Jump to content

Fido__

Użytkownik
 • Posts

  1918
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  rodzinne

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Fido__'s Achievements

..:: Subarofanatoholik ::..

..:: Subarofanatoholik ::.. (6/13)

1

Reputation

 1. Wziąłem w leasing auto, do którego zamówiłem jeszcze w salonie fabryczny hak. Hak mi zamontowano i w najlepsze sobie jeździłem. Jednak w chwili gdy dostałem twardy dowód, to zorientowałem się, że hak nie jest wpisany w dowód rejestracyjny. Intuicja mi mówi, że salon powinien zadbać o papierologię techniczną i wypuścić auto z dokumentacją wystarczającą do tego, aby w wydziale komunikacji właściciel (czyli firma leasingowa) była w stanie zrobić wpis o haku. Teraz oczywiście mamy spychologię, leasing każe mi jechać na stację diagnostyczną, żeby zrobić badanie (na mój koszt). Potem chętnie za 50zł od kartki papieru i 100zł od wizyty w urzędzie dokonają zmiany w moim dowodzie rejestracyjnym. Salon twierdzi, że po wyjeździe powinienem udać się na stację diagnostyczną i zrobić badania, choć zapomnieli mi dać jakichkolwiek certyfikatów technicznych, że hak spełnia wymagania. Jak to powinno wyglądać w praktyce gdy kupuje się auto z hakiem założonym przez sprzedawcę??
 2. Warszawa jest super. Trasa szosowa w piątek od 15 do 19 ze wschodu na zachód, albo w drugą stronę :razz:
 3. leonID, jeśli to nie jest ankieta Czy jesteś mądry, piękny i inteligentny 1. Tak to wyrzucam do kosza :wink:
 4. Jestem fanem ankiet :grin: Mam taki sekret, że zawsze głosuję na opcję 2
 5. To stały tekst, żeby sprawdzić, czy klient jest awanturujący się, czy też sobie pójdzie i nie będzie drążył tematu. Jeśli Ci to stukanie przeszkadza, to spokojnie możesz powiedzieć, żeby się wypchali z takim tłumaczeniem i, że na Robotniczej sobie jakoś z tym radzą :grin:
 6. A jest coś takiego jak wersja europejska Tribeci? Sądziłem do tej pory, że wszystkie i tak są robione w stanach...
 7. Moim zdaniem petar masz autko z instalacją LPG. Wtedy wali zgniłym jajem p.s. uważam, że moja odpowiedź jest merytoryczna. Jak podjeżdżał tyłem, to mu z rury zawaniało ;-)
 8. So What!, ale kiedy jest sucho, nasze drogi wyglądają prawie tak jak na zachodzie. A kiedy popada, jest po prostu błoto... Nie potrafię zrozumieć tego fenomenu. W foresterze lusterka i szyby brudzą się nadzwyczaj skutecznie.
 9. Swoją drogą zastanawiam się czemu tylko w tzw. krajach demokracji ludowej jest taki brud na drogach. Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale jak popada, to się robi koszmarna papka. Nigdzie na zachód od odry taki efekt nie występuje. Macie jakieś teorie?
 10. Korzystając z pojawienia się znów działu technicznego, zapytam. Czy temat się już wykluł?
 11. Fido__

  Gruba Kreska

  Kuba, ja się swoich poglądów nie boję ani z nimi nie kryję. Ankieta w takiej formie jest formą szantażu, albo nazywając to inaczej - formą gry politycznej. A do tego, że wszędzie wkoło są ludzie, którzy co innego robią, a co innego mówią, już się przyzwyczaiłem ;-)
 12. Fido__

  Gruba Kreska

  pumex1, nie wyobrażam sobie. Można to było załatwić bez rozgłosu i w ankiecie wzięłoby udział aktywnych 200 userów, tych, którzy wpadają na codzień. Po prostu ta wysyłka brzmi dla mnie nieracjonalnie i trochę jak zakładanie sobie pętli na szyję. W ogóle uważam tę ankietę za bardzo nerwową i nasyconą ogromnymi, niepotrzebnymi emocjami.
 13. Fido__

  Gruba Kreska

  Moim zdaniem Dyrekcja nie doda żadnego trzeciego punktu. Nie zmienia się takiej ankiety w trakcie jej trwania jeśli nie chce się być posądzonym o rozchwianie emocjonalne. Dyrekcja podejmie jakieś tam decyzje po zakończeniu ankiety i poinformuje o nich, mam nadzieję, nas wszystkich. Dziwię się bardzo temu wysłaniu zaproszenia do 4 tys zarejestrowanych użytkowników. Dzięki temu 4 tysiące potencjalnych klientów usłyszało o nie-ASO. I usłyszało o tym, że SiP reaguje bardzo nerwowo na tę firmę. No chyba, że to ma jakieś trzecie dno, którego mój prosty umysł nie ogarnia.
 14. Z Twoich potrzeb wynika, że szyty na miarę jest outback 1. Większy bagażnik 2. Więcej miejsca do spania 3. Lepszy na zakrętach (niższy, mniej się buja) 4. Wygodniejszy w dłuższe trasy (mniej szumi, wygodniejsze fotele)
×
×
 • Create New...