Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

ale chyba wczesniej niz w 1996r

Zależy na jaki rynek robiona była. Oczywiście FWD nie tak łatwo trafić, ale te plecy można zgiąć za wydecham jak się auto kupuje ;)

 

Na szczescie jest to wersja AWD (takie tez bylo moje pierwsze pytanie) dosyc porzadnie wyposazrzona klimatyzacja, elektryka, szyberdach. Przebieg podobno 170 kkm.

Jutro mam ten samochod ogladac.

 

 

pzdr

./martinezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :) a szczególnie tych z grupy Warszawa :)

 

Cześć Młody 8).

 

Dodaj jeszcze tylko, że miałeś przyjemność poznać warszawskich Forumowiczów w ostatni piątek na spocie na Statoilu oraz w sobotę na Torze "Kielce" - inaczej Cię nie skojarzą :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, raz na cateringu a póżniej było tylko gorzej zabłądziłem.Ale place były super.

 

Akurat na place kląłem na czym świat stoi ;-)

Ale nie martw się ja też pobłądziłem, tak że nawet GPS nie wiedział gdzie jesteśmy ;-)

 

Azrael, dzięki .muwiłem dopiero się uczę.internet mam od miesiąca

 

SPoko, nauczysz się :-) Jakby co wal jak w dym, ale ogę nie odpowiadać od razu ostatnio zlaatany jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, tak wolnossaca ale 2.0.kombi.czym jechałeś? [moi chłopcy wielcy fani subaru.]

Ja niestety nie miałem odwagi wystąpić na trasie rajdowej (za krótko miałem auto) i udzielałem się na trasie turystycznej. Ale na tegorocznych plejadach postaram się zwiększyć konkurencję w klasie wolnossącej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Alex jak i znamienita większość imprzowiczów zasili klasę turbo :) A jak się dobrze popatrzeć na zeszłorocznych plejadach to w klasie wolnossącej były 2-3 auta? Oczywiście z turbo też można powalczyć :) Ale to trzeba by trafić na kogoś kto nie radzi sobie z autem a przy okazji samemu trochę umieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta,też chciałem jechać w trasie turystycznej ale moi chłopcy nie chcieli słyszeć o trasie turystucznej.Chcieli się czuć jak na rajdach. Cieszę się że będę miał konkurencje wolnossącą.:D (wolnossącą też można poszaleć na placach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Alex jak i znamienita większość imprzowiczów zasili klasę turbo :) A jak się dobrze popatrzeć na zeszłorocznych plejadach to w klasie wolnossącej były 2-3 auta? Oczywiście z turbo też można powalczyć :) Ale to trzeba by trafić na kogoś kto nie radzi sobie z autem a przy okazji samemu trochę umieć :)

 

Też uważam że można powalczyć.Bałem się placów jak licho jak zobaczyłem prawie same turbiaki.Ale większość z nich jeździła że szkoda mówić.(ja bym powyrzucał im to turbo) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siela, moja ulubiona buda Hondy Civic... 8) to jest dokladnie Twoj egzemplarz?

No wiadomo Honda Civic 5 gen rules :)

Przemeq dobrze mówi to jest VT ale VT które jest realizowane... są już zamontowane: JDM Amber Corrner Lights, dokładka zderzaka, JDMowe halogenki, to jesli chodzi o to co widać na zdjeciu bo są jeszcze inne graty. Reszta jest w trakcie realizacji :) no i na koniec bedzie swap silnika B18C6 ( Honda Integra Type-R ) 4cyl. , DOHC, V-tec czyli 190 wolnossących koników krecących sie do ponad 9000 RPM :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

sprawdzam co mi się wyświetli w profilu bo moje zdolności forumowe są na poziomie przedszkolaka :oops: , a nie mam jak uczyć się na błędach innych, więc popróbuję na swoich :D . sorky za upierdliwość, pozdrawiam i życzę miłego gadulstwa które się jeszcze milej czyta :lol: Robin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...