Skocz do zawartości

Dlaczego kupiliście swoje subaru??


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zawsze chciałem mieć, do tej pory jeżdziłem Toyotą Corollą i Seatem Ibizą, zmieniłem pracę, toyotę oddałem bratu i szukałem samochodu z uwagi na pracę jaką wykonuję szukałem Audi A6 Audi A4, może nowy Passat lub jakiś inny mega popularny samochód w kolorze czarnym, i wtedy znalazłem ogłoszenie mojego obecnego samochodu, zastanawiałem się miesiąc, nie spałem, nie jadłem, widziałem go oczyma wyobraźni, jak siedzę jak się uśmiecham z zadowolenia że mam coś co chciałem zawszę, że po to pracuję po 16 godzin dziennie aby coś z tego mieć. Jedna rozmowa z Doradcą (moja Mama :) ) decyzja biorę. Co teraz myślę o tej decyzji - Zbieram na STI - wyznaczyłem termin 2013. Czym się różni od inny samochodów, to tym że jak stoję na światłach to wszyscy przechodnie patrzą na mój samochód i się zastanawiają co to jest, że tak ryczy i warczy i nikt nie patrzy na inne wozy co stoją obok. Nie wspomnę o uśmiechających się Paniach w samochodach obok, ale to też pewnie może wynikać z tego że jestem zajebiście przystojny :).

Tak więc dobrze nam razem.

ps. mój samochód ma więcej kosmetyków niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zawsze chciałem mieć brzydkie, paliwożerne, nieekonomiczne, drogie w utrzymaniu, wieśniackie, niepopularne i bezsensowne auto :mrgreen:

 

Patrząc na powyższe... to musi być miłość 8)

 

 

Nic dodać, nic ująć :lol:

 

U mnie zaczęło się po zajęciu miejsca za fajerą i odpaleniu silnika :twisted:

Potem już było tylko gorzej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez Dzobnika :evil::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Oniegdaj pokazałem jej palcem białego GT stojacego obok na swiatlach i powiedzialem: zobacz jakie niby nic ale nie bede sie z nim zmagal ( poczatek lat dziwiecdzisiatych, mielismy golfa TDI) Odjechal jak lalezy i zostalo po nim tylko brumbrum :mrgreen: Od tamtej pory juz tylko wzdychala na dzwiek brumbrum. Przyszedl i czas na spelnianie marzeń.

 

Mój forester już był wyrachowanym postępkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Subaru głównie dlatego, że miałem dość zastanawiania się, czy dojadę do domu w zimie, czy nie :evil: . Poza tym była to znakomita okazja do przejścia na AT a i w końcu przestałem utyskiwać mijając subaraki: "dlaczego jeżdżę tym FWD ?" :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje pierwsze Subaru (Impreza GL 2.0 97', 280 kkm) kupiłem zupełnie przypadkiem, bo było tanie, japońskie i nietuzinkowe...wcześniej zero styczności z marką...trochę poczytałem i zaraz podjąłem decyzję, że zaryzykuję...kupiłem...i zakochałem się 8) W dźwięku silnika, możliwościach napędu, prowadzeniu...mimo że auto było dalekie od ideału a lakier odpadał od niego płatami :P Już nie wspomnę o tym, że Imprezka przywiozła mnie z Holandii i o wiele dalej na potwornie ślizgającym się sprzęgle :wink: Od tej pory wiedziałem że Subaru zawsze zawiezie mnie do celu :roll: i jak na razie się nie zawiodłem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzieciaka marzyłem o Subaru. Fakt moje pierwsze auto Honda Civic 1.4, w tym czasie znajomy kupił GT, przewiózł mnie, posłuchałem Boxera i decyzja zapadła. Jak zmieniałem auto to miała być Impreza i tyle, z tym, że wolnyssak ale kupiłem WRXa :-D I nic innego nie chcę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Swojego Forka kupiłem po wnikliwych 6-ścio miesięcznych polskich zimowych miesiącach w necie :)

Szukałem auta które jest niezawodne i sprawi że będę wstawał godzinę przed porannym dzwonkiem budzika bo nie będę mógł się doczekać żeby do niego wsiąść :mrgreen:

Przez ten czas zgłębiłem dlaczego jest niezawodny i zacząłem szukać. Szukałem Forka kupionego w Polsce od pierwszego właściciela który o niego dbał ... i ... :D nie uwierzycie ... BYŁ TO PIERWSZY FORESTER KTÓRY MI SIĘ SPODOBAŁ, KTÓREGO OBEJRZAŁEM, DO KTÓREGO WSIADŁEM, KTÓRYM SIĘ PRZEJECHAŁEM I NATYCHMIAST PRZELAŁEM KASĘ !!!!! :twisted:

 

Od tej pory wiedziałem że już nie chcę nic innego !!!!!!!!

Miłość od pierwszego spotkania :mrgreen:

 

Może i jest to dupowóz i jestem wozidupą :lol: ale wożę moją dupę bezstresowo i dupie się to podoba !!!!

Żonie też :) hehehehe

 

Ot strzał w dziesiątkę :)

 

Subaru Polecam Wszystkim Których Spotkam !!!!!

 

Pozdrówka

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie piękne wypowiedzi :) a mi się miłośc wzięła jako tako znikąd,tzn,za niedawnych czasów jak miałem Jette II (pogoniona za 1600zł,ale auto cudowne ,bezawaryjne,przyjaciel wszelkich tuningowych eventów) przesiadłem się za kierownice Imprezy przyjaciela mego Igiego i...jakos tak mnie urzekło :D jak u siebie w domu :!: :!: Kupiłem Lagunę I okazyjnie od kolegi-skarbonka jak szlag,a nawet więcej :!: :!: wpdło troszke kasy na różne wydatki i była decyzja: SUBARU :!: :!: Z różnych cudów (legacy II 2.2 +lpg) nagle wpadła moja perełka,nie dośc że stan idealny,to jeszcze limit ,dokładnie to co miał mój przyjaciel Igi :mrgreen: (dlatego nie boję się dać mu w ręcę....auta oczywśicie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny naped i dupe nosi po zakretach gdy ostro chcem do przodu, przedni naped lepiej ,ale to jeszcze nie to. Subarak przyspiesza i nie wazne czy asfalt czy szutry, a prowadzi tam gdzie ja chcem jechac. Jak nie kochac takiego auta. Moja impreze nabylem 3 lata temu od kolegi i teraz wiem ze to auto zrobione dla mnie : naped, zawias , pomruk silnika, niezawodnosc itd. nie widze wad wiec to chyba milosc. :lol::lol::lol:

 

 

pozdrawiam :wink:

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesiadłem sie z BMW na SUBARU i nie zaluje :)[attachment=0]DSC_3740aa.jpg[/attachment]

 

 

dopiero się zarażasz :mrgreen: niedługo świnie ci do głowy przyjdą,i to jest odpowiedni kierunek...jak w reklamie telefonii komórkowej,gdzie coś wtyka wtyczkę w nos różowej świni(ajk),będziesz widział różową świnie i pomyślisz o Subru to...już zostałeś przechwycony przez plejady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...