Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

 

Expert Borowczyk

http://www.polsatsport.pl/Film/Borowczyk-Kubica-Juz-Nie-Moze-Sie-Zaslaniac-Brakiem-Doswiadczenia_6200842/index.html

 

 

No tak, po roku startów w WRC to już doświadczenia Robert ma na tyle, że wszystkich pozamiata  :biglol:

 

Bedzie jeszcze jeden komentujący :) ale narazie niemogepowiedziećkto.pl ;)

 

Ale ktoś kto się zna, czy taki "fachowiec" jak Borowczyk? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślałem że Jędrzejewski będzie skoro czytał już w zapowiedzi sezonu wywiady. Mam nadzieje tylko że nie będzie to Pan od "profesjonalnego globalnego podejścia"  ;) Ostatnio go jakoś dużo w mediach, choć głównie w TVN sie udziela.

 

Ciekawe jak się Borowczyk odnajdzie w relacjach WRC bo tam w ogóle nie pokazują narzeczonych kierowców i celebrytów  ;) Chociaż za czasów TV4 lubiłem go słuchać.

 

 

Też lubiłem stare relacje z Borowczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej Wisławski by się nadawał, ten to ma gadane ;) Jednocześnie szanse, że palnie jakąś głupotę byłyby minimalne ;) Pogdybać można...

 

Tymczasem na odcinkach Monte:

 

10931441_748133125236043_142316942326922

 

10923703_10152569336281960_2424298008752

Z Wislakiem ryzyko jest tylko takie, że zanim skończyłby komentować warunki i pogodę na odcinkach, mogła by sie juz relacja skończyć :)

Uwielbiam tego gawędziarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wybrzydzajmy , naprawdę cieszmy sie że bedzie wreszcie relacja , i to na grubym wypasie !!!! live timing , wejścia na antene itp. , ma byc grubo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expert Borowczyk

http://www.polsatsport.pl/Film/Borowczyk-Kubica-Juz-Nie-Moze-Sie-Zaslaniac-Brakiem-Doswiadczenia_6200842/index.html

 

 

No tak, po roku startów w WRC to już doświadczenia Robert ma na tyle, że wszystkich pozamiata  :biglol:

 

już zapomniał jak Ogier mówił, że potrzebował 8 lat startów, aby dojść do mistrza...

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale co, przewidujesz, że to będzie coś więcej niż w WRC+?

 

Takie mam info , że ma być wypas , a co będzie zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrze zrozumiałem, że z Monte pokażą na żywo raptem 3 os-y? Tak się zastanawiam czy wejść w ten polszmat...

 

 

To będą te same co na WRC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrze zrozumiałem, że z Monte pokażą na żywo raptem 3 os-y? Tak się zastanawiam czy wejść w ten polszmat...

 

Pokazują to co producent materiału udostępnia. Chyba nie spodziewales sie ze Polsat obstawi wszystkie oesy i auta swoimi kamerami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dobrze zrozumiałem, że z Monte pokażą na żywo raptem 3 os-y? Tak się zastanawiam czy wejść w ten polszmat...

 

Pokazują to co producent materiału udostępnia. Chyba nie spodziewales sie ze Polsat obstawi wszystkie oesy i auta swoimi kamerami ?

 

 

Nie, liczyłem na to, że producent więcej udostępni, a raczej że polszmat zapłaci za więcej, ale jak tak to WRC+ mi styka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dobrze zrozumiałem, że z Monte pokażą na żywo raptem 3 os-y? Tak się zastanawiam czy wejść w ten polszmat...

 

Pokazują to co producent materiału udostępnia. Chyba nie spodziewales sie ze Polsat obstawi wszystkie oesy i auta swoimi kamerami ?

 

 

 

Ano właśnie, bo aktualnie produkcja promotora jest dość ograniczona. 

 

Wyjątkiem w ostatnich latach był rajd Francji, gdzie relacje na żywo wszysktich OSów wynikały z tego co pamiętam z wkładu telewizji francuskiej. 

 

To co przygotowuje promotor, tj. Magazyn, podsumowania poszczególnych dni i na koniec całego rajdu, OSy na żywo (w 2015 chyba ma być ich co najmniej 26, tj. po dwa na rajd) jest dostępne w WRC+. Materiały nie na żywo z minimalnym opóźnieniem (po emisji TV).

Produkowane są ponadto krótkie wstawki (kilkuminutowe) po każdej pętli oraz zapowiedzi. To było zawsze dostępne na wrc.com.

Dodatkowo mamy mapy, ujęcia z wywiadami z service parku i live timing też online (WRC+/wrc.com/wrc.com). Ogólnie oferta internetowa jest zatem dobra. Fakt, są problemy z live timingiem. 

 

Dlatego jeżeli Polsat chce zrobić coś lepszego, to musieliby przynajmniej mieć ludzi na miejscu, żeby robili relację. I podpiąć się pod live timing którym dysponują zespoły. Komentarz Borówy na pewno lepszy od tego co jest na wrc+ nie będzie, mimo że tamten nie powala i trochę działa na nerwy.

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie, liczyłem na to, że producent więcej udostępni, a raczej że polszmat zapłaci za więcej, ale jak tak to WRC+ mi styka.
 

Ale chyba jakby producent miał coś jeszcze do udostępnienia to było by to już na WRC+, także Polsat pewnie kupił pełen pakiet tego co się dało.

Edytowane przez lukasz111222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, liczyłem na to, że producent więcej udostępni, a raczej że polszmat zapłaci za więcej, ale jak tak to WRC+ mi styka.
 

Ale chyba jakby producent miał coś jeszcze do udostępnienia to było by to już na WRC+, także Polsat pewnie kupił pełen pakiet tego co się dało.

 

 

Nie było to dla mnie takie oczywiste, ale skoro tak jest, to OK, dzięki za wyjaśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...