Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dalej Tomcio?

 

Tomcio ostatni raz szpeigiem był na Janner :)

 

 

Na Janner to był chyba wycieczkowo, w ERC w ogóle wolno mieć szpiegów ?

 

Na Monte w zeszłym roku był na bank, bo wrzucał sobie na facebooka fotki w Volvo i opowiadał że jak wjechali na zaśnieżoną cześć OS nr 3, to było już za późno bo załogi wyjechały z serwisu.

 

z15282868Q,Tomasz-Kuchar-i-jego--szpiego

Edytowane przez thorig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Expert Borowczyk

http://www.polsatsport.pl/Film/Borowczyk-Kubica-Juz-Nie-Moze-Sie-Zaslaniac-Brakiem-Doswiadczenia_6200842/index.html

 

 

No tak, po roku startów w WRC to już doświadczenia Robert ma na tyle, że wszystkich pozamiata  :biglol:

 

 

już zapomniał jak Ogier mówił, że potrzebował 8 lat startów, aby dojść do mistrza...

8 lat startów i wycofania się Loeb'a ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu http://satkurier.pl/news/110898/polsat-sport-extra-z-rajdami-wrc-przez-2-sezony.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+satkurierpl+%28SATKurier.pl+-+Telewizja+cyfrowa+w+zasi%C4%99gu+r%C4%99ki%29

 

Podają tak:

 

W tym roku polscy kibice rajdów będą mogli oglądać relacje ze wszystkich rund Rajdowych Mistrzostw Świata w Polsacie Sport Extra zawsze od czwartku do niedzieli. Wydarzenie skomentują Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bronek dziś powiedział, że jeździł w rajdach   :mrgreen:

Bronek tak się zna na rajdach jak na polityce i ortografii, więc lepiej niech się nie odzywa :biglol:

 

 

co Wy tak tego Kościuszkę nie lubicie...

Nie tam zaraz nie lubicie. Chciał zabłysnąć a przywalił tak, że ludzie długo będą pamiętać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że tak dobrze się to zapowiada.

Jest czym, z kim, i w całym programie latać.

I wygląda na to że wg scenariusza i pod preferencje Roba.

Rob uśmiechnięty, teraz jeszcze trochę szczęścia, czasu i kilometrów. Myślę że czeka nas wiele niezapomnianych emocji.

Nigdy nie wątpiłem, ale przyznać należy ze z ładnym przytupem / pi....ęciem Rob to poogarniał.

Wielki szacun!

Ja wiem ze to sentymentalne, ale tak miło jak Subaryna tam też stoi pod namiocikiem. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a nóż

a nuż...

Ale przyłączam się do pytania. :)

 

stołowy ;)

 

Na ipli będzie, ale jak kupisz sobie pakiet z tym programem. Wczoraj szperałem trochę, ale poniżej kilkunastu zł/mc nie ma chyba opcji. Nie można chyba też kupić dostępu do jednego kanału tylko.

 

Taniej wychodzi WRC+ i do tego livetiming, onboardy, itp, itd. Ja nie biore innej opcji pod uwagę niż WRC+ . Człowiek głupi był, że przedłużył umowe z NC+ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bronek dziś powiedział, że jeździł w rajdach   :mrgreen:

 

Bronek tak się zna na rajdach jak na polityce i ortografii, więc lepiej niech się nie odzywa :biglol:

 

 

 

co Wy tak tego Kościuszkę nie lubicie...

 

Nie tam zaraz nie lubicie. Chciał zabłysnąć a przywalił tak, że ludzie długo będą pamiętać...

Skąd w polakach tyle zawiści i pamietliwosci tego nie wiem.Od ponad 20 paru lat żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo się wypowiedzieć i powiedzieć co myśli. To ze Michał zrobił to trochę niefortunnie cóż zdarza się ale powiedział co myśli o regularność Roberta a raczej jej braku jako profesjonalny zawodnik znający ten sport od kuchni. I co będziecie to teraz roztrzasac i pamiętać przez 20 lat ? Jak dzieci dosłownie az brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisje będą na Polsat Sport News a ten kanał jest w cyfrowej telewizji naziemnej wiec zamiast wyku[ować cos na ipli lub ogladać w internecie polecam kupienie zwykłej anteny pokojowej i ogladanie w tv:) antena pewnie jakies 30 zł i macie 24 kanały w tym Polsat Sport News:)

 

 

 

Sorry moj bład transmisje na sport extra....

Edytowane przez daro7891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bronek dziś powiedział, że jeździł w rajdach   :mrgreen:

Bronek tak się zna na rajdach jak na polityce i ortografii, więc lepiej niech się nie odzywa :biglol:

 

 

 

co Wy tak tego Kościuszkę nie lubicie...

Nie tam zaraz nie lubicie. Chciał zabłysnąć a przywalił tak, że ludzie długo będą pamiętać...

Skąd w polakach tyle zawiści i pamietliwosci tego nie wiem.Od ponad 20 paru lat żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo się wypowiedzieć i powiedzieć co myśli. To ze Michał zrobił to trochę niefortunnie cóż zdarza się ale powiedział co myśli o regularność Roberta a raczej jej braku jako profesjonalny zawodnik znający ten sport od kuchni. I co będziecie to teraz roztrzasac i pamiętać przez 20 lat ? Jak dzieci dosłownie az brak słów.

 

 

Żeby On jak człowiek powiedział to co myśli to by pewnie nikt do niego pretensji nie miał...

 

Tylko on musiał walić te swoje głupie teksty: " Zawsze uważałem, że Robert Kubica jest genialnym kierowcą, ale muszę powiedzieć, że wydarzenia z ostatnich miesięcy trochę zweryfikowały mój pogląd na tę sytuację " oraz że Kubicy brak "profesjonalnego globalnego" podejścia , a potem te idiotyczne insynuacje że skoro Robert przeprosił Maćka to jest między nimi jakiś konflikt. 

 

Nie wspominając o wcześniejszych wywiadach gdzie pozdrawiał hejterów "międzynarodowym znakiem pokoju" 

 

oraz słynnym: "Tak. Chcę być mistrzem świata! I wiem, że mogę nim być!"

 

Nie można sobie rzucać pubicznie takich tekstów i oczekiwać że nie będzie to miało wpłytu na twój wizerunek...

Edytowane przez thorig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...