Skocz do zawartości

SUBARU A. KOPER


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Michal

Budynek nie nadaje się do dalszej adaptacji na serwis , stąd dość zaawansowane prace nad projektem nowej siedziby, lub gotowego obiektu w Al. Krakowskiej.

 

Trzymam kciuki! Bo zalezy mi na dobrym serwisie i przyjaznym serwisie w W-wie. Powod jest prosty i nieco samolubny: nie zamierzam rozstawac sie z marka, co wiecej coraz wiecej tych aut pojawia sie mojej rodzinie.

 

Jeszcze raz dziękuję za uwagi nie wiem czy dobrze kojarzę Pana samochód to ten z uszkodzeniem spowodowanym używaniem hamulca ręcznego. Miałem podobne uszkodzenie w swoim STI Typ-RA w 1995r.

 

Dokladnie :) Tak przy okazji, owi "dziennikarze" do tej pory nie zwrocili mi za naprawe. Nie chce mi sie tego nawet komentowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokladnie :) Tak przy okazji, owi "dziennikarze" do tej pory nie zwrocili mi za naprawe. Nie chce mi sie tego nawet komentowac...

 

Dziękuję przypomniał mi Pan kulisy tej "pożyczki" pachnie to lekkim skandalem. Przysłowie "Dobry zwyczaj nie pożyczaj" jest stale aktualne.

 

Pozdrowienia

Andrzej Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Malutki

Ze wszystkimi twoimi uwagami się zgadzam. Dziękuję za rzeczowe i krótkie informacje. Nowy kierownik serwisu już ma szacunek u podwładnych (problem dotyczy wyłącznie dwóch osóB) Producent poprawił alarmy, montażysta nabrał wprawy myślę że od pewnego czasu jest ok.

Ps. Jak tam „moja” płyta pod silnik ? mam WRX 2.5 w dobrej cenie niestety kolor czarny.

 

Witam Panie Andrzeju,

 

Serdecznie witam na forum. Baaardzo żałuję, że ostatnie dwa tygodnie byłem na urlopie. A tu tyle sie działo!!! Nowy kierownik serwisu? Gratuluję decyzji. I tej zaistnienia na Forum też. Będąc w Pana skórze popracowałbym jeszcze nad p. Krzysztofem (pewnie czytał Pan w postach, więc powtarzał się nie będę - wspomnę jeszcze tylko kurtkę której od 5 miesięcy nie mogę się doczekać...).

 

Tak w ogóle to chętnie wpadnę pogadać. A wracając do reszty postu. Płyta pod silnik? Jak mówił bóbr w "Zakochanym Kundlu" (jeden z ulubionych filmów moich dzieci) - DZIAŁA ŚWIETNIE (Forester jest regularnie męczony poza czarnym, więc przydaje się dość często - ostatni raz dziś po południu...). A co do WRXa 2.5 to już piszę na priva...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, czy w Pańskim serwisie jest uznawana gwarancja na Subaru Imprezę zakupioną na Litwie?

 

 

Jeżeli spotkam się z takim przypadkiem napewno decyzję o rozliczeniu naprawy gwarancyjnej i jej formie podejmie SIP a nie ja.

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, czy w Pańskim serwisie jest uznawana gwarancja na Subaru Imprezę zakupioną na Litwie?

 

Masz niedaleko wybierz model, pojedź z kasą, zarejestruj i zgłoś się do SIP z gwarancją Litewską otrzymasz odpowiedź i wszystko nam to potem opisz. Bo mnie się to nie udało.

 

Pozdrawiam

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek R., a dzwoniłeś do SIP'u?

 

Po co mam dzwonić ?. Przy cenie zakupu jak widniała na cennikach, STI chciałem kupić bez względu na warunki gwarancyjne (może być bez).

 

Pozdrawiam

Zbyszek

 

Zrozumiałem, że chodzi Ci o odpowiedź na pytanie co z gwarancją. Jeśli nie, to nie ma tematu... A jeśli tak, to najprościej zadzwonić. Czasem to się serio dziwię. Ktoś ma czas śledzić forum, pisać posty, że nadal cisza w sprawie jego pytania. I tak dzień po dniu. A wystarczyłoby podnieść słuchawkę i załatwić sprawę jedną, góra dwoma rozmowami telefonicznymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem, że chodzi Ci o odpowiedź na pytanie co z gwarancją. Jeśli nie, to nie ma tematu... A jeśli tak, to najprościej zadzwonić. Czasem to się serio dziwię. Ktoś ma czas śledzić forum, pisać posty, że nadal cisza w sprawie jego pytania. I tak dzień po dniu. A wystarczyłoby podnieść słuchawkę i załatwić sprawę jedną, góra dwoma rozmowami telefonicznymi...

 

O warunki gwarancji pytali Adi, Paulinka i Wojtek12. Więc nie wiem dlaczego nie dzwonią.

 

Pozdrawiam

Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spotkam się z takim przypadkiem napewno decyzję o rozliczeniu naprawy gwarancyjnej i jej formie podejmie SIP a nie ja.

dziękuje za odpowiedź

Masz niedaleko wybierz model, pojedź z kasą, zarejestruj i zgłoś się do SIP z gwarancją Litewską otrzymasz odpowiedź i wszystko nam to potem opisz. Bo mnie się to nie udało

Czemu nie, mogę się przespacerować po nieprzetartej ścieżce :twisted: , ale dopiero w czerwcu planuje dokonać zmiany w mojej stajni.

O warunki gwarancji pytali Adi, Paulinka i Wojtek12. Więc nie wiem dlaczego nie dzwonią.

Nie dzwoniłem do tej pory, bo internet to takie fajne medium, że pytam ja, a odpowiedź otrzymują wszystcy 8) , już taki społecznik jestem :mrgreen:

Jutro zadzwonie i poinformuję o wynikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panie Andrzeju,mam problem(nie tylko ja), sti zaczyna wyć z okolicy

prawej przedniej szyby przy ok. 200km/h.

auto wyje od 3000 km przebiegu,próbowałem sztuczki z trójkatem prowadzącym,

ale wyniki mierne.

Zna Pan Jakiś sposób?

pzdr

 

Podczas wycia - odemknij delikatnie "wyjace" okno - to taki rezonans, na poczatku myslalem, ze to lusterko, ale w koncu znalazlem przyczyne. Daj znac, czy pomoglo :wink:

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panie Andrzeju,mam problem(nie tylko ja), sti zaczyna wyć z okolicy

prawej przedniej szyby przy ok. 200km/h.

auto wyje od 3000 km przebiegu,próbowałem sztuczki z trójkatem prowadzącym,

ale wyniki mierne.

Zna Pan Jakiś sposób?

pzdr

 

Znam sposób.

Potrzebny:

silikon, wkretak, godzina czasu.

Wyciągnij uszczelkę gumową (słupek) zobaczysz listwę przykręconą do słupka (karoserja) wkrętów chyba 5-6. Zdejmiesz listwę posmarujesz sylikonem i ok. Trójkąt zostaw w spokoju bo to było głównie w GT.

Znam sposób równiez dla nowych foresterów (wyjących) - ale to się robi inaczej niz w STI

A tak na marginesie to właśnie po tym poznaję, który klient szybko jezdzi :lol: :wink:

Pozdrawiam Andrzej Koper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panie Andrzeju,mam problem(nie tylko ja), sti zaczyna wyć z okolicy

prawej przedniej szyby przy ok. 200km/h.

auto wyje od 3000 km przebiegu,próbowałem sztuczki z trójkatem prowadzącym,

ale wyniki mierne.

Zna Pan Jakiś sposób?

pzdr

 

Nikt mnie wcześniej nie pytał. Myślałem, że Wam ten gwizd nie przeszkadza :mrgreen::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie wcześniej nie pytał. Myślałem, że Wam ten gwizd nie przeszkadza :mrgreen::mrgreen: :wink:

Jak rozumiem, w starym Legacy II stosuje się metodę taką jak w GT, czyli doginanie trójkąta? (bo czasem szumi, ale nie przy 200km/h tylko już przy 120-130 :) )

Filip ma wprawe, podjedz na Jadwigii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...