Skocz do zawartości

SUBARU A. KOPER


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

A nie można się Przemeqa zapytać..?

 

Służę cennikami, mam je obcykane 8). Choć ostatnio i ja się zgiąłem, jak za wódkę z czarną porzeczką i piwo zapłaciłem 42 PLN :twisted:.

 

PS. Nie, sam obu tych napojów nie wypiłem, ani ich nie zmieszałem :mrgreen:

PS2. No doooobra, niech będzie: gorzała była podwójna. Pojedynczej nie piję :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Prawie" czyni różnicę...

Wiem. Ale czy ta różnica aby na pewno warta jest 50 tysięcy euro...?

 

Przypominam - mówimy o różnicy, jaką we frajdzie na torze daje nowy WRX względem 6-letniego GT oraz w jeździe do pracy OBK względem Ignisa.

 

Hę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć ostatnio i ja się zgiąłem, jak za wódkę z czarną porzeczką i piwo zapłaciłem 42 PLN .

 

Powinszować.

 

Nieodmiennie w takich momentach przypomina mi się stary dowcip o "nowych Rosjanach":

- Patrz, Sierioża, jaki fajny mam krawat... Całe tysiąc dolców dałem, uwierzysz!?

- Phi, też coś... u nas w Pitrze widziałem takie same - po dwa tysiące...

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, mam pomysł tak a propos Twoich slajdów. Słuchaj uważnie, bo nie będę dwa razy powtarzać :mrgreen:.

 

Zrobimy tak: pojeździmy wokół Cinnamona slajdami. Ty będziesz kierował, potem za budynkiem zamienimy się miejscami i już do podjazdu parkingowego podjadę ja. Potem ja pójdę do środka podrywać dupy, a Ty jako osoba dysfunkcjonalna wymślisz sobie jakieś samodzielne zajęcie. Dobra? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już marnować pieniądze, których nie mamy - to proponuję bezkompromisowo pójść na całość:

- Bugatti Veyron,

- Maybach,

- a na przejażdżkę po lesie Range Rover.

 

Jak mimo to niektórzy nasi znajomi jeszcze nie dostaną wysypki z zazdrości, zawsze można pozłocić klamki.

Jak pozłocić? Złote mają być.

 

 

Pazłotko mu się z prawdziwą klasą myli.

 

W Warszawie muszą być złotę (24k).

Howgh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jako osoba dysfunkcjonalna wymślisz sobie jakieś samodzielne zajęcie.

Nawet wiem, jakie. Po prostu, Azi pojedzie dalej robić boki - tylko radziłbym gdzie indziej, na wypadek, gdyby któraś z Przemkowych ofiar wyszła na chwilę na zewnątrz ochłonąc... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dobra! jakby co to powiem ze jestem z Tobą jakby się pytały o auto jakieś fanki ;-) Założę laczki sparco to może i ja będę miał szanse?

 

O nie, nie, tego w umowie nie było. W laczkach sparco zrobisz na pewno furorę i co ja wtedy tam będę samotny robił?!? :roll:

 

O, wiem! Będę mówił, że Cię znam i na to będę robił podryw :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazłotko mu się z prawdziwą klasą myli.

 

Gal, Ty faktycznie jesteś rozrzutny. I pomyśleć, że taki nieprzystosowany do XXI-wiecznej polskiej realności dino wypominał Aziemu nieprzystosowanie...

 

Złote to możesz mieć Ty, bo Ciebie kręci jak coś jest naprawdę top. Statystycznemu rodakowi wystarczy wizual tjuning, znaczy atrapa, znaczy wioska potiomkinowska.

 

Więc klamki obowiązkowo pozłacane, a nie złote, maybach na gaz, a w firmie sprzątaczka orżnięta na wypłacie na trzy pięćdziesiąt... bo trzeba oszczędzać.

 

I to jest dziś prawdziwa "klasa". Panująca, zresztą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, mam pomysł tak a propos Twoich slajdów. Słuchaj uważnie, bo nie będę dwa razy powtarzać :mrgreen:.

 

Zrobimy tak: pojeździmy wokół Cinnamona slajdami. Ty będziesz kierował, potem za budynkiem zamienimy się miejscami i już do podjazdu parkingowego podjadę ja. Potem ja pójdę do środka podrywać dupy, a Ty jako osoba dysfunkcjonalna wymślisz sobie jakieś samodzielne zajęcie. Dobra? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

No i wreszcie jakieś słowo prawdy tu padło.

Prawda taka, że buty Sparco (przeczytałem już dalej) mało lansu robią dzisiaj (wczoraj - nie wiem - nie znałem butów Sparco).

Krótko mówiąc:

- slajd wrażenie robi zawsze, ale i tak potem trzeba walczyć dalej.

 

Życzę koleżeństwu pomyślnych łowów i idę spać.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc klamki obowiązkowo pozłacane, a nie złote

 

A felgi w tym estiaju vel wuerixie to ze złota czysćiutkiego też by musiały być, a co ! Tylko by trzeba z 10 kompletów od razu zamówić, bo przy upalaniu mogłyby przybrać kształt trochę nieoczekiwany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, bierzesz udzial w koszmarnym offtoPICZeniu. Temat watku jest powazny, naprawa warstatowej poprawnosci politycznej, ay tu se gadacie o slajdach wokol cynamonnnu.

Rozumiem, ze NIEKTORYM wolno offtoPICZYc a niektorym nie wolno.

Czyli Folwark Zwierzecy najnormalniejszy!

Gratulacje, gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, bierzesz udzial w koszmarnym offtoPICZeniu. Temat watku jest powazny, naprawa warstatowej poprawnosci politycznej, ay tu se gadacie o slajdach wokol cynamonnnu.

Rozumiem, ze NIEKTORYM wolno offtoPICZYc a niektorym nie wolno.

Czyli Folwark Zwierzecy najnormalniejszy!

Gratulacje, gratulacje.

Co Ty się tak tego Głównego Mordercy czepiasz? On lubi offtopiczyć i go skręca jak sobie o swojej funkcji przypomni i musi wrócić do roboty.

 

Posłałeś już mu dzisiaj maila z protestem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, bierzesz udzial w koszmarnym offtoPICZeniu. Temat watku jest powazny, naprawa warstatowej poprawnosci politycznej, ay tu se gadacie o slajdach wokol cynamonnnu.

Rozumiem, ze NIEKTORYM wolno offtoPICZYc a niektorym nie wolno.

Czyli Folwark Zwierzecy najnormalniejszy!

Gratulacje, gratulacje.

 

Nie poznaję Kolegi...

 

Ale przyznaję rację. W tym temacie lepiej już nie off-topiczyć.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Posłałeś już mu dzisiaj maila z protestem...?

No wlasnie nie poslalem jeszcze oficjalnego listu kurierem.

Moze tą drogą?

 

Szanowny Panie Zawiło,

 

Zawile Pan pojmuje kwestię OffTopiczenia.

My prosty lud forumowy zalegający we wszystkich zakątkach naszej ojczyzny od Szczenina po rzeszowszczyznę, od Białymstoku po Breslauszczyznę chcielibyśmy zwrócić się z uniżoną prośbą o oświecenie nasz, maluczkich i podanie nam definicji OffToPiczenia dozwolonego i OffToPiczenia karalnego relegacja do wątku piekielnego.

Z nadzieją na pozytywne rozpatrzenie mojej uniżonej prośby/podania

Pozostaję płaszcząc sie na wykładzinie

Arno / prosty forumowicz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...