Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Od tego są testy żeby szukać limitów, szczególnie używając nowych opon. Nic wielkiego się nie stało i zapewne nawet ta przygoda zaprocentuje w przyszłości :) Wystarczy popatrzeć na dużo większe przygody na testach konkurencji chociażby z obozu Hyundaia czy DS ;)

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expert Borowczyk

http://www.polsatsport.pl/Film/Borowczyk-Kubica-Juz-Nie-Moze-Sie-Zaslaniac-Brakiem-Doswiadczenia_6200842/index.html

 

 

No tak, po roku startów w WRC to już doświadczenia Robert ma na tyle, że wszystkich pozamiata  :biglol:

 

Bedzie jeszcze jeden komentujący :) ale narazie niemogepowiedziećkto.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expert Borowczyk

http://www.polsatsport.pl/Film/Borowczyk-Kubica-Juz-Nie-Moze-Sie-Zaslaniac-Brakiem-Doswiadczenia_6200842/index.html

 

 

No tak, po roku startów w WRC to już doświadczenia Robert ma na tyle, że wszystkich pozamiata  :biglol:

 

Eh to jest takie pompowanie balonika, Borowczyk powie że RK ma juz masę doświadczenia, ktoś inny dorzuci że Fiesta w zasadzie to top WRC, potem tekst że powinien walczyć o najwyższe cele albo coś. Jak ktoś posłucha tego, potem się okaże że RK zajmuje miejsca 6 albo 5, a nie wygrywa to zaraz znowu będzie fala internetowego hejtu...

Edytowane przez thorig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Jędrzejewski będzie skoro czytał już w zapowiedzi sezonu wywiady. Mam nadzieje tylko że nie będzie to Pan od "profesjonalnego globalnego podejścia"  ;) Ostatnio go jakoś dużo w mediach, choć głównie w TVN sie udziela.


 


Ciekawe jak się Borowczyk odnajdzie w relacjach WRC bo tam w ogóle nie pokazują narzeczonych kierowców i celebrytów  ;) Chociaż za czasów TV4 lubiłem go słuchać.


Edytowane przez thorig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...