloletnich obserwacji przemyślenia mi się czasem nasuwają. Zgłoszenie awarii, to też nie jest taki temat oczywisty. Weryfikacja tego, jak się domyślacie, też nie jest możliwa. Auto nie odpala na czas, jest problem, ale jak zrobiło się bardziej sucho to udało się uruchomić. Instalacja nie lubi wilgoci widocznie. Oczywiście mogę tego nie brać pod uwagę, jak to jest na wyższych rangą zawodach i uznać wprost - nie podjechałeś, nie startujesz. Tylko czy przez kilku nieuczciwych, którzy daliby się pokroić za wynik, warto pozostałym zabierać możliwość kontynuowania zawodów? A między startującymi nie ma niestety zachowań - widziałeś, że ktoś kombinuje, to pójdź i zwróć uwagę. Nie przychodź do mnie, bo ja tego nie widziałem, ale zwróć uwagę od razu, na gorąco to może zadziała. Jak nie za pierwszym, to może za trzecim razem. Może dotrze, że nie ma "czapki niewidki" i jest na cenzurowanym wśród kolegów, którzy ślepi i głupi nie są?
 9. Cześć, zwolniła się rezerwacja toru na sobotę 6go sierpnia, więc pojawia się rzadka okazja do pojeżdżenia po torze w weekend. Jeśli będzie zainteresowanie, to zrobimy Track Day z częścią treningową, pomiarem czasu na fotocelach, grillem i miłą atmosferą. Jak zawsze będą dwie różne trasy, obsługa dbająca o porządek na torze i mnóstwo przejechanych kilometrów. Cena - 300PLN/auto (maks 2 kierowców w jednym samochodzie). Początek 9.30 i jeździmy do bólu. Chętnych proszę o dopisywanie się poniżej. W razie pytań proszę o telefon lub sms - 601408780. Obowiązkowe kaski.
 10. Alex jedzie w takim tempie, że za film z przejazdu musi płacić dwa razy więcej.
 11. Po prostu obawiam się, że szydera z Alexa w czteroosobowym składzie może nam się znudzić.
 12. Dziękuję wszystkim za miło spędzony dzień na torze. Pogoda dopisała, skład był niewielki więc jazdy było do bólu. Udało się też zmajstrować trochę fotek. https://picasaweb.google.com/114014509560456541162/6290352420939461857?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNznw6r_7Y3TiwE&feat=directlink
 13. Cześć, wiem, że zaczynają się wtedy Plejady, ale też nie wszyscy użytkownicy forum będą się na nie wybierać. Tych, którzy zostają zapraszam na Track Day w świąteczny czwartek - 26.05.2016 (Boże Ciało). Spotykamy się ok. 9.30. Jeździmy od 10tej do bólu. Będzie jazda treningowa i przejazdy z profesjonalnym pomiarem czasu. Do dyspozycji w pełni przygotowane trasy z obsługą, materiał foto i grillowane kiełbaski. Cena 300PLN/auto (może jeździć dwóch kierowców jednym samochodem). W razie pytań proszę o telefon - 601408780. Obowiązkowe kaski Chętnych proszę o wpisywanie się na listę poniżej. 1. Piotr - EVO 2. Andrzej - Alfa Romeo 3.
 14. Ty też miałeś spać z Edwinem w jednym hotelu?
×
×
 • Create New...