Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Chyba dobrze trafiłem :D Cieszę się, że mogę znaleźć się w tym ciekawym elitarnym gronie entuzjastów 4pędnych bolidów :mrgreen: Pochodzę z Olsztyna, mam 23 lata, studiuję i pracuję. Interesuje się rajdami samochodowymi. Zawsze chciałem mieć subaru, może niekoniecznie kombi, ale trafiła się okazja i kupiłem Legacy Superstation i jestem zadowolony. Jest to pewna ciągłość i tradycja w rodzinie, tata miał chyba z 4 różne modele Legacy, a teraz planuje kupić Forestera mama miała Leone teraz czas na syna. Wydaje mi się, że w przyszłości jeśli będę zmieniał samochód to chyba tylko na nowszy model Subaru. Marzy mi się impreza, ale trzeba będzie jeszcze trochę poczekać i popracować kilka dobrych lat. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pewna ciągłość i tradycja w rodzinie, tata miał chyba z 4 różne modele Legacy, a teraz planuje kupić Forestera mama miała Leone teraz czas na syna. Wydaje mi się, że w przyszłości jeśli będę zmieniał samochód to chyba tylko na nowszy model Subaru.

 

No prosze, czym skorupka za młodu :wink:

 

Witamy na oddziale 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa jestem. O subaru wiem tyle, ze nie ma lepszego i wielbic trzeba czyli poltycznie poprawnie. I przyznaje - dla Niego zostalam blachara. A szalencow tez lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wszystko wskazuje ze juz nie dlugo dolacze do grona maniakow subaru choc te milosc bede musial dzielic tak zeby nie urazic hondziarzy i mitsumaniakow :D (obydwa te auta lubie i wlozylem w nie w roznych proporcjach sporo zaangazowania,nerwow i kasy-chyba w takich proporcjach o tym mysle :D )

Forester to troche przypadek ale juz mysle ze go polubie :wink: nawiasem mowiac zarazilem swoim gadaniem wspolnikow i zadatkowalismy trzy choc troche mnie rozczarowali i wzieli automaty :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostatnio sporo ludzi z pod znaku owalnej literki T tutaj zagląda

 

Szukają tego, co tam zagubiono... :roll: Niedługo będzie ich więcej, niż nissanowców (zdradzonych z pewnym Francuzem) :wink:

 

Witam nowy nabór - bawta się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...