Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

ile waszym zdaniem powinna kosztować gt z 99 byłbym 5 -tym właścicielem wcześniej podobno bylo to auto treningowe przez chwilkę (ale to wersja cywilna) raz byl przytarty bok naprawiany w autoryzowanej stacji. jest po duzym przegladzie i piszą że stan bdb ? auto jest z jakieś limitowanej serii i ma skórzane fotele i drewnianą kierownicę (z elementani drewnianymi) ?? z tego co wiem rozbierzność cenowa jest ogromna ( od 29 - 55 tyś) za ten rocznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 kpln za GT'99 to musi byc jakis rarytas... np w 100% nie bity... Mysle, ze taki samochod jak Ty opisujesz to ~35 (5ty wlasciciel to minus, auto treningowe to duzy minus, przytarty - jak lekko - to normalne) ... raczej celuj w te nizsze ceny tych rocznikow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wsi pod Warszawskiej czyli Łomianek

Wolałem najpierw na forum się przywitać żeby nie zjawić się w Miedzianej jako obcy.

Wybieram się tam z ADI555 :D

Tak więc witam i do zobaczenia

 

Witamy 8). To się z nim wcześniej wybierz na piątkowy spot - zrobimy Ci chrzest jakiś, "cy cuś" :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj teraz to spokojnie ale Organza, Shisha, Lemon, generalnie Sienkiewicza to było najczęściej odwiedzane a i tak mniej trendy "jak by komuś na tym zależało" to jeszcze C70 na Waliców i wiele innych ale chyba bez rewelacji bo nawet nazw nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Od zawsze planowalem zakup imprezy, jednak dopiero teraz nadarza sie ku temu okazja

Otrzymalem propozycje zamiany samochodu ktory usiluje sprzedac na Subaru Impreza 1.8 kombi '96 i w najblizszym czasie mam ogladac ten samochod.

 

Nie jest to co prawda moj wymarzony model Imprezy ;P, jednak pomysl mi sie spodobal i jezeli samochod nie bedzie w kiepskim stanie oraz jezeli nie odradzicie mi go kategorycznie pewnie transakcja dojdzie do skutku.

 

Prosze wiec o informacje na temat tego modelu Imprezy lub informacje gdzie moge cos na ten temat poczytac. Interesuje mnie tez oczywiscie na co zwrocic uwage przy ogladaniu.

 

Dziekuje i pozdrawiam

./martinezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martinezz, witaj ! :wink:

 

Jak masz możliwość to rozejrzyj sie za wersją 2.0(oczywiście w dobrej kondycji :wink: ). Pali praktycznie tyle samo co 1.8 osiągi trochę lepsze :idea:

 

pzdr

 

Od zawsze planuje kupic wersje ze sprezarka, ale jak dotad nie udalo mi sie uzbierac wystarczajacej ilosci biletow NBP ;)

 

Teraz planowalem zmiane samochodu ale nie bralem pod uwage Imprezy, jednak jak wspomnialem wczesniej zaproponowano mi zamiane na 1.8 '96 no i na dzwiek slow "Subaru Impreza" przeskoczyla mi jakas klapka w glowie.

W zwiazku z tym zapytuje czy wersja 1.8 to dobry samochod czy moze jest to jakas totalna pomylka w ktora nie ma sensu sie ladowac no i oczywiscie jakie sa potencjalne slabe punkty tych samochodow na ktore powinienem zwrocic uwage przy ogladaniu.

 

dziekuje i pozdrawiam

./martinezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym zapytuje czy wersja 1.8 to dobry samochod czy moze jest to jakas totalna pomylka w ktora nie ma sensu sie ladowac no i oczywiscie jakie sa potencjalne slabe punkty tych samochodow na ktore powinienem zwrocic uwage przy ogladaniu

 

Oszałamiających osiągów 1.8 napewno nie ma, ale za to w zimie dzięki 4x4 pokazuje pazur. Użyj opcji Szukaj, bo o 1.8 było już wielokrotnie :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...