Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Z fb Cezarego Gutowskiego

"Wyjedziemy jeszcze raz, żeby sprawdzić elektrownię. Warunki są trudne. Jest ślisko i błotniście, a nasze opony nie mają takiej ilości nacięć, żeby wystarczająco szybko odprowadzać wodę. Wolałbym suche warunki na rajd, ale to się nie zapowiada. Pojedziemy swoje- RK"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Roberta i Maćka to jeszcze nie koniec testów:
"Wyjedziemy jeszcze raz, żeby sprawdzić elektrownię. Warunki są trudne. Jest ślisko i błotniście, a nasze opony nie mają takiej ilości nacięć, żeby wystarczająco szybko odprowadzać wodę. Wolałbym suche warunki na rajd, ale to się nie zapowiada. Pojedziemy swoje" - powiedział RK. 

 

Gutowski FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wrzucić z  fb C.G. 

 

Wywiad z RK spisany 

Emotikon smile


Podrzucam cytaty - całość jutro w "Przeglądzie Sportowym", oraz wkrótce na stronach przegladsportowy.pl i tradycyjnie na onet.pl. "

 

 "W naszej sytuacji nie mamy za bardzo co podskakiwać do zespołów fabrycznych. Będziemy się starali jechać swoje. Oczywiście chciałbym poprawić skuteczność i nad tym muszę popracować..."

 

"...w najbliższym czasie nasz warsztat zostanie przeniesiony i będzie pracował tak naprawdę tylko nad moimi dwoma autami, z których będę korzystał w mistrzostwach świata."

 

o skrzyni:

 

"Z tego, co wiem, to M-Sport jakoś to dopracował, a ja po raz pierwszy używam - nazwijmy to - tej ewolucji. Na razie ciężko mi ocenić. "

 

"Dla naszej opony uważam, że najlepsze były suche i ciepłe warunki, ale tu raczej tak nie będzie. Błoto i dużo wody mogą sprawiać problemy i mocno utrudnić nam jazdę, ponieważ opony są dość zamknięte i mają dużo mniej rowków, odprowadzających wodę."

Edytowane przez Dawid1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...