Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

silnik ma 200 KM i idę o zakład, że Twój Foryś 2.5 XT dostaje takie baty na torze, że Tobie pozostanie powąchać tylko spaliny 8)

siekla zmieniłeś auto?? :shock:

e tam, sprzedawca Subaru tez moze pomylic SF5 i 2.5XT :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje się pod słowami autora, że silnik to zupełna pomyłka do tego samochodu - jest po prostu zbyt słaby i dychawiczny

 

założymy się, że auto tekstu nie miał nawet okazji powąchać spalin :?: :mrgreen:

jednym 2 litrowym 150 konnym benzynowym silniku N/A do napędzania auta AWD - to pomyłka.

silnik ma 200 KM i idę o zakład, że Twój Foryś 2.5 XT dostaje takie baty na torze, że Tobie pozostanie powąchać tylko spaliny 8)

 

 

raju - z tego co wiem to XV ma tylko 1.6 i 2.0 w benzynie i 2.0 diesla. Ale może wprowadziliście do oferty nowe silniki przez weekend. A autor testu jeździł XV u nas w Polsce. Mój post odnosił się do XV - tez nie wiem czemu akurat w watku o BRZ - cos mi sie chyba cytowanie i watki przemieszaly.

 

moze i jakis fabryczny forys 2.5 XT dostaje baty na torze - kłopot w tym że mój jest niefabryczny i 2.0 - i myślę, że w obecnej konfiguracji wcale aż tak łatwo by BRZ nie miało :mrgreen:

 

wszystko zależy wszak od kierowcy :mrgreen:

 

ale jezeli chodzi o BRZ - to bym bardzo chetnie sie przejechal - chcoiaz - przynajmniej na zdjeciach - toyota nieco ladniejsze wrazenie robi i w srodku i z zewnatrz.

 

ok. wszystko jasne :D

Mi też się coś pomerdało z tym Twoim "2.5 XT" :mrgreen:

De facto myślałem, że pod nickiem "siekla" kryje się kto inny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. wszystko jasne :D

Mi też się coś pomerdało z tym Twoim "2.5 XT" :mrgreen:

De facto myślałem, że pod nickiem "siekla" kryje się kto inny :P

 

no to kawa dla tego Pana - raz proszę :mrgreen:

ja to ja :mrgreen: - byc moze 2.5 XT, o którym myslisz jest na forum pod nickiem Kalix /ale to moj brat ;)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik ma 200 KM i idę o zakład, że Twój Foryś 2.5 XT dostaje takie baty na torze, że Tobie pozostanie powąchać tylko spaliny 8)

siekla zmieniłeś auto?? :shock:

e tam, sprzedawca Subaru tez moze pomylic SF5 i 2.5XT :mrgreen:

 

W sumie niewielka roznica... te 100KM więcej tez... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieporozumienie z Sieklą wyjaśnione i jak sam przyzna zapewne, mogłem podejrzewać, że aktualnie użytkuje 2.5 XT mimo, że w avatarze jak i pod nim widnieje SF5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladem przypomina Tesle, http://www.getsolar.com/blog/tesla-moto ... -day/8711/ . Samochod był juz testowany 2008r .... Jak dla mnie nowsze samochody są coraz bardziej brzydkie.

 

Jeżeli o Tesle to cały design jest bezkompromisowo dedykowany jak najniższym oporom powietrza aby w konsekwencji przedłużyć zasięg akumulatorów :idea: Ale nie gadaj bo i tak fajnie ta Tesla wygląda 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ide o zaklad, ze in ze ril lajf kondiszions "zdrowy" 2.5XT MT (MY'05-08, pozniejszy sie nie liczy :lol: ) objedzie 200-konnego BRZ bez wiekszych napinek... 8) :mrgreen:

Masz na myśli dynamikę czy sposób pokonywania zakrętów ? Nie chcę nic z góry przesądzać, ale obawiam się, że Forek mógłby dostać zadyszki starając się utrzymać za BRZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez ide o zaklad, ze in ze ril lajf kondiszions "zdrowy" 2.5XT MT (MY'05-08, pozniejszy sie nie liczy :lol: ) objedzie 200-konnego BRZ bez wiekszych napinek... 8) :mrgreen:

Masz na myśli dynamikę czy sposób pokonywania zakrętów ? Nie chcę nic z góry przesądzać, ale obawiam się, że Forek mógłby dostać zadyszki starając się utrzymać za BRZ.

Mam podobne wrażenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieporozumienie z Sieklą wyjaśnione i jak sam przyzna zapewne, mogłem podejrzewać, że aktualnie użytkuje 2.5 XT mimo, że w avatarze jak i pod nim widnieje SF5 :)

 

 

dosłownie you made my day.

 

Raju - czy połowa 2012 - to termin aktualny na zobaczenie BRZ w Polszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raju - czy połowa 2012 - to termin aktualny na zobaczenie BRZ w Polszy ?

 

we shall see... podobno zaczynamy od produkcji kwietniowej czyli dostawy na przełomie lipca/sierpnia. A jak będzie w rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Rozkładają TAS, pare fotek Toyot i BRZydali:

 

http://speedhunters.com/archive/2012/01/12/behind-the-scenes-gt-gt-tas-2012-the-set-up.aspx

 

a tu już biorą go w obroty w sposób jaki sie spodziewałem:

 

 

To chyba toyota byla :)

 

PS. Japonczyk w blond wlosach = jakas masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...