Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy w Europie i ciekawe kiedy na wsi czyli w Polsce

 

a czy ktorykolwiek model byl w Polsce pozniej, niz w reszcie Europy? Czy tak gadasz byle ponarzekac?

 

Tak gadam bo się nie mogę doczekać :twisted: Można już wpłacać pieniążki?

Oglądałem Hyundaia Genesis. Wydrapię oryginalny znaczek, przykleję znaczek Subaru i jakoś tam będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Felgi można kupić albo wziąć seryjne od WRX - na pewno pasują, na tył wstawić szperę za 7 tys zł i do upalania jak znalazł. Taki pakiecik za 12 tys zł :wink: licząc z oponami :lol: Czemu nie, jestem za!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystartowalo japonskie web-special BRZ :-) Pomimo krzaczkow mozna sobie poklikac i poznac kilka ciekawostek :-)

 

http://subaru-brz.jp/pc/

 

 

eddie_gt4, jak ne ma na co narzekac, to trzeba znajdowac cos na sile :P Ja tam juz mam coraz wyrazniejszy obraz tego, jak ja swoje BRZ odpicuje, zeby sie na pewno wyroznialo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) eddie_gt4, jak ne ma na co narzekac, to trzeba znajdowac cos na sile :P Ja tam juz mam coraz wyrazniejszy obraz tego, jak ja swoje BRZ odpicuje, zeby sie na pewno wyroznialo :-)

gdyby byla mozliwosc pojezdzenia, potestowania BRZ, to moze bym narzekal na co innego... :wink:

 

a teraz to pozostaje komentowanie kolorowych obrazkow i stron internetowych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał dylemat pomiędzy białym a niebieskim - ale coś czuję, że uderzę w białego i dodam kilka akcentów w carbonie, np. dach :twisted:

BTW. Ciekawie zapowiada się polityka jazd próbnych modelem BRZ. W tajemnicy mogę powiedzieć, że być może sprawy w swoje ręce weźmie SJS 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się polityka jazd próbnych modelem BRZ. W tajemnicy mogę powiedzieć, że być może sprawy w swoje ręce weźmie SJS
Do Kielc na jazdy próbne trzeba będzie jeździć :shock: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się polityka jazd próbnych modelem BRZ. W tajemnicy mogę powiedzieć, że być może sprawy w swoje ręce weźmie SJS
Do Kielc na jazdy próbne trzeba będzie jeździć :shock: :mrgreen:

 

Primi - uważam, że tylko tak będzie można poznac możliwości układu jezdnego. Produkt jest ukierunkowany na sport a sport ma swoje miejsce na torze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...