Jump to content

serweryn

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About serweryn

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  W-wa
 • Auto
  OBK SBD MY12
 1. Fajnie, że chcieli wyszykować Dziadka, żeby też wyglądał, a nie tylko jeździł...Jak się ogląda końcówkę tego i następny film ( ) to się robi megasmutno... Na szczęście Dziadek dostanie życie w nowej budzie!
 2. Jeżdżę 2,5 roku (60 kkm) OBK SBD, ale manualem i mam inne odczucia. Może program skrzyni jest słaby, bo jeśli mojego trzymać w zakresie 2-4 tys obrotów, to przyspiesza żwawo, zwłaszcza w takim typowo użytkowym zakresie 60-140 kmh.
 3. Kosmos jest w środku, na zewnątrz według uznania Na pewno zajrzę z ciekawości, bo u mnie jest (dla mnie) całkiem OK, więc jaki musi być ten kosmos Na Tobie nie zrobi wrażenia w środku, bo Ty masz "drewno" na desce Ale w porównaniu z moją wersją Active nietrudno o duży plus
 4. A coś Ty narobił, że tam tyle wody było? Pracuję po drugiej stronie Popularnej i nigdy tyle wody tam nie widziałem...
 5. No właśnie. Wiem, że TTTM, ale miałem nadzieję, że ktoś temu zdradził. W zimę w korku w mieście potrafi bardzo denerwować.
 6. Czy zwalczył ktoś problemy z ciężkim wbijaniem jedynki na zimnym silniku? (OBK MY12 SBD 6MT) Często przy redukcji z 2 na 1 trzeba wysprzęglać jak w starym autobusie, jak się nagrzeje to jest ok. Jutro czeka mnie przegląd 60kkm (m.in. wymiana oleju w skrzyni) i myślałem, żeby poprosić o dodanie AR9100 do skrzyni. Myślicie, że coś pomoże?
 7. Pewnie dostanie team order, żeby przepuścić Ogiera, bo on punkty dla teamu zbiera...
 8. To prawda ale taka ciekawostka nie wszyscy kierowcy rajdowi lubią być wożenie na fotelu pilota mimo ze są przyzwyczajeni do przeciążeń świętej pamięci Janusz Kulig rzygał w czasie przejażdżki z Makkinenem Pewnie miał chorobę lokomocyjną. To normalne, ze się nie objawia jak się samemu prowadzi, bo mózg wie co się dzieje nie poprzez błędnik, tylko dlatego że sam wydaje rozkazy.
 9. Ten OS z domami to OS11 -- cały onboard bardzo warty obejrzenia, co chwilę wciska w fotel. Nie wyobrażam sobie takiej jazdy na miejscu pilota... A Maciek daje radę
 10. Ten porzucony Mercedes WF 7514A stoi niedaleko miejsca gdzie mieszkam, Z czasem widać jak niszczeje i jest rozszabrowywany. Wydaje mi się, że ostatnio nie miał już przednich lamp. Jeszcze trochę i w naturalny sposób zniknie zupełnie
 11. Awaria ręcznego..., dlatego zwolnił
 12. AFAIR przez obd też nie ma temp oleju, jest tylko temp płynu chłodzącego. Nie pamiętam jak z ciśnieniem oleju.
 13. już zapomniał jak Ogier mówił, że potrzebował 8 lat startów, aby dojść do mistrza... 8 lat startów i wycofania się Loeb'a ;-)
 14. Fajnie, jaki silnik?Zdradzisz jaka była konkurencja i dlaczego OBK wygrał?
×
×
 • Create New...