Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Bronek dziś powiedział, że jeździł w rajdach   :mrgreen:

Bronek tak się zna na rajdach jak na polityce i ortografii, więc lepiej niech się nie odzywa :biglol:

 

 

co Wy tak tego Kościuszkę nie lubicie...

Nie tam zaraz nie lubicie. Chciał zabłysnąć a przywalił tak, że ludzie długo będą pamiętać...

Skąd w polakach tyle zawiści i pamietliwosci tego nie wiem.Od ponad 20 paru lat żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo się wypowiedzieć i powiedzieć co myśli. To ze Michał zrobił to trochę niefortunnie cóż zdarza się ale powiedział co myśli o regularność Roberta a raczej jej braku jako profesjonalny zawodnik znający ten sport od kuchni. I co będziecie to teraz roztrzasac i pamiętać przez 20 lat ? Jak dzieci dosłownie az brak słów.

Wypowiedzi jak poniżej, nie przysporzyły mu zbyt wielu sympatyków:

 

- chcę być mistrzem świata WRC i wiem, że mogę nim być!

- jestem następcą Hołowczyca i Kubicy w jednym.

- myślałem, że zrobert jest geniuszem, ale zmieniłem pogląd...

 

i wiele innych równie niemądrych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jutro zapoznanie ale u kol. "dzioby" w domu ;)  

 

to juz dzisiaj :yahoo:  bo nie widzielismy sie od niedzieli :biglol:

 

 

Ja mam jutro zapoznanie ale u kol. "dzioby" w domu ;)  

Mam nadzieję,że zrobicie je bardzo dokładnie,tylko ciekawe czy odczytacie później opis. :P  :mrgreen:

Pozdrów Dziobę i Dziobnika. ;)

 

beda pamieci zewnetrzne

 

Witam po przerwie! ;)

 

Przewinęło się już info, kto szpiegiem Roberta? Dalej Tomcio?

Tak ale nie

Edytowane przez dzioba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może czy jest możliwość obejrzenia Polsatu SE online na jakiejś stronce? bo rozumiem, że na żadnej iplatv transmisji nie będzie na żywo

 

Polecam www.weeb.tv - można wykupić premium nawet tylko na 3dni za 3,99pln. Bez premium też idzie oglądać (wystarczy tylko rejestracja), ale jak będzie dużo userów to obetną tylko dla premium. Zawsze oglądam tam Canal+Sport jak leci dobry mecz, bo w kablu mam tylko nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wie ktoś może czy jest możliwość obejrzenia Polsatu SE online na jakiejś stronce? bo rozumiem, że na żadnej iplatv transmisji nie będzie na żywo

 

Polecam www.weeb.tv - można wykupić premium nawet tylko na 3dni za 3,99pln. Bez premium też idzie oglądać (wystarczy tylko rejestracja), ale jak będzie dużo userów to obetną tylko dla premium. Zawsze oglądam tam Canal+Sport jak leci dobry mecz, bo w kablu mam tylko nSport.

 

 

W tamtym roku oglądałem na tym LM i pomimo premium też się z....ło.

Edytowane przez Dottoree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Bronek dziś powiedział, że jeździł w rajdach   :mrgreen:

Bronek tak się zna na rajdach jak na polityce i ortografii, więc lepiej niech się nie odzywa :biglol:

 

 

co Wy tak tego Kościuszkę nie lubicie...

Nie tam zaraz nie lubicie. Chciał zabłysnąć a przywalił tak, że ludzie długo będą pamiętać...

Skąd w polakach tyle zawiści i pamietliwosci tego nie wiem.Od ponad 20 paru lat żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo się wypowiedzieć i powiedzieć co myśli. To ze Michał zrobił to trochę niefortunnie cóż zdarza się ale powiedział co myśli o regularność Roberta a raczej jej braku jako profesjonalny zawodnik znający ten sport od kuchni. I co będziecie to teraz roztrzasac i pamiętać przez 20 lat ? Jak dzieci dosłownie az brak słów.

Wypowiedzi jak poniżej, nie przysporzyły mu zbyt wielu sympatyków:

- chcę być mistrzem świata WRC i wiem, że mogę nim być!

- jestem następcą Hołowczyca i Kubicy w jednym.

- myślałem, że zrobert jest geniuszem, ale zmieniłem pogląd...

i wiele innych równie niemądrych....

Nie to że go bronie bo faktycznie niepotrzebnie wylewa za dużo goryczy na to ze Robert jak by nie było wsadził go trochę z siodła ale jest to zawodnik który oprocz Roberta ma największe doświadczenie w WRC dużo większe niz Krzysiu i nie wszystko o czym mówi to sa idityzmy. Sa po prostu różne metody dojścia do tego samego celu których wielu z nas tutaj nie potrafi zaakceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się jednak ze jedyny problem z Michałem, przynajmniej tutaj, wynika z tego, ze wypowiedział się trochę bez klasy, zamiast wyrazić profesjonalną opinię bawił się w jakieś personalne wycieczki do Roberta i Maćka. I tyle. Chyba nikt nie zaprzeczy ze MK jest osobą która ma wiedzę i doświadczenie pozwalające na rzeczowe, potencjalnie ciekawe opinie. Jednak jego wypowiedzi niekoniecznie takie były, przykładowo przekraczając granice pewnej "prywatności", wcinając się w relacje miedzy RK, a pilotem, z którym on sam wcześniej jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wie ktoś może czy jest możliwość obejrzenia Polsatu SE online na jakiejś stronce? bo rozumiem, że na żadnej iplatv transmisji nie będzie na żywo

 

Polecam www.weeb.tv - można wykupić premium nawet tylko na 3dni za 3,99pln. Bez premium też idzie oglądać (wystarczy tylko rejestracja), ale jak będzie dużo userów to obetną tylko dla premium. Zawsze oglądam tam Canal+Sport jak leci dobry mecz, bo w kablu mam tylko nSport.

 

 

W tamtym roku oglądałem na tym LM i pomimo premium też się z....ło.

 

 

Wystarczy zmienić z HD na standard. Zależy od liczby userów i Twojego ISP. Nigdy mi się nie tnie na standardzie, a zazwyczaj oglądam HD. Jak tnie, zmieniam i oglądam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się jednak ze jedyny problem z Michałem, przynajmniej tutaj, wynika z tego, ze wypowiedział się trochę bez klasy, zamiast wyrazić profesjonalną opinię bawił się w jakieś personalne wycieczki do Roberta i Maćka. I tyle. Chyba nikt nie zaprzeczy ze MK jest osobą która ma wiedzę i doświadczenie pozwalające na rzeczowe, potencjalnie ciekawe opinie. Jednak jego wypowiedzi niekoniecznie takie były, przykładowo przekraczając granice pewnej "prywatności", wcinając się w relacje miedzy RK, a pilotem, z którym on sam wcześniej jeździł.

Dokładnie z punku widzenia PR potraktował to malo profesjonalnie natomiast jeżeli chodzi o rolę komentatora w Barborce spisał się znakomicie prawie tak dobrze jak moj ulubiony duet Madej /Przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...