Skocz do zawartości

Subaru BRZ


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

eddie_gt4 napisał(a):

ale moze jednak bys skomentowal to o czym pisal Turdzi?

 

Toyota i Subaru ( za wyjatkiem STI ) produkuje obecnie tak samo " ekscytujace " samochody.

 

 

A jak skomentujesz to: " Audi, BMW i Mercedes" używają coraz gorszej jakości materiałów do wykończenia wnętrz?

 

to nie chodzi o porownywanie do OOOO czy czegos innego , i nawet o to ze nie ma turbo.Po prostu kiedys byly jakos bardziej emocjonujace , a dzis czym rozni sie Legacy od Avensisa , za wyjatkiem tego ze tamten nie ma AWD.

Jechalem ostatnio Mazda 6 , niby nic niby diesel bez rewelacji ale wnetrze ( mimo tez nie najlepszych plastikow ) pozycja prowadzenie , az chcialo sie jechac.To samo odczucie mialem jadca poprzedniej generacji Legacy 2.0D o nowym moge tylko powiedziec , no jedzie kola sie kreca dojechalem tam gdzie mialem , nic wiecej.

 

TurdziGT ma 100% racji, niestety, ale tak już od dłuższego wyglada motoryzacja :|

A to znaczy, że pęd za klienem zabija wyjątkowość wiekszości producentów aut... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior

Chcialem wkleic Twoje "zolte" zdjecie,ale nie udalo mi sie :lol:

 

[ http://files.conceptcarz.com/img/Subaru/Subaru-BRZ_Tokyo-Coupe-010-1280.jpg ]

 

Mi osobiscie ten powyzej przypomina tego ponizej :)

 

[ http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/57/79-83_Datsun_280ZX_front.jpg ]

 

ten poniżej to Datsun!!!! That's my boy!!! Brawooo. Dobre porównanie :idea: . Tak podobne a jak różne. Podoba mi się 8)

 

-- 15 gru 2011, o 23:18 --

 

jestem b. ciekaw (objektywnych) wrazen z jazdy

 

znowu wybiórczo...

 

Mam rozumiec, że powątpiewasz w obiektywizm niektórych wypowiedzi. Wiem :idea: Rozumiem to jak chcę :idea:

Mimo wszystko opowiedz mi o tym jak można pisac o czymś, że jest dobre, a smakuje jak kupa :?: :!: :idea:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie posiadam, w kwietniu ma ruszyc produkcja (byc może dla naszego rynku). Przełom lipca/sierpnia. Nie wiem. Przypuszczam. Nie sądzę, żeby później, ale słoneczna jesień też pasuje na premierę tego auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Wy jeździliście kiedyś samochodami RWD?? Bo czasem jak czytam niektóre wpisy, to mam wrażenie, że to trochę tak, jakbym ja się wypowiadał na temat błędów stylistycznych w chińskim przekładzie instrukcji obsługi silnika F-16.... :)

 

Polonez się liczy? Ależ to fajnie latało po śliskim :mrgreen:

 

Żeby nie było OT. Nie pasuję w ogóle do targetu opisanego przez TJ ale BRZ chętnie widziałbym jako swoje rekreacyjne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre porownanie :idea:

Dzieki :P

Tak podobne a jak różne

Lepiej tego nie mozna bylo ujac 8)

 

Ciesze sie, ze ten Datsun 280ZX to Twoj Boy,heh :mrgreen:

Jak bylem malym chlopcem to mialem,i wydaje mi sie,ze bardzo lubilem tego resoraka :P Wlasnie dlatego slowo Datsun kojarzy mi sie z tym modelem(mozliwe ze z 240Z takze) i ogolnie z moim dziecinstwem :)

 

A wracajac do tematu...

Wybiore sie na test drive'a jak beda juz BRZydkie :wink: w salonach i napisze tutaj cos,aczkolwiek chyba niewiele..chociaz...moze uda mi sie przekonac pana na fotelu obok,ze trzeba sie "dobrze" z autkiem zapoznac,heh :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem b. ciekaw (objektywnych) wrazen z jazdy

 

znowu wybiórczo...

 

Mam rozumiec, że powątpiewasz w obiektywizm niektórych wypowiedzi. Wiem :idea: Rozumiem to jak chcę :idea:

Mimo wszystko opowiedz mi o tym jak można pisac o czymś, że jest dobre, a smakuje jak kupa :?: :!: :idea:

 

Pozdrawiam

przy zyczeniu wiele "niewygodnych" rzeczy mozna b. ladnie przytuszowac... wiesz, czytalem zbyt wiele roznych "testow", w ktorych ten sam model zbieral diametralnie rozne opinie... :roll: :lol:

 

badzmy biedni, ale szczerzy: ludzie, ktorzy sprzedaja okreslone auta, b. rzadko wypowiadaja sie o nich krytycznie :wink: :mrgreen:

(i niniejsze Forum jest b. dobrym tego potwierdzeniem :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylem malym chlopcem to mialem,i wydaje mi sie,ze bardzo lubilem tego resoraka :P

 

Też miałem resoraka Datsun - Matchbox'a :mrgreen:

 

moze uda mi sie przekonac pana na fotelu obok,ze trzeba sie "dobrze" z autkiem zapoznac,heh :mrgreen: :mrgreen:

 

Myślę, że Subaru z założenia powinno robić eventy na torze w celu prezentacji możliwości tego auta :idea:

 

czytalem zbyt wiele roznych "testow", w ktorych ten sam model zbieral diametralnie rozne opinie... :roll: :lol:

 

Różne opinie mogą wynikać z innych upodobań testujących :idea: Właśnie dlatego do wszelkiego rodzaju opinii dziennikarskich należy podchodzić z pewnym dystansem bądź czytać je z przymrużeniem oka :wink:

 

badzmy biedni, ale szczerzy: ludzie, ktorzy sprzedaja okreslone auta, b. rzadko wypowiadaja sie o nich krytycznie :wink: :mrgreen:

(i niniejsze Forum jest b. dobrym tego potwierdzeniem :D )

Na słowa krytyki trzeba sobie zasłużyć 8) Najłatwiej jest krytykować :idea: Co chcesz usłyszeć? Mogę skierować również słowa krytyki w stronę Twojej osoby, ale po co, kiedy wolę sobie z Tobą podyskutować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym AutoMoto bodajże, jest artykuł o nowym BRZ, Imprezie i XV. Fajnie napisane!

 

jest i niestety - podpisuje się pod słowami autora, że silnik to zupełna pomyłka do tego samochodu - jest po prostu zbyt słaby i dychawiczny. W mojej ocenie bazowanie w całej gamie samochodów na jednym 2 litrowym 150 konnym benzynowym silniku N/A do napędzania auta AWD - to pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje się pod słowami autora, że silnik to zupełna pomyłka do tego samochodu - jest po prostu zbyt słaby i dychawiczny

 

założymy się, że auto tekstu nie miał nawet okazji powąchać spalin :?: :mrgreen:

jednym 2 litrowym 150 konnym benzynowym silniku N/A do napędzania auta AWD - to pomyłka.

silnik ma 200 KM i idę o zakład, że Twój Foryś 2.5 XT dostaje takie baty na torze, że Tobie pozostanie powąchać tylko spaliny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje się pod słowami autora, że silnik to zupełna pomyłka do tego samochodu - jest po prostu zbyt słaby i dychawiczny

 

założymy się, że auto tekstu nie miał nawet okazji powąchać spalin :?: :mrgreen:

jednym 2 litrowym 150 konnym benzynowym silniku N/A do napędzania auta AWD - to pomyłka.

silnik ma 200 KM i idę o zakład, że Twój Foryś 2.5 XT dostaje takie baty na torze, że Tobie pozostanie powąchać tylko spaliny 8)

 

 

raju - z tego co wiem to XV ma tylko 1.6 i 2.0 w benzynie i 2.0 diesla. Ale może wprowadziliście do oferty nowe silniki przez weekend. A autor testu jeździł XV u nas w Polsce. Mój post odnosił się do XV - tez nie wiem czemu akurat w watku o BRZ - cos mi sie chyba cytowanie i watki przemieszaly.

 

moze i jakis fabryczny forys 2.5 XT dostaje baty na torze - kłopot w tym że mój jest niefabryczny i 2.0 - i myślę, że w obecnej konfiguracji wcale aż tak łatwo by BRZ nie miało :mrgreen:

 

wszystko zależy wszak od kierowcy :mrgreen:

 

ale jezeli chodzi o BRZ - to bym bardzo chetnie sie przejechal - chcoiaz - przynajmniej na zdjeciach - toyota nieco ladniejsze wrazenie robi i w srodku i z zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, siekla chyba pisal o XV - nie wiem dlaczego tu, ale tak wybral ;)
W najnowszym AutoMoto bodajże, jest artykuł o nowym BRZ, Imprezie i XV (...)

:wink: :P

 

silnik ma 200 KM i idę o zakład, że Twój Foryś 2.5 XT dostaje takie baty na torze, że Tobie pozostanie powąchać tylko spaliny 8)

raju, jak czesto jezdzisz na torze? :wink:

tez ide o zaklad, ze in ze ril lajf kondiszions "zdrowy" 2.5XT MT (MY'05-08, pozniejszy sie nie liczy :lol: ) objedzie 200-konnego BRZ bez wiekszych napinek... 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...