Jump to content

Andrzej_K

Użytkownik
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Andrzej_K

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  inąd
 1. Ramki w drzwiach. Tjaaa... Than_Junior nowa impreza sedan wygląda jak Kia Rio i cokolwiek byś jej nie napompował jej wygląd pozostanie żenujący, niestety...
 2. Mark L.A., wyrazy współczucia. :sad:
 3. Ja się nie znam ale jak na moje laickie spostrzeżenia to AWD rzeczywiście ma przewagę nad ośką podczas hamowania, ale tylko i wyłącznie podczas hamowania samym silnikiem ale to chyba oczywista oczywistość. Kiedy w grę wchodzą hamulce odnoszę wrażenie że bez różnicy.
 4. Paweł, uważaj bo za niedługo będzie tak, że na "spoty na Podbeskidziu" będzie przyjeżdżała szanowna małżonka a Ty będziesz w domu dziecka pilnował.
 5. adaś, jak wciśniesz sprzęgło to chyba oczywiste że żadne z kół nie jest napędzane... :wink:
 6. Chyba prościej będzie zrobić ze "zwykłego" GTRa V-speca. :wink:
 7. Zbyt często się słyszy o podobnych przypadkach aby mówić tu o pechu.
 8. emgie01, czytam i własnym oczom nie wierzę, wyrazy współczucia... :shock: Wygląda na to, że limit pecha na ten rok już Ci się wyczerpał i teraz będzie już tylko z górki, czego życzę. :smile:
 9. A jak wygląda podział momentu obrotowego na poszczególne osie w 5EAT?
 10. Raczej "Subaru&Evo tańczą na lodzie". Spocik super: śniegu pod dostatkiem, dobra frekwencja. Nie obyło się bez lekkich strat(pzdr Raga), ale dzięki subarowej parasolce Subuka udało się uniknąć kolejnych. Parking zorany do gołego lodu, Ci co nie byli niech żałują. Miło było zobaczyć zarówno te nowe jak i już znajome twarze. Dzięki wszystkim, pozdrawiam.
 11. Melduje swoją obecność na dzisiejszym spocie. :smile:
 12. Twój wynalazek to baaaardzo fajny samochód. Miło będzie go zobaczyć, tym bardziej, że jest to rzadkie zjawisko na naszych drogach.
 13. Spot MEGA, kto nie wierzy niech poczeka aż Mark L.A. wklei fotki... :grin: :grin: :grin: Bartolo, miejsce super. :cool: Pozdrawiam, bardzo miło było Was poznać. :cool:
×
×
 • Create New...