Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukają tego, co tam zagubiono...

Oby znaleźli, bo niestety kilku forumowiczów (ci co się ujawniają) ma z tym problemy. I faktycznie wątpliwe to pocieszenie, że u innych też ciężko znaleźć. W poszukiwaniu utraconej niezawodności, niezawodność utracona, niezawodność odzyskana - parafrazując pewnego grafomana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - ja Gazetę Wyborczą czytam w dzień i raczej nie umawiam się z nikim na wspólne czytanie, ale dla Ciebie mogę to zrobić i zmienić przyzwyczajenia :mrgreen:.

 

PS. Niechże przestanę w końcu jeździć jak szalony po świecie, to pomyślimy i o wieczorze filmowym... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, niedobrze, że jestem taki przewidywalny. Już sobie chciałem założyć jakiegoś drugiego nicka, co by tu na Forum powsadzać kij w mrowisko, ale potem pomyślałem, że od razu będzie wiadomo, że to ja :twisted:.

 

PS. Po seansie filmowym możemy zaliczyć jakieś upalanko 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek wszystkim i wobec, oczywiście, ten tego.

jako nowy na tym formu uroczyscie sie z Wami witam, i zycze wiele zabawy i pożytku ze wspólnego wymieniania infosów. Tym bardziej że - jak widać mam nadzieję - jestem przedstawicielem posiadaczy skrajnej i niestety juz nie produkowanej linni subaru. i to posiadaczem zadowolonym.

 

Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!!!

jak bedziecie chcieli to zamieszcze kilka fotek co te autka mogą :). w nieco innych klimatach niz wrc, sti i takie tam (co to znaczy 6 s do 100 i 330 KM???? ) :P

 

A przy okazji - jest na forum wogole jeszcze ktos kto ma taki samochodzik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...