Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Haha poprawność polityczna akurat tu ma nic do tego. Bardziej sie liczy to, ze po prostu wiem jak to wyglada "od wewnątrz" i drażni mnie kiedy ktoś czyni takie zarzuty kiedy wiem ze w rzeczywistości jest inaczej. I nie jest w tym momencie istotne co mnie łączy z importerem. Mógłby to byc sąsiad, znajomy znajomego, ba, nawet teściowa! I owszem, w tej sytuacji użycie słowa "pazerności" JEST obraźliwe. Podobnie by było z zarzucaniem komuś kłamstwa. A taka moja natura, ze zawsze protestowalam i bede protestował gdy ktoś jest traktowany niesprawiedliwie.

 

Więc bardzo bym Cie prosił turdzi (i każdego innego) - nie masz wglądu w sposoby/motywacje czyjegos działania? To nie oceniaj. A juz szczególnie kiedy zostało juz nieraz powiedziane, na czym tak naprawdę wszystko polega...

 

Teraz moze byc EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było miło i ciekawie ale jak zwykle zrobiło się po polsku :cry:

Ja się zgadzam na to żeby mnie SIP "rżnął" na cenach ale niech to będzie po partnersku: wiem co kupuję i dlatego zgadzam się na cenę - bez tzw "maczkowego" druku i "rozmydlania" spraw poprzez odsyłanie od pracownik do pracownika.

Dlatego niecierpliwie czekam na konkrety co do BRZeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jeszcze jako konkurencję dla STI podaj Skodę Fabię RS a co:)

 

a dlaczego maja nią nie byc ?, wszystkie sa 5d maja naped 4x4 i motor 2.0 turbo........

 

 

TurdziGT radzę Ci zostać politykiem dużo bzdur bez żadnych podstaw merytorycznych proponuję Samoobronę (dodrukować pieniędzy bo brakuje!, kredyty z ujemnym oprocentowaniem dla rolników, wolność równość i tanie ziemniaki!!!)

 

 

czy ja ci kolego robie wycieczki osobiste ? wiec moze wrzuc sobie na luz , mamy wolnosc slowa wec jak ci przeszkadza moj punkt widzenia , to zwyczaje nie czytaj :idea:

 

Tak jak pisał Junior słowo "pazerny" ma IMHO bardzo pejoratywne znaczenie.

 

Ale summa summarum przepraszam - i bardzo grzecznie Cię proszę o ustosunkowanie się do moich argumentów na temat cła i akcyzy w kontekście cen STI i konkurencji.

 

PS Fabia RS nie ma napędu na 4 koła.

 

Raju będziesz na cabrio czekał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to juz wybralem kolor 8)

 

Też wygląda pięknie... takie zwykłe auto i zarazem niezwykłe... dawno żadna premiera motoryzacyjna nie budziła we mnie takich osobistych emocji... chcę go miec :)

 

-- 5 mar 2012, o 23:13 --

 

No wiesz sejek upalany a Mercedes to droga fura:P

 

sejak drugie życie dostał by upalac na legalu mógł :mrgreen:

 

a Mercedes... no cóż... jak to Mercedes... drogi bo taki z założenia jest... sąsiedzi Cię nie lubią bo budzi zazdrośc (niepotrzebnie) a jedyne co robi perfekcyjnie to komfort jaki daje... ale nie jest tak wszechstronny jak Subaru. Nie przepada za śniegiem, głęboką kałużą, koleinami, nie lubi mokrych liści pod jednym kołem a pod drugim pobocza, buntuje sie gdy trzeba szybko ruszyc a mokro jest... wielu rzeczy nie lubi. Szacun za jakośc materiałów, wykończenie, solidnośc konstrukcji... ale nie daje mi jednego, tego co kocham najbardziej... szybkośc nalezy tu podzielic na wiele aspektów, które pozwalają ja rozwinąc... Subaru robi to z zalożenia, a wszystko co więcej to "łącznik" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta jeszcze nie mam, ale akcesoria juz wybralem...

 

tez sie do nich slinie :mrgreen:

moj Boze, podniecacie sie jakimis akcesoriami tjuninkowymi w stylu Calibra-DIY-tuning... ja sie pytam, gdzie rozporki, dyfuzory, BBK i SC kit? :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj Boze, podniecacie sie jakimis akcesoriami tjuninkowymi w stylu Calibra-DIY-tuning...

 

Ja tam jestem prosty chlop i dobrze zwiesniaczona Calibra mi styka (taka stylistyka) :P:mrgreen:

 

ja sie pytam, gdzie rozporki, dyfuzory, BBK i SC kit?

 

Na drugiej stronie prospektu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś konkretne info nt. ceny? W UK 25-28.000 GBP. Przy dzisiejszym kursie grubo powyżej 125.000PLN, słabo...

 

 

W dalszym ciągu na tym poziomie cenę uważam za atrakcyjną...

25k to w uk ma kosztowac toyota... a brz ma byc drozsze,,, :(

i tylko 500 szt rocznie na uk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Rzadki Zapierdalacz jest podany przetestowaniu w najnowszym papierowym magazynie TopGear-PL

 

Podsumowując:

Zbudowana auto, marzenie dla każdego kto pasjonuję się prowadzaniem.

Czyli dla takich niszowych kierowców jak My :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na żywo zarówno gt jak i brz nie robi takiego wrażenia, jak na zdjęciach. Może za bardzo się napatrzyłem na linię nissana 370z albo moje oczekiwania są jakoś bardzo mocno skrzywione, ale po "pomacaniu" obydwu modeli w Genewie jestem niestety na nie. I bez bicia przyznam, że nawet hunday coupe bardziej trafia w moje gusta (zarówno finansowe, jak i oczekiwania finansowe, czy silnikowo-mocowo-osiągowe!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...