Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

no to teraz jest przynajmniej auto zamiast zamku :roll: pozdrawiam, a tak wogóle to czy na forum jest ktoś z południowo-wschodniej Polski, mówiąc krócej z mojego urokliwego zadupia :?:

 

Ja jestem (Przemyśl), aczkolwiek 99% czasu spędzam we Wrocławiu, 0.1% na torze w Kielcach, 0.1% na torze w Poznaniu, jakieś 0.2% w Krakowie, reszty procentów jestem w trasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zrobilem bannerek :mrgreen:

 

[url="http://www.SubaruDoSlubu.com/"]
[img=http://www.SubaruDoSlubu.com/banner-SubaruDoSlubu.jpg][/url]

 

I link do samego baneru: http://www.SubaruDoSlubu.com/banner-SubaruDoSlubu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam nadzieję, że w maju uda mi się wreszcie przesiąść do wymarzonej imprezy a co za tym idzie poznać Was osobiście na zlotach!

 

Witamy, witamy - frakcja bemowska jest silna: Azrael, ja, także będziemy się pewnie nie raz mijali gdzieś na światłach na Bemowie City :).

 

W której dokładnie części Bemowa urzędujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. JAk widać jestem tu nowy. Mam na imię Leszek, chociaż i tak wszyscy mówią na mnie Lechu (niestety ten nick był już zajęty). Jak narazie znam z forum tylko jedną osobę, ale mam nadzieję że to się wkrótce zmieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. JAk widać jestem tu nowy. Mam na imię Leszek, chociaż i tak wszyscy mówią na mnie Lechu (niestety ten nick był już zajęty). Jak narazie znam z forum tylko jedną osobę, ale mam nadzieję że to się wkrótce zmieni :wink:

Witaj na forum :)

Jak się pojawisz na którymś forumowym spocie (a te w Krakowie są przynajmniej raz na miesiąc) i nie bedziesz się ukrywał czy podpierał ściany to na pewno się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś 0.2% w Krakowie, reszty procentów jestem w trasie :D

 

0.2% to zdecydowanie za mało, co było widać w zeszłym tygodniu...

a z reszty procentów i tak się nie wyliczysz, bo jak nie jesteś za kółkiem to inne procenty uskuteczniasz ;p

 

ps. ale ładny animowany swift ;DDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, dopiero teraz znalazłem ten wątek więc przedstawiam się z pewnym opóźnieniem, nazywam się Marcin mieszkam w Lublińcu, aktualnie jeżdzę Forysiem 2.0 Turbo S ale już niedługo ( wystawiony na sprzedaż w dziala K/S ). Narazie byłem pochłonięty czytanie wątków ale mam nadzieję że będę mógł wnieść coś od siebie w to forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. JAk widać jestem tu nowy. Mam na imię Leszek, chociaż i tak wszyscy mówią na mnie Lechu (niestety ten nick był już zajęty). :wink:

 

Witaj Lechu w naszych skromnych progach 8) Wreszcie się zarejestrowałeś (urabiałem go juz dobry rok :mrgreen: ) .

 

 

Jak narazie znam z forum tylko jedną osobę, ale mam nadzieję że to się wkrótce zmieni

Bull..it :P Na forum jest jeszcze Magda (Megis) i Emil (Guitarist) :wink:

 

W każdym bądz razie obiecuję zabierać Lecha ze sobą na spoty - jak nie będzie chciał to dam mu ostrzeżenie :mrgreen: hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bull..it :P Na forum jest jeszcze Magda (Megis) i Emil (Guitarist) :wink:

 

W każdym bądz razie obiecuję zabierać Lecha ze sobą na spoty - jak nie będzie chciał to dam mu ostrzeżenie :mrgreen: hihihi

 

No fakt, zapomniałem :wink:

A co do spotu, to jak tylko rzecz jasna dam rade, będe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...