Jump to content

Subaru Legacy 2.0 DIT 300KM 400NM CVT

Kario
 Share

Recommended Posts

Fajniutkie :lol:

Czy z tych krzaczków wynika, że to będzie palić tylko 7,6 - 8L /100km :idea: :?: Jeśli tak to może da się wcisnąć w normy emisji EU :roll: i kiedyś się u nas pojawi... :idea:

Fajny silnik, nawet bardzo. Ciekawe czy bedzie dostepny w Europie. Mam nadzieje, ze inzynierowie Subaru tak go dostroja zeby przeszedl unijne normy emisji spalin. Wypuszczaja nowy 1.6 DIT - tez wyglada interesujaco. Moze ze 180 bhp i 300Nm?

180 na pewno nie będzie. Nie sadze, ze to auto będzie dostępne w EU. To pewnie jakaś dość limitowana seria. Na pewno będą silniki DIT, ale 2.0 300KM - mało prawdopodobne. Jeżeli będzie 2.0 DIT to myślę, że z niższa mocą.

to jest nowa generacja silnikow nowy 1,6 DIT ma byc w hybrydzie Sprorttourer. A co to wielkiego 300 KM z 2 L STI JDM tak ma :D

Skoro jest już skrzynia CVT potrafiąca przenieść 400Nm to chyba zwolennicy diesla... (są tu jeszcze tacy po zobaczeniu 2.0DIT?) mogą się spodziewać w końcu automatu :mrgreen:

to jest nowa generacja silnikow nowy 1,6 DIT ma byc w hybrydzie Sprorttourer. A co to wielkiego 300 KM z 2 L STI JDM tak ma :D

To pewnie rozwiniecie silników FB20 i FB25 tylko z bezpośrednim wtryskiem benzyny, notabene mam taki silnik EJ25B "na stole" i szczerze bardzo ciekawa konstrukcja, nie mająca praktycznie nic wspólnego z silnikami powiedzmy napedzanymi paskiem.

Ciekawy jestem czy w silnikach turbo też będzie blok całkowicie otwarty jak na zdjęciach, jeśli tak , moze być problem :oops:

71e40e01509b2013m.jpg

938e08ff6baeb6aam.jpg

e6a601cb518456fcm.jpg

To pewnie rozwiniecie silników EJ20B i EJ25B tylko z bezpośrednim wtryskiem benzyny

A nie czasem silników FB?

oczywiście że tak :D , już poprawiam :lol:

To podobno nie jest FB tylko FA20 jak w BRZ ale zamiast D4S dual port od Toyoty jak w BRZ tutaj jest własny wtrysk bezpośredni Subaru + oczywiście wiatrak :idea: :wink:

-- 9 maja 2012, o 09:49 --

A z FA20 w BRZ rozbią już 400 PS - BRZ Drift fura HKSu:

tumblr_m33euhhksL1r4faz5o1_500.jpg

TRZEBA BEDZIE TAKIEGO SPROWADZIC ZE STANÓW JAK U NAS NIE BEDZIE..BO DYREKCJA NAPISAŁA JUZ ZE NIE BEDZIE

WSZYSCY CO NARZEKALI NA SILNIKI SUBARU NIECH PATRZA ...I PODZIWIAJĄ 8)

Wieeelka szkoda bo normy emisji będzie spełniał :?

W US plotki krążą że LGT z obecnym 2.5T się kończy a i WRX ma być z silnikiem FA20 DIT niedługo :wink: Powrót do korzeni :lol: w wydaniu ECO :mrgreen:

W stanach pewnie nie będzie kombi. Tylko sedany. Jeżeli nie sprowadza kombi >200KM z automatem z centralnym dyrem to dla mnie to oznacza zmianę marki.

A myślisz, że w nowej będzie jakiś fajny układ napędowy ? Subaru traktuje EU po macoszemu, to cud, ze było 3.0. Wcześniej dawali podstawowe silniki z USA (poza wyjątkiem legacy I turbo). Duża szansa, ze następna generacja legacy dostanie 1.6T 150PS i Active AWD. Ale może nadzieja tkwi w Szwajcarii :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...