Skocz do zawartości

Dlaczego kupiliście swoje subaru??


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy przejechalem sie od kumpla na autobanie,w miescie i na szutrze ,dawalo doskonala trakcje i frajde z jazdy ,bo obserwowalem co z nim robil Colin :) i chyba najwazniejsze,ze ma 4x4 a wczesniej jezdzilem terenowymi i doceniam to, choc mialem obawy jesli chodzi o Japonska gnijaca blache

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Harley - Davidson wśród samochodów B)

 

Biorac pod uwage opinie o awaryjnosci diesla i jego sprzegla, o problemach z 2.5 oraz ciagle narzekania na jakosc wykonczenia - to owszem, porownanie calkiem niezle :P

 

Bez przesady, ja mam akurat benzynę z elpidżi, silnik 2.0 a wykończenie spoko, nie narzekam ;)

Porównanie do HD było moim subiektywnym odczuciem (i wiem co mówię B) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Harley - Davidson wśród samochodów B)

Nie wiem czy nie obrazasz Subaru.

Wlasciwie to wiem..

 

To obrażam wg Ciebie czy nie ?

Napisałem wcześniej, że to MOJE SUBIEKTYWNE odczucie. Dlaczego ? Bo mam i HD i Subaru. Obie maszyny dobre, obie mają charakter i w obu przypadkach nie żałuję zakupu.

A z Subaru jest jak z HD w tym sensie że jest po prostu inne - większość ludzi się na ulicy ogląda i chciałaby mieć ale nie wszyscy je kupują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi się podobało :) Jest duże, pakowne i ma gołębnik na masce :P Rewelacyjnie się prowadzi, to jest mój pierwszy samochód z 4x4 i na pewno nie ostatni. Bo silnik diesla pracuje bez wibracji. Bo wnętrze jest ''surowe'' ;) ale solidne. Dziury na drodze i krawężniki mu nie straszne. I ma piękny szampański kolor :yahoo:taki jaki miało moje pierwsze auto kilka ładnych lat temu. No i wreszcie w zimie mogę spokojnie, bez odśnieżania i sypania solą, bez duszenia w podłogę prawego pedału, wjechać na stromy podjazd z garażu na ulicę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...