Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A propos killowania: będąc na Podbeskidziu uważajcie na srebrne Kie Ceed i Sportage, policja dostała kilka sztuk nieoznakowanych pojazdów - nonstop patrolują drogi wlotowe do Bielska-Białej od Katowic, Krakowa i Cieszyna. Jeżdżą także na obwodnicach B-B oraz patrolują dojazdy do Szczyrku, Żywca, Korbielowa itp. Widzę je praktycznie codziennie a wczoraj mało nie wpadłem na radar na rogatkach B-B od strony Katowic (DK-1), w piątek złapali kolegę na drodze B-B - Szczyrk.

Uważajcie jadąc na narty.

 

Paweł, dzięki za info :!: Od dzisiaj będę miał oczy dookoła głowy :wink:

 

Btw. Będąc na Podbeskidziu radzę też uważać na nieoznakowane Vectry sedan. Panowie w niebieskich czapkach mają w nich kamery, którymi mogą nakręcić ciekawy film z Wami w rolach głównych, za który słono zapłacicie :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Będąc na Podbeskidziu radzę też uważać na nieoznakowane Vectry sedan. Panowie w niebieskich czapkach mają w nich kamery, którymi mogą nakręcić ciekawy film z Wami w rolach głównych

Zgadza się, teraz głównie jeździ niebieska Vectra na tablicach SCI R802 - widzę ją prawie codziennie.

 

Wczoraj jak powiedziałem na "kresce" o tych Kiiach to Carfit "pochwalił się" że ostatnio skillował w Bielsku-Białej srebrnego Ceeda na drodze wychodzacej na Kraków, mówił że za nim ostro grzał Ceed no to Carfit depnął i odjechał - teraz boi się że pocztą przyjdzie wezwanie do zapłacenia mandatu :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr1, Twoje pozne wlaczenie sie do dyskusji to sie ladnie i zgrabnie w jezyku polskim nazywa second guessing from armchair quarterbacks Obrazek zamiast poswiecac cenna energia na komentowanie, spozytkuj ja na napisanie czegos od siebie, a temat moze bedzie wesoly :wink:

 

OKi. Nie ma taryfy ulgowej dla 'początkujących'. I to mi się podoba :smile:

To wracając do wątku dyskusji.

Sam bym się skillował - jadąc od lotnika wawelską do grójeckiej. Tak bardzo mnie gość zbyt wolną jazdę zdenerował, że ciut za bardzo na trójce przeciągnąłem. Prędkość się rozsądna zrobiła. A tu pas się kończy... Czerwone, pod światłami auta stoją. Jak by sucho było, to no problem. Ale mokro. Wybroniłem się i tylko na lekkim krawężniku lewym tyłem się skończyło.

Ale warto było gościa objechać! :mrgreen:

wesołe? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja opowiem.

Stalem na lewym pasie korka od grójeckiej do pomnika lotnika. Godzina 17, korek standard. Na środkowym obok mnie koleś z miną hamerykańskiego rapera, w meśku clk, po dźwieku silnik oceniam na nie za duży. A dźwięków kolega starał się wydawać dużo, bo co każdy ruch w korku (a posuwał się skokami o jakies 5 metrów) dawał w palnik, ruszał kręcąc tylnymi kołami i od razu po heblach, bo przesunął się o całą długość samochodu. Sytuacja była jeszcze o tyle wesoła, że jak stał, non stop urządzał silnikowi dożynki piłując niemiłosiernie na wysokich obrotach. Co dawało efekt dźwięku przydeptanego chomika. Z kumplem w samochodzie zrywaliśmy boki, a gość groźnie łypał w naszym kierunku i dalej gazował. Forek nepozorny jest :). Po kilku minutach nie wytrzymałem, zostaiłem sobie 15m do poprzedzającego samochodu i ruszyłem raz, głośno, zakręciłem 4-ma kółkami (no co, mokro było) i dalej już jechałem grzecznie. W ciszy i spokoju, bo kolo już przestał się udzielać. Jednak ambicja nie dała mu zasnąć, wyjechaliśmy z korka, kolo pognał do przodu. Wyprzedziliśmy go po kilkuset metrach, przed GUSem. Stał na poboczu razem panami niebieskimi. Za pomnikiem lubią w godzinach popołudniowych stać na zgaszonych światłach na poboczu. Czy urzekła Was moja historia? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tez bym powiedzial ze ok, ale jakos ostatnio nie mam szczescia do niebieskich. W zwiazku z tym mimo wszystko troche kierownikowi wspolczuje, bo nastepnym razem to moze na Was trafic, jak "na wesolo" polecicie po wydostaniu sie z meczacego korka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedziliśmy go po kilkuset metrach, przed GUSem. Stał na poboczu razem panami niebieskimi. Za pomnikiem lubią w godzinach popołudniowych stać na zgaszonych światłach na poboczu. Czy urzekła Was moja historia? :roll:

 

He he - to kopanie leżącego z deserem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popsułem dzis popołudnie kierownikowi żółtego :shock: S8 w poprzedniej budzie. Wiem ze to podpada pod typowe kilim ale nie moglem sie powstrzymac a do tego ciekawosc mnie zżerała. :mrgreen::twisted: Jesli złamałem zasady wątku, odprawie podwojną pokutę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popsułem dzis popołudnie kierownikowi żółtego :shock: S8 w poprzedniej budzie. Wiem ze to podpada pod typowe kilim ale nie moglem sie powstrzymac a do tego ciekawosc mnie zżerała. :mrgreen::twisted: Jesli złamałem zasady wątku, odprawie podwojną pokutę :cool:

za kare zrana skilluj WieśWalgena Passata w ultra mocnym 1.9 TDI

oraz super obklejone i tjuningjowane BMW.

 

Pozdrawiam

Przyszły Ojciec Dyrektor :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, obawiam się, że u nas trafić prawdziwe M to raczej jest mały problem :) Ale te osiedlowe M to jak najbardziej - więcej ich niż normalnych BMW :)

 

w ciagu tego tygodnia widzialem 3 nowe M3 czarna, srebrna i czerwona - w czarnej mila pani powozila

 

strasznie mi sie te 3ki podobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, obawiam się, że u nas trafić prawdziwe M to raczej jest mały problem :) Ale te osiedlowe M to jak najbardziej - więcej ich niż normalnych BMW :)

 

Bo w Polandzie jest więcej eMek niż wyjechało z fabryki.

 

A w temacie: obiechanie na prostej "mandaryną" seryjnego GT to kopanie leżącego?

Czy już nie? Czy po prostu nie wypada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, obawiam się, że u nas trafić prawdziwe M to raczej jest mały problem :) Ale te osiedlowe M to jak najbardziej - więcej ich niż normalnych BMW :)

 

Bo w Polandzie jest więcej eMek niż wyjechało z fabryki.

 

A w temacie: obiechanie na prostej "mandaryną" seryjnego GT to kopanie leżącego?

Czy już nie? Czy po prostu nie wypada?

znaczki "M3" na allegro po 7,50 zł chodzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi z trzema kolorowymi paskami - zamiast znaczku M, imitujące prawdziwe, włoskiej produkcji też ... niewiele drożej :mrgreen: Cieszą się szczególnym powodzeniem u panów namiętnie szukających zderzaków, progów i lotek z M-pakietu po szrotach ... aby później wylegiwać się w swoim lśniącym paździerzu na prawym boczku, z głową nad podłokietnikiem i łapą na środku kiery, załatwiając wielkie biznesy przez komórke w swoich E39 530d, które mają prześliczne wydechy ultera (wzrost mocy o jakies 20%) i wktórych jeżdziło wcześniej 15stu różnych niemcow (w tym dwoch przeżyło w samochodzie swój pierwszy raz ,a ostatniemu zmarło się w lesie i znaleźli go dopiero po 3 tygopdniach :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wktórych jeżdziło wcześniej 15stu różnych niemcow (w tym dwoch przeżyło w samochodzie swój pierwszy raz ,a ostatniemu zmarło się w lesie i znaleźli go dopiero po 3 tygopdniach

Nie wspominając już tych czterech kierowców, którzy zginęli w nim w wypadku - czołówce. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie tez bym powiedzial ze ok, ale jakos ostatnio nie mam szczescia do niebieskich. W zwiazku z tym mimo wszystko troche kierownikowi wspolczuje, bo nastepnym razem to moze na Was trafic, jak "na wesolo" polecicie po wydostaniu sie z meczacego korka... :roll:

 

ryzyko zawodowe ;)

Kierownikowi współczuję mandatu, a nie zadroszczę pustego szpanerstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...