Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Był też MG . Jest Misiek SLK cabrio , OOOO TT roadster.

MX-5 ma się nadal świetnie a wersje jubileuszowe są rewelacyjne :!:

 

mg ma chyba naped na przod, TT fwd lub quattro, a pozostale (z4, slk) auta to inna kategoria cenowa

 

tez uwazam ze mx-5 jest swietne, stad tez wydaje mi sie ze BRZ bedzie strzalem w 10

niemniej I need more power :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraźcie sobie ten silnik kręcący się do ponad 7 tyś obrotów w aucie stworzonym głównie pod kątem prowadzenia się i dawania radości z jazdy. I liikeee IT !!! :mrgreen:

 

mowicie, że mocy mało. Też należe do grupy ludzi, dla których absolutne minimum to 300 KM ale nie raz widziałem, jak słabsze auta z dobrą wkładką mięsną kopały znacznie mocniejsze fury.

Czekam z niecierpliwością, żeby zobaczyć go na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemniej I need more power :twisted:

 

 

Wiesz , RX-8 na przykład ma "tylko" 230 KM ... przewertowałem głównie fora amerykańskie i ...okazało się że chłopaki znaleźli rozwiązanie i doszli do ponad 500 KM w Renesisie :twisted:

 

Na BRZeta też się pewnie podobne rozwiązanie znajdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amstaff23, ja bym się zapytał 'ile osób jeździło RWD bez elektroniki'?

 

jezdzilem mx5 1.8 140KM i mialem 310KM Skyline R33GTS-T...

 

Już wiemy skąd Twoje zamiłowanie do Mazdy... ciekawe czy jakbyś miał wcześniej Daewoo Espero to upierał byś się, że to było piękne auto, podone do 200SX i w ogóle mioodzio.

I weź już przestań z tym, ze jest brzydkie. Powtórzyłeś do już kilkanaście razy i już wszyscy o tym wiedzą.

 

A tak btw, to wczoraj będąc w Empiku dorwałem Top Gear i coś o BRZ było. Pisali, że jest projekt BRZ STi, że nie będzie turbo, ale za to będzie AWD. Ile w tym prawdy to nie wiem... ale mam nadzieje, że mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego czy komuś podoba się to auto czy też nie, jeżeli ktoś nie dostrzega w tym samochodzie sportowych genów, iście sportowych i frajdy, jaką musi dawać ta maszyna, to proponuję przerzucić się na forum "Pani Domu" bądź "Tydzień Działkowicza". Cała dyskusja na temat czy auto jest ładne czy też przypomina Genesisa nie ma po prostu sensu.

 

-- 14 gru 2011, o 09:56 --

 

sierot, chcesz powiedziec cos zlego na Z4? :P W atacama yellow wyglada miodzio 8)

 

swoją drogą jak dla mnie piękny, rasowy roadster i do tego rewelacyjnie jeździ :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, tak jest! Podpisuję się pod tym rencami i nogami :twisted:

 

Gdybym tylko miał odpowiednio dużo sałaty... piękny dylemat bym miał - BRZ, Genesis, MX5.. wszystkie 3 auta niesamowicie mi się podobają i wybrór chyba padłby na BRZ, albo Hyundaia. Myśle, że przejażdżka i cena by zadecydowały. Ahh... piękna wizja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tego czy komuś podoba się to auto czy też nie, jeżeli ktoś nie dostrzega w tym samochodzie sportowych genów, iście sportowych i frajdy, jaką musi dawać ta maszyna, to proponuję przerzucić się na forum "Pani Domu" bądź "Tydzień Działkowicza". Cała dyskusja na temat czy auto jest ładne czy też przypomina Genesisa nie ma po prostu sensu.
raju,

dokładnie!

 

I jeszcze te dywagacje, że RX-8 niby ładniejsze od BRZ, a Z4 to w ogóle strasznie brzydkie auto...

- dyskusje jakiś egzaltowanych ciotek :P

 

aż się nie chce tego czytać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisali, że jest projekt BRZ STi, że nie będzie turbo, ale za to będzie AWD

Biorąc pod uwagę, ze w obecnym BRZ na wysokości przednich osi wypada blok silnika, to by zachować standardowy napęd Subaru, trzeba by wydłużyć przedni zwis auta i przesunąć do przodu silnik. Zepsuje to rozkład masy, zwiększy masę pojazdu, zastosowanie tego samego silnika (bez turbo) i dodanie AWD pogorszy tylko osiągi, wtedy pierwszą literę z STI będzie można rozszyfrować jako slow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze te dywagacje, że RX-8 niby ładniejsze od BRZ, a Z4 to w ogóle strasznie brzydkie auto...

- dyskusje jakiś egzaltowanych ciotek :P

Ależ (jeśli oczywiście pijesz do mnie) nie napisałem, jakoby Z4 było brzydkie. Po prostu naoglądałem się zbyt dużo ładnych i opalonych mężczyzn w Z3, żeby widzieć się w Z4 ;) Jak to zwykle bywa, zdanie najpewniej zmienię, jeśli kiedyś na takowe zacznie mnie być stać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...