Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

"toyota and subaru can save driving"

 

 

w sumie dobrze sie dobrzli , bo i Toyota i Subaru ( za wyjatkiem STI ) produkuje obecnie tak samo " ekscytujace " samochody.

a jak kilka dobrych lat temu prognozowalem wlasnie taki bieg wydarzen (tj. "tojotyzacje" Subaru :roll: ), to nikt mi nie wierzyl...

 

 

btw, wlasciciele STI wczesniej podpuszczali wlascicieli BMW, teraz beda mogli robic to samo z wlascicielami BRZ/FT86 :P:mrgreen:

 

image3555.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kilka dobrych lat temu prognozowalem wlasnie taki bieg wydarzen (tj. "tojotyzacje" Subaru :roll: ), to nikt mi nie wierzyl...

 

to faktycznie żeś przepowiedział biorąc pod uwagę fakt, że Subaru jest w całości odpowiedzialne za projekt od strony technicznej (silnik, zawias, skrzynia, napęd), Toyota natomiast wyrysowała linię nadwozia, dodała wtrysk bezpośredni i aluminiowe głowice. Toyotyzacja pełną gębą :?

 

-- 15 gru 2011, o 09:37 --

 

Widzę, że już 25 BRZ mamy sprzedanych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jaki jest ostateczny odbiorca tego auta...

 

np. ja :mrgreen:

Ojciec dwójki dzieci, w dalszym ciągu poszukujący wrażeń :twisted:, posiadający w rodzinie przynajmniej jedno kombi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kilka dobrych lat temu prognozowalem wlasnie taki bieg wydarzen (tj. "tojotyzacje" Subaru :roll: ), to nikt mi nie wierzyl...

 

to faktycznie żeś przepowiedział biorąc pod uwagę fakt, że Subaru jest w całości odpowiedzialne za projekt od strony technicznej (silnik, zawias, skrzynia, napęd), Toyota natomiast wyrysowała linię nadwozia, dodała wtrysk bezpośredni i aluminiowe głowice. Toyotyzacja pełną gębą :?

nie ma jak to cytowanie wybiorcze, jestes mistrz, ujar! :mrgreen:

 

ale moze jednak bys skomentowal to o czym pisal Turdzi?

 

Toyota i Subaru ( za wyjatkiem STI ) produkuje obecnie tak samo " ekscytujace " samochody.

 

 

Widzę, że już 25 BRZ mamy sprzedanych 8)

w Polsce? jezeli tak, to fajny wynik :wink:

jezeli zas worldwide, to :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. ja

 

Kierowcy z nudnych Mercedesów w patyku i świni przesiadaja się na ekscytujace Subaraki? :mrgreen:

 

Nudny aczkolwiek bardzo wygodny Mercedes zostaje w domu :idea: Brakuje ekscytującego Subaraka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już 25 BRZ mamy sprzedanych

 

Na świecie, europie czy w salonie? 8)

 

 

Jestem ciekaw jaki jest ostateczny odbiorca tego auta...

 

 

24letni singiel, maniak motoryzacyjny uwielbiajacy jazdę samochodem, nie potrzebujący ultra praktycznego wozu na codzień, ale nie chcący tez rezygnować całkowicie z kompromisów ;-)

 

... I uwielbiajacy żółty kolor na sportowym coupe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już 25 BRZ mamy sprzedanych 8)

...i 7 niesprzedanych ;) 8)

 

A już się obawiałem, że nie znajdzie się żaden "bystrzak" :mrgreen: :wink:

 

BTW. Już 29 sprzedanych 8)

 

-- 15 gru 2011, o 11:10 --

 

ale moze jednak bys skomentowal to o czym pisal Turdzi?

 

Toyota i Subaru ( za wyjatkiem STI ) produkuje obecnie tak samo " ekscytujace " samochody.

 

A jak skomentujesz to: " Audi, BMW i Mercedes" używają coraz gorszej jakości materiałów do wykończenia wnętrz?

 

A poza STI to co w Subaru było jeszcze ekscytującego? SPEC B. Ok. Do niedawna Legacy GT (w US i JP jeszcze do nabycia). Inne maszyny z turbo też są tam oferowane. A za to, że nie są oferowane w UE winisz producenta czy ekoterrorystów UE?

 

Oczywiście mogę jeszcze pozwolić sobie na wywód odnośnie tego jak ekscytujący jest napęd w Subaru ale powiedzmy sobie szczerze, że Ty Eddie, doskonale o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mogę jeszcze pozwolić sobie na wywód odnośnie tego jak ekscytujący jest napęd w Subaru ale powiedzmy sobie szczerze, że Ty Eddie, doskonale o tym wiesz.

naped jest ok, bezawaryjnosc tez ok (przynajmniej w przypadku starszych Subarakow - ale moze po prostu mialem farta, nie wiem), wlasnie dlatego nadal jezdze Subaru, ale poza tym wlasnie napedem Subaru chyba nie za wiele ma aktualnie do zaoferowania... zaden z obecnie produkowanych Subarakow, poza STI MY'11 (i Exiga :mrgreen: ), do mnie absolutnie nie przemawia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już 25 BRZ mamy sprzedanych

 

Na świecie, europie czy w salonie? 8)

 

 

Jestem ciekaw jaki jest ostateczny odbiorca tego auta...

 

 

24letni singiel, maniak motoryzacyjny uwielbiajacy jazdę samochodem, nie potrzebujący ultra praktycznego wozu na codzień, ale nie chcący tez rezygnować całkowicie z kompromisów ;-)

 

... I uwielbiajacy żółty kolor na sportowym coupe :mrgreen:

 

Kryzys wieku młodzieńczego? Przesiadka z dostojnej, sportowej limuzyny na sportowe coupe? :twisted:

 

Szkoda że nie mam 24 lat.... :?

 

 

raju gratuluje zakupu, mysle że będzie wielu oczekujacych temtu zwiazanego z użytkowaniem BRZeta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już 25 BRZ mamy sprzedanych

 

Na świecie, europie czy w salonie? 8)

 

 

Jestem ciekaw jaki jest ostateczny odbiorca tego auta...

 

 

24letni singiel, maniak motoryzacyjny uwielbiajacy jazdę samochodem, nie potrzebujący ultra praktycznego wozu na codzień, ale nie chcący tez rezygnować całkowicie z kompromisów ;-)

 

... I uwielbiajacy żółty kolor na sportowym coupe :mrgreen:

 

Kryzys wieku młodzieńczego? Przesiadka z dostojnej, sportowej limuzyny na sportowe coupe? :twisted:

 

Szkoda że nie mam 24 lat.... :?

 

 

raju gratuluje zakupu, mysle że będzie wielu oczekujacych temtu zwiazanego z użytkowaniem BRZeta :wink:

 

jeszcze nie zamówiłem - poczekam aż AK sobie zamówi i da mi się przejechać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzys wieku młodzieńczego? Przesiadka z dostojnej, sportowej limuzyny na sportowe coupe? :twisted:

 

 

Wbrew pozorom taka kolej rzeczy w moim przypadku bylaby bardzo racjonalna ;-) Teraz to jeszcze przystoi taka zabawka sie poruszac, a w wieku 40/50 lat mozna stac sie co najwyzej posmiewiskiem :mrgreen:

 

 

 

[kij w mrowisu? :P ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To bez szaleństwa.

 

Nie wiem, na czym to polega, ale subaru ostatnio przekracza własne, dość wyśrubowane, normy nijakości i brzydoty :roll:.

 

Bardzo liczyłem na BRZ, po cichu myślałem o nim jako o letnim samochodzie-zabawce RWD, ale chyba przestanę :roll:.

 

Jeśli chcesz ładną zabawkę RWD to polecam

 

4c-live14.jpg

 

Konkurencja nie śpi:)

Ktora...??Ta z prawej czy z lewej...??

Ja sie jeszcze zastanawiam :mrgreen::mrgreen: :wink:

 

Ladna Alficzka,ale coz z tego jezeli znowu bedzie po serwisach stala :mrgreen::mrgreen:

 

A wracajac do tematu to w ankiecie brakuje opcji 3(Nie wiem).

Kochani,to autko trzeba zobaczyc..dotknac..itd :mrgreen::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To bez szaleństwa.

 

Nie wiem, na czym to polega, ale subaru ostatnio przekracza własne, dość wyśrubowane, normy nijakości i brzydoty :roll:.

 

Bardzo liczyłem na BRZ, po cichu myślałem o nim jako o letnim samochodzie-zabawce RWD, ale chyba przestanę :roll:.

 

Jeśli chcesz ładną zabawkę RWD to polecam

 

4c-live14.jpg

 

Konkurencja nie śpi:)

Ktora...??Ta z prawej czy z lewej...??

 

Kochani,to autko trzeba zobaczyc..dotknac..itd :mrgreen::idea:

Podobnie jak te panie... i z lewej i z prawej... :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już 25 BRZ mamy sprzedanych

 

Na świecie, europie czy w salonie? 8)

 

 

Jestem ciekaw jaki jest ostateczny odbiorca tego auta...

 

 

24letni singiel, maniak motoryzacyjny uwielbiajacy jazdę samochodem, nie potrzebujący ultra praktycznego wozu na codzień, ale nie chcący tez rezygnować całkowicie z kompromisów ;-)

 

... I uwielbiajacy żółty kolor na sportowym coupe :mrgreen:

 

no, no, skąś to znam... też kiedyś miałem 25 lat i zachorowałem na żółte coupe, ale skończyło się na czerwonym (w czarne kropki zresztą, po krótkim czasie), bo za żółtego trzeba było dopłacić, niestety, nie pamiętam już kwoty, ale wtedy była zabójcza :mrgreen:

 

to coupe, to był... maluch, rocznik 1995 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4 napisał(a):

ale moze jednak bys skomentowal to o czym pisal Turdzi?

 

Toyota i Subaru ( za wyjatkiem STI ) produkuje obecnie tak samo " ekscytujace " samochody.

 

 

A jak skomentujesz to: " Audi, BMW i Mercedes" używają coraz gorszej jakości materiałów do wykończenia wnętrz?

 

to nie chodzi o porownywanie do OOOO czy czegos innego , i nawet o to ze nie ma turbo.Po prostu kiedys byly jakos bardziej emocjonujace , a dzis czym rozni sie Legacy od Avensisa , za wyjatkiem tego ze tamten nie ma AWD.

Jechalem ostatnio Mazda 6 , niby nic niby diesel bez rewelacji ale wnetrze ( mimo tez nie najlepszych plastikow ) pozycja prowadzenie , az chcialo sie jechac.To samo odczucie mialem jadca poprzedniej generacji Legacy 2.0D o nowym moge tylko powiedziec , no jedzie kola sie kreca dojechalem tam gdzie mialem , nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...