Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Co by tu madrego napisać na dzień dobry... Coż, jestem z Krakowa (z mojego profilu poprostu nie da się tego odgadnąć :D), od niedawna jestem (bardzo) szczęśliwym posiadaczem Legacy'a 2.2 z MT, kombi my95. Do STI mu troche brakuje, ale i tak jest super ;). Ten dźwięk boxera, układ napędowy, ehh, sami dobrze wiecie co to znaczy mieć SUBARU :D. Narazie jestem na etapie sprawdzania jego możliwości, i jestem pozytywnie zaskoczony - niby troche krowiaste auto, ale po zaśnieżonych drogach (okolice mojej chaty - os-y rajdu wawelskiego) prowadzi się wyśmienicie :D. Musze tylko jeszcze jakis fajny placyk znaleźć koło Krk zeby lepiej go wyczuć bez obawy nieoczekiwanej wizyty w plenerze :). Na parkingach niestety ochrona nie przepada za subarami :/ ;)

Dobra, koniec tego smendolenia, ide zrobić coś konstruktywnego, bo dzisiaj chyba nie zasne - musiałem na noc zostawić szuwarka w servisie :( - mam nadzieje ze czegoś nie spartolą :roll: ;)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :) Gdzie zostawiłeś auto?
W... [teraz będzie śmiech na pół krakowa...] ASO... Fiata :lol:. Przy ulicy Barbary . Dostalem namiary na ten serwis, ale nie wiedzialem co to jest - jak tam przyjechałem to mówie do qmpla z którym byłem - "no powiedz co ja robie tu...".

Znajomy znajomego serwisuje tam swojego WRX-a, i podobno któryś mechanik z tamtąd wie jak się obchodzić z subaru... Ponadto szef kiedyś startował w rajdach samochodowych, więc liczę na odpowiedni stosunek do samochodu ;). Nic wielkiego do roboty nie mają, tylko tarcze wymienić z przodu i sprawdzić prawdopodobnie zapieczony zacisk w jednym z kół... No ale wedle teorii, że "są ludzie i parapety" nigdy nic nie wiadomo, dlatego mam pewne obawy :roll:

 

A Ty aflinta, gdzie jezdzisz ze swoim legacem ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku forumowiczów tam serwisuje się regularnie, więc nie jest chyba źle. W środku nie wygląda to na profi serwis, bo wszędzie sporo aut stoi, silniki, skrzynie itp. Kawy też raczej nikt nie poda, ale goście znają się na rzeczy :) Właśnie dzisiaj tam jadę wymienić kolejny mieszek na półosi (z zaskakującą regularnością mi się stare rozsypują, tym razem będę sprytniejszy i wymienię oba nie czekając aż ostatni czwarty też za miesiąc ze starości poleci) :)

No i jakby nie było wiele lat już dłubią w szuwarkach :) Ja polecam do napraw mechanicznych z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze sie chyba strzala nie szczala

 

OGS, Daniel chyba lepiej wie, co ona - ta ciemna - robiła, nie? :mrgreen:

 

Nie bądź taki purysta, poza tym... Mamusia miała chyba kiedyś w podpisie srebrną szczałę... więc precedens był :wink:

 

Witam forumowe nowalijki i życzę aklimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś jest mordercą żelaza i stali to da radę wszystkiemu

 

 

Dokładnie. AL kiedyś jednego użytkownika Subaru podsumował tak ze jeszcze nie zbudowali takiego Subaru które by to zniosło na dłuższą metę ;-) O kogo chodzi nie powiem chyba ze za duża łapówkę ;_)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...