Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety da się. Wtedy kiedy zostanie urażona duma.

Gdyby chodziło o przezwyciężenie słabości,przeciwności, tytaniczną pracę to Robert by walczył.

Ale jeśli doszedł do wniosku ,że środowisko wrc uraziło Jego dumę, poczuł się zlekceważony, niedoceniony to może być niestety koniec RK w wrc :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica zaangażował się w rajdy WRC i wykonał ogromną pracę. Można nawet pokusić się, że doszusował do mistrzowskiego poziomu. Kto wie jakie osiągał by wyniki mając profesjonalne zaplecze. Tymczasem nie dostał satysfakcjonującego fabrycznego angażu. To frustrujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz, że jeśli teraz któryś z teamów zaproponowałby mu fotel, to by odmowił, bo wcześniej urazili jego dumę?  :huh:

 

Po prostu jest profesjonalistą i nie chce jeździć w rajdach tej rangi z doskoku, okazjonalnie czy na pół gwizdka, bo przekonał się, że to na dłuższą metę nie ma sensu. Więc zamiast siedzieć i płakać czy strzelać fochy realizuje się gdzie indziej. Może nie są to jakieś prestiżowe serie, ale próbuje, zdobywa nowe doświadczenia, szuka czegoś nowego i być może dla niego ciekawego. Tak przynajmniej ja to widzę. :rolleyes:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za filmik, zacny.

szkoda ze nie mozemy ogladac aktualnych materialow z Bercikiem.. pozostaje zywic nadzieje ze sie mu posklada i jeszcze bedziemy mieli emocje. I choc sie nie zapowiada, to trzymac kciuki trzeba , nawet na przekor..

Edytowane przez elias
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślisz, że jeśli teraz któryś z teamów zaproponowałby mu fotel, to by odmowił, bo wcześniej urazili jego dumę?  :huh:

 

.....

 

No ja myślę,że na koniec 2015r - to było by całkiem realne.

Na koniec 2016r- po roku praktycznie bez startów te szanse zmalały do 50%.

Na koniec 2017r- po dwóch latach rozbratu z rajdami spadną do 25%.

A po 2018r , czyli całej wieczności bez rajdów spadną praktycznie do zera.

 

I tu  nie chodzi o to ,że RK odmówi bo strzela focha tylko szanse na to ,że jednak dostanie jakąś szansę maleją bo nie startuje czynnie i po prostu "rdzewieje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Robert #Kubica very interest by the Fiesta 2017 #WRC #RallyeMonteCarlo

 

Oby miał chłop jakiś plan. Liczę, że nie zostanie w tych nudnych, nic nie wnoszących wyścigach drugiej ligi i załatwi dobre finansowanie na prywatną Fiestę. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wrzucać, ale widzę, że już mnie ubiegliście :)

 

Kurczę, z jednej strony przykro trochę się tego słucha, bo widać jak bardzo Robert po prostu jest zajarany rajdami - podniecał się pewnie nowymi filmami z wurcami jak my tutaj :D

 

Ale z drugiej strony to ja tam ciągle jakoś mam nadzieję i po cichu na to liczę, że jeszcze go kiedyś obejrzymy w rajdówce. Kiedyś (kiedy jeszcze regularnie startował w WRC) na myśl o Robercie w WRC2 bym marudził, teraz - brałbym w ciemno.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...