Skocz do zawartości

Subaru Legacy 2.0 DIT 300KM 400NM CVT


Kario

Rekomendowane odpowiedzi

180 na pewno nie będzie. Nie sadze, ze to auto będzie dostępne w EU. To pewnie jakaś dość limitowana seria. Na pewno będą silniki DIT, ale 2.0 300KM - mało prawdopodobne. Jeżeli będzie 2.0 DIT to myślę, że z niższa mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest nowa generacja silnikow nowy 1,6 DIT ma byc w hybrydzie Sprorttourer. A co to wielkiego 300 KM z 2 L STI JDM tak ma :D

 

To pewnie rozwiniecie silników FB20 i FB25 tylko z bezpośrednim wtryskiem benzyny, notabene mam taki silnik EJ25B "na stole" i szczerze bardzo ciekawa konstrukcja, nie mająca praktycznie nic wspólnego z silnikami powiedzmy napedzanymi paskiem.

Ciekawy jestem czy w silnikach turbo też będzie blok całkowicie otwarty jak na zdjęciach, jeśli tak , moze być problem :oops:

71e40e01509b2013m.jpg

938e08ff6baeb6aam.jpg

e6a601cb518456fcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie rozwiniecie silników EJ20B i EJ25B tylko z bezpośrednim wtryskiem benzyny

A nie czasem silników FB?

 

 

oczywiście że tak :D , już poprawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobno nie jest FB tylko FA20 jak w BRZ ale zamiast D4S dual port od Toyoty jak w BRZ tutaj jest własny wtrysk bezpośredni Subaru + oczywiście wiatrak :idea: :wink:

 

-- 9 maja 2012, o 09:49 --

 

A z FA20 w BRZ rozbią już 400 PS - BRZ Drift fura HKSu:

tumblr_m33euhhksL1r4faz5o1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieeelka szkoda bo normy emisji będzie spełniał :?

W US plotki krążą że LGT z obecnym 2.5T się kończy a i WRX ma być z silnikiem FA20 DIT niedługo :wink: Powrót do korzeni :lol: w wydaniu ECO :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że w nowej będzie jakiś fajny układ napędowy ? Subaru traktuje EU po macoszemu, to cud, ze było 3.0. Wcześniej dawali podstawowe silniki z USA (poza wyjątkiem legacy I turbo). Duża szansa, ze następna generacja legacy dostanie 1.6T 150PS i Active AWD. Ale może nadzieja tkwi w Szwajcarii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...