Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jak jest a żony może na SJS nie zabieraj :mrgreen: może się niepotrzebnie zrazić jak zobaczy szaleńców :twisted::twisted:

po malutku i spokojnie i wsiądzie i pojedzie...a tobie zostanie na koniec tylko jej firmówka lub Foryś :mrgreen::mrgreen:

twoje OBK jest naprawde super a ja na miejscu szanownej małżonki ani chwili bym się nie zastanawiał :twisted:

Nie zrazi się - a jeżeli, to się niech powoli przyzwyczaja ... :twisted:

Szczerze (bimber nie obrażaj się) to chyba się cieszę, że nie jesteś na miejscu mojej małżonki .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam narybek forumowy z ostatniego weekendu :D

 

Ze szczególnym uwzględnieniem Pięknych Pań - dziewczyny, przyjmijcie wyrazy szacunku, podziwu... i jeszcze różne inne wyrazy też, ale ćśśśś (to przy okazji :wink: ). Ja tam, gdybym przypadkiem był dziewczyną, to bym się w życiu z takimi okazami jak ci kolesie od Subaru nie zadawał... :twisted::mrgreen:

 

Bo to jakieś dziwne typy są. Serio :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest a żony może na SJS nie zabieraj :mrgreen: może się niepotrzebnie zrazić jak zobaczy szaleńców :twisted::twisted:

po malutku i spokojnie i wsiądzie i pojedzie...a tobie zostanie na koniec tylko jej firmówka lub Foryś :mrgreen::mrgreen:

twoje OBK jest naprawde super a ja na miejscu szanownej małżonki ani chwili bym się nie zastanawiał :twisted:

Nie zrazi się - a jeżeli, to się niech powoli przyzwyczaja ... :twisted:

Szczerze (bimber nie obrażaj się) to chyba się cieszę, że nie jesteś na miejscu mojej małżonki .... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

hehe nie ma sprawy a i ja wole taką sytuacje jaka ma miejsce :mrgreen::mrgreen:

a przy okazji najlepsze pozdrowienia dla żonki i syna :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam narybek forumowy z ostatniego weekendu :D

 

Ze szczególnym uwzględnieniem Pięknych Pań - dziewczyny, przyjmijcie wyrazy szacunku, podziwu... i jeszcze różne inne wyrazy też, ale ćśśśś (to przy okazji :wink: ). Ja tam, gdybym przypadkiem był dziewczyną, to bym się w życiu z takimi okazami jak ci kolesie od Subaru nie zadawał... :twisted::mrgreen:

 

Bo to jakieś dziwne typy są. Serio :mrgreen:

 

Hehe, ja bym powiedzial, ze nie dziwne, lecz.. wyjatkowe okazy ;) rzadko spotykane ;) lepiej brzmi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji najlepsze pozdrowienia dla żonki i syna :mrgreen::mrgreen:

Dziękuję, dziękuję .... Dla Was również pozdrowienia. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się w pełnym gronie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja mam taką nadzieję :) może w piątek na spociku...zapraszam do wątku o spotach wawa :mrgreen::mrgreen:

Śledzę ten wątek z uwagą.

W ostatni piątek nie udało się, bo mały fan Imprez się rozchorował :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"BRY"

 

Zarylem w pokladach forum od kilku dni a i tak jak podniooslem maske WRX-a to niewiele zrozumialem hehehe,nauka od poczatku.

 

Witamy :D

Gratulowalem ci juz na gadu, bo numer mam jeszcze z forum streetracing

jak maly interes ubilismy :wink:

 

Sprzedawca nie mial lekkiego życia ze mną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiles tego czarnego WRX'a z Miedzychodu?

 

Tak kupilem go i jestem bardzo zadowolony- narazie,jest faktycznie dlubniety i byl faktycznie nie mocno uszkodzony,oczywiscie drobne niedoskonalosci sa ale cena je rekonpensuje,ogolnie stan techniczny i wizualny jest bardzo,bardzo dobry.Zawiecha jest troszke twardawa ale za to furacz pieknie jedzie po zakretach.

 

ps.to do Ciebie mialem sie odezwac jesli go nie kupie jesli tak to sorki za milczenie ale wlasnie teraz sobie przypomnialem.Jesli ktos cos wie o tym aucie czego ja nie wiem to prosze was nie psujcie mi dobrego samopoczucia :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiles tego czarnego WRX'a z Miedzychodu?

 

Tak kupilem go i jestem bardzo zadowolony- narazie,jest faktycznie dlubniety i byl faktycznie nie mocno uszkodzony,oczywiscie drobne niedoskonalosci sa ale cena je rekonpensuje,ogolnie stan techniczny i wizualny jest bardzo,bardzo dobry.Zawiecha jest troszke twardawa ale za to furacz pieknie jedzie po zakretach.

 

ps.to do Ciebie mialem sie odezwac jesli go nie kupie jesli tak to sorki za milczenie ale wlasnie teraz sobie przypomnialem.Jesli ktos cos wie o tym aucie czego ja nie wiem to prosze was nie psujcie mi dobrego samopoczucia :wink: .

 

Nie ma sprawy, kupiles go to i tak dla mnie juz bez roznicy ;) Gratuluje zakupu i oby ci dobrze sluzyl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja mam taką nadzieję :) może w piątek na spociku...zapraszam do wątku o spotach wawa :mrgreen::mrgreen:

Śledzę ten wątek z uwagą.

W ostatni piątek nie udało się, bo mały fan Imprez się rozchorował :cry: .

 

 

wyleczyć proszę i zapraszamy na spocik :)

Zobaczysz Juliusz że i dla żony znajdziemy ciekawe towarzystwo :mrgreen:

ostatnio płeć piękna w dość licznej grupie stara się nas wspierać :mrgreen::mrgreen:

oby jak najwięcej pięknych Pań zaszczycało nas swoją obecnością... cholera jak przeczyta to wojtek to jeszcze gotowy przebrać się...hehe dostanie mi się za to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Każdy powód jest dobry.

 

no wiesz..

brat (Scooby :)) zaraziL mnie miLoscia do subaru :)

poza tym moj chLopak mnie zapisaL (KubeLek :))

a przede wszytskim zbLizyLo mnie niesamowite imprezowanie z niektorymi z forum :)

 

A pamietasz:

"BaRy, BaRy cool" :):lol:

Witam MadLen i krucka83 a także pozostałych których nie miałem jeszcze okazji powitać, bawcię sie dobrze na forum. :D

 

A balety były zacne no i ten sympatyczny utworek :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyleczyć proszę i zapraszamy na spocik :)

Zobaczysz Juliusz że i dla żony znajdziemy ciekawe towarzystwo :mrgreen:

ostatnio płeć piękna w dość licznej grupie stara się nas wspierać :mrgreen::mrgreen:

oby jak najwięcej pięknych Pań zaszczycało nas swoją obecnością... cholera jak przeczyta to wojtek to jeszcze gotowy przebrać się...hehe dostanie mi się za to...

Wiadomość odebrana.

Zadania w trakcie realizacji.

Wykonanie zamelduję w wątku spotowym.

Odmeldowuję się :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się, po wielu obietnicach dotarłam tu i daję znak życia...

 

dzień dobry wszystkim :D

 

 

Witaj Vero na naszym "skromnym" :mrgreen: forum wszelkiej maści wykolejeńców których połączyła miłość do plejad hehe

miło było poznać sąsiadeczkę ;)

 

a dziękuję, dziekuję... i polecam się na przyszłość jako pasażerka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...