Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Skopałem Astrę Kombi. Taką starszą, ale nie za starą (ta trochę podobna do Focusa kombi z okolic 2001) . Dwa razy na wlotówce do Kielc od Krakowa. A było to tak: najpierw chyba rozeźliłem Pana w Astrze, żem go śmiał wyprzedzic z górki, choć może i nie. To było niedaleko za zjazdem z obwodnicy, jest dość stromy zjazd. Potem Pan rzeczony jechał za mną aż do fotoradaru w Słowiku, gdzie zwolniłem z wiadomego powodu do 70km/h. Wtedy Pan mnie wyprzedził o długość auta i również zwolnił. Oczywiście zaraz po minięciu F-R Pan ostro przyspiesza, niestety dla niego ja też i tyle go widziałem. To był 1szy raz.

 

Potem światła przy Białogonie. Akurat tak się złożyło, że się dotoczył, bo światełka mnie długo przytrzymały. Zielone, Pan ruszył z Vervą i po chwili był daleko. Za mną oczywiście i to był drugi raz. Trzeciego kopania nie było, ku mojemu nieukrywanemu żalowi (wysmarkałem się w chusteczkę).

 

Reasumując, OBK 3.0 vs. Astra 1.8 - to nawet nie kopanie, to deptanie leżącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kammel jedzi 4s, taka ciemnoblekitna na poznanskich blaszkach od kulczyka. ja czekam na biale dolnoslaskie 4S :twisted::mrgreen:

To jest jego Porsche

 

Obrazek

 

Wygląda jak prosiak yupiszona którego skopałem potwornie w sobotę rano, biedny yuppie miał taką minę jakby miał się rozpłakać, wydał worek pieniedzy na super furę, a na ulicy dostał baty od jakiegoś Lanosa z dużym skrzydłem. :mrgreen:

 

BTW wczoraj wieczorem na wale miedzeszyńskim skopałem, a nawet zmasakrowałem czarnego WRX, pozdrawiam kierownika :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, może ów Pan chciał się na mnie odegrać za to że zmasakrowałeś go w sobotę, no i znowu został zkopany.

 

To jest bardzo możliwe, bo kiedy próbował sił ze mną to jechała z nim młoda blondi, na której wyrażnie nie zrobiło wrażenia że objechał ich stary japoński sedan, z rura kanalizacyjną zamiast wydechu :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na biale dolnoslaskie 4S

 

Tylko nie próbuj się z nim ścigać na zakrętach, bo pozbawisz na szołbiz gwiazdy! :mrgreen:

 

Nie masz się czym przejmować, temu to nawet STi nie dałoby rady :roll:

 

Ileś stron wcześniej Przemeq opisywał jak sie próbował z 335d po programie, i z tego co czytałem to nie było kopania w żadną stronę.

 

Tak i nie 8). Ja stwierdziłem, że kopania nie było, ale kopany na sr.pl stwierdził, że został skopany :mrgreen:. Widać moja definicja kopania jest taka, że po 50m inny wóz jest trzy długości za mną, a tamten tej definicji nie spełnił :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na biale dolnoslaskie 4S

 

Tylko nie próbuj się z nim ścigać na zakrętach, bo pozbawisz na szołbiz gwiazdy! :mrgreen:

 

Nie masz się czym przejmować, temu to nawet STi nie dałoby rady :roll:

 

Ileś stron wcześniej Przemeq opisywał jak sie próbował z 335d po programie, i z tego co czytałem to nie było kopania w żadną stronę.

 

Tak i nie 8). Ja stwierdziłem, że kopania nie było, ale kopany na sr.pl stwierdził, że został skopany :mrgreen:. Widać moja definicja kopania jest taka, że po 50m inny wóz jest trzy długości za mną, a tamten tej definicji nie spełnił :mrgreen:.

Przemeq, czyzby to byl matchke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla setek aut skillowanych przeze mnie wczoraj i dzisiaj jeżdżących (a raczej toczących się) po okolicznych górkach (Szczyrk, Wisła, Ustroń, Istebna, Koniaków itp.), Panda 4x4 idzie jak czołg :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Przepraszam, kupiłeś Pandę 4x4 z własnej woli ? Nową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić więc próbuje tutaj.

Sprawdzałem się z seryjnym EVO9. Byłem minimalnie szybszy, na trojce dopiero wyraznie. Startowalem za dziewiątką ale na 3 dochodzilem go i wyprzedzalem bez problemu. To dla tych co myslą o gwarancji i PPP. Chyba mozna wierzyc ze te marne 0,2 sek. urywa do setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndySTI, ciekawa sprawa. Ja kiedyś się "siłowałem" z shodan-owym Evo VIII o mocy około 340 KM - ten dla odmiany odchodził mi, ale na tyle nieznacznie, że pomyślałem, że WYŁĄCZNIE z punktu widzenia ścigania się na prostej, te dodatkowe konie to trochę strata kasy.

 

To tak, jak z WRX-em i STI-em: na prostej idą praktycznie łeb w łeb i przewaga STI jest b. nieznaczna, a koni niby 60 więcej :twisted:.

 

Co innego, gdy przyspieszania są częste (jak na pojeżdżawce) - wówczas PPP powoduje na pewno wyraźną różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Na prostej różnica rzeczywiście skromna. Próbowałem się też z Evo9 GT340 i tamten faktycznie mi odjezdzał ale na max 15 metrów i taka roznica sie utzrymywała cały czas. Dlatego uważam że do scigania sie po prostej nie robi to wielkiej roznicy czy PPP czy nie-ASO stage 1 czy whatever. Elastycznosc juz tak i wieksza frajda z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...