Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Super wieści :D A teraz, tak dla porządku wątek "RK w rajdach" możemy na mam nadzieję, krótką chwileczkę odpuścić. ;)
Jeśli Robson będzie jeździł, to Eurosport to pokaże. O to się raczej nie martwię. ;)

Edytowane przez dexter4127
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ma to gówno jakiś spec szutrowy chociaż? :wacko:

No i gdzie Maćka Szczepaniaka wcisną....

...

 

 

A teraz, tak dla porządku wątek "RK w rajdach" możemy na mam nadzieję, krótką chwileczkę odpuścić. ;)

Jak ja Ci zaraz  "odpuszczę"! :angry:

 

 

 

;)

  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielać wasz entuzjazm ale mnie te info ani ziębi, ani grzeje. Może bardziej ziębi, niż grzeje. Fani wyścigów długodystansowych mogą zacierać rączki. Fani rajdów liczyć na jakiś częściowy program, starty. Plusem jest, że to jest zespół prywatny i Robert nie zamkną sobie furtki do okazyjnych startów jakaś rajdówką. Po cichu liczyłem może na trzecie auto Toyoty i ew kilka rund wurcem Makinena w ramach "pakietu".

 

Z braku laku na pewno ciekawsza oferta niż te starty Prosiakiem czy Ibizą. Tylko z kim tu Robert będzie rywalizował? Z samym sobą, kierowcami z drużyny? Sytuacja podobna do startów prywatną Fiestą, na podpięcie się pod czołówkę nie ma szans, konkurencji w postaci innego prywaciarza też nie ma...

 

Teraz pytanie dla znawców tematu. Czy ten zespół Roberta ukończył jakiś wyścig w ubiegłym roku? Pytam serio, bo nie śledzę tej serii, a pamiętam sceptyczne głosy przed testami i ironiczne teksty "ciekawe kiedy auto się rozkraczy".

 

Ja jako fan rajdów ogromnie żałuję, że z rajdami klops narazie. 

Na takie długodystansowe to sobie Robert mogłby puszczać oko pod czterdziestkę, a nie w kwiecie wieku kierowcy  -_-

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie z tego LeMans się cieszę a reszta to trening. Mam nadzieję, że dojadą do mety. Doprawdy byli kierowcy F1 w rajdach ale chyba nikt wcześniej nie zdobywał punktów w F1,WRC i nie pojechał LeMans. :D

 

Może Tym BajKolesiem zaparkuje koło Mister Toyody i jest nadzieja , że 2018 będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...