Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

:) Witaj !

 

Niestety ( lub stety ) moje umiejętności zawodowe nie przydały by się w salonie sprzedaży ( tak mi się wydaje ) ani w serwisie, to czesciej ja korzystam z tego drugiego :) Niemniej dziekuje za szybką odpowiedz i przywitanie. Podobno nie jest ladnie sie przechwalac i zbyt duzo mowic o sobie, dlatego tez mysle ze jak zagrzeje tutaj troszke dluzej miejsce to wszystko sie wyjasni :) Jak na razie bardzo duzo skorzystalem z postow umieszczonych w prawie wszystkich dzialach i deklaruje sie rowniez pomoc oraz zainwestowac swoj czas w forum jezeli ktos bedzie tego potrzebowal..

 

Dziekuje i pozdrawiam.

Rafal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba na Ciebie wysłać forumowego detektywa Milka - on zaraz wytropi, jaki masz związek z subaru. Ostatnio wytropił to, że Gal ma 70 milionów lat, a Azrael z Moniqą czują do siebie miętę. Ciekawy jestem, co wytropi w Twoim przypadku (gwarantuję Ci, że sam będziesz zaskoczony) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(gwarantuję Ci, że sam będziesz zaskoczony) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

 

no właśnie..tak jak wyżej wymienieni 8)

 

Fido2001 -witam kolejną ofiare we frakcji krakowskiej i zapraszam w imieniu reszty na spotkanko (pewnie już wiesz gdzie jest o tym temat) :wink:

 

cześć MM-..obawiam się że Pumex zaraził Cię nieuleczalną odmianą Subaromanii..witam na oddziale :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Moniqua!

Dzięki za powitanie, Szymon chyba rzeczywiście wciąga mnie w nieuleczalną chorobę

ale to jedna z najfajniejszych chorób jakie znam :wink: ..a jakie przyjemne jest leczenie..śmiganie Subarynką, spotkania, zloty..na początek wystarczy

bo jeszcze będziesz chciał się przenieść na oddział intensywnej terapii :wink:

 

a jak jeszcze witają mnie piękne nieznajome (też mi zdradził ten sekret), to już Amen...

:oops: dzięki..tylko wiesz..on troche chyba oszukiwał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Zastanawiaj się zastanawiaj :) Co jest powodem Twoich wątpliwości?

Przede wszystkim szukam odpowiedniej "sztuki", i na tym polega moje zastanawianie. Poza tym chce wybadac pare spraw przed zakupem, zeby wiedziec, gdzie "oko zawiesic i palec wsadzic", zeby nie bylo pozniej kwiatkow, ktorych moglem uniknac. Ostatnio byla dyskusja na temat wady zawuieszenia i hamulcow w ostatnim legacy... troche mnie to zaniepokoilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :) Z byle jakiego wózka to się przesiadać nie będziesz :) Twój nick już mi się obił o uszy kilka razy, ale to może przypdek? Zajmujesz się coś grami?

 

na szczescie nie grami tylko graniem

zajmuje sie muzyka i artystami i czasem sa chwile ze jest nie jest latwo opanowac potfora

od niedawna dosiadam takze sfiruje w miare ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, szczególnie serdecznie tych którzy piszą na temat a nie co im ślina na język przyniesie ;)

 

Zaglądałem na to forum do 2004. Ponieważ mam pytania na które nie mogłem znaleźć

odpowiedzi grzebiąc w archiwum, przyszedł czas żeby się zarejestrować.

 

Lubię dobre i solidne samochody, nie lubię kiczu i marek jadących na marketingu a nie

na przemyślanych rozwiązaniach technicznych.

 

W tej chwili rozważam zakup Legacy/Outback 2.5L automat z lat 98/99.

 

Mam nadzieję, że nawiążę tutaj ciekawe znajomości i być może z czasem pomogę też innym.

 

Jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie, to mogę odpłatnie pomóc przy imporcie aut z USA.

(Mój email i gg w stopce tego postu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...