Skocz do zawartości

Dlaczego kupiliście swoje subaru??


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bo chciałem japońca, a Mitsu miałem 2x, toyota bezpłciowa, hondą 2,4 sie przewiozłem i był dramat, nissanem uczyłem sie jezdzic a ojciec ma mazde wiec zostało Subaru. A i musiało byc mocniejsze od poprzedniego 2,5v6, i nikomu sie nie podobał nawet żonie. Ale za to teraz 2 letnia córcia zawsze wie kiedy podjezdzam pod dom bo juz krzyczy: Mamo mamo Tata brumm brumm.

 

Ostatnio zobaczyła w komp swiniaka na forum i znów krzyczy Tata brumm brumm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legece kupilem z przypadku. Jezdzilem wtedy civic'kiem a znajoma zaoferowala sprzedaz swojego Subaru w dobrej cenie. Na szybko oddalem po taniosci cifa i tak sie zaczelo.

O Subaru marzylem od 1997 roku, kiedy pierwszy raz zobaczylem i uslyszalem Holkow a-grupe na Zimowym :D

Kiedy zdecydowalem o sprzedazy Legaca, wybor kolejnego mogl byc tylko jeden ;)

Na razie wolnessaki. Na turbo przyjdzie jeszcze czas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GT było mi dane zasiąść w 99/00 roku i nigdy bym tego nie zmienił... na żadną DELtę , forda czy Lancera w tamtym czasie... sądzę że to kawał inż dobrej roboty oddający kierowcy dużo przyjemności z dynamicznej jazdy 4wd zwłaszcza po śliskim i albo się je kocha i to czuje albo nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, fajny wątek :P

Jeśli o mnie chodzi to jakieś 20lat temu się zaczęło :roll: - pierwsze fascynacje rajdami, PS One i Collin :wink:

No i od tego czasu ślinienie się na każdym rajdzie albo kiedy gdzieś usłyszałem dźwięk boxera :lol:

W końcu się spełniło :twisted: teraz do pełni szczęścia muszę popracować nad wydechem bo ten fabryczny troszkę bezpłciowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Subaru kupił mi mąż... uparł się na tą markę, bo samochód miał być bezawaryjny i bezpieczny... Ja byłam wtedy niczego nieświadomą babką z ciężką nogą :P

Moje kolejne dwa autka to już musiały być SUBARU, bo...

 

 

UWIELBIAM MINY MĘŻCZYZN (nie wiedzieć czemu na większości kobiet nie robi to takiego wrażenia):mrgreen: jak na pytanie "czym jeździsz?"

pada odpowiedź "SUBARU..."

 

bezcenne :twisted:

 

no i te szyby bez ramek oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowszych już tego niestety nie dają...

nie mają... a szkoda. Ale rasowe "heczbeki" nie musza nie mieć ramek ;) [zaraz będzie lincz]

 

Ja kupiłem, bo salon mitsubishi był po drugiej stronie ulicy i już wszystkie evo wyprzedali, a śliczne, srebrne, takie trochę karłowate Subaru z napompowanymi błotnikami i ogromnymi zaciskami zamkniętymi wielkimi kołami stało na środku sąsiedniego salonu i... wołało przez ten udziwniony wlot na masce "kup mnie, prooooooszzzzz...".

 

Sprzedawcy marki doskonale wiedzą jak się znęcać nad niezdecydowanymi pasjonatami samochodowymi - "pan wsiądzie i odpali". Wystarczy zobaczyć opening ceremony wskaźników STI i nacisnąć przycisk "start" żeby mieć dość!

 

-To gdzie mam podpisać?

 

Inna sprawa, że sprzedawca nie wspomniał o tym durnym diwajsie jakim jest ten okrągły włącznik na środku konsoli obok ręcznego, dlatego poczułem niesamowite rozczarowanie po wyjechaniu z salonu i braku doładowania (Mode: Intelligent). Ale przynajmniej pierwsze 250km zrobiłem spokojnie :twisted:

 

...też kiedyś miałem passata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w robocie wszyscy z wielkimi gałami, jak to było potwornie ślisko rano. Ja niestety nie mogłem dzielić z nimi tych emocji :twisted: . Jechałem normalnie, bo Subarak nie pozwolił mi odczuć ani śladu uślizgu :mrgreen: .

 

Miałem dzisiaj dokładnie to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo w końcu chce pojechać na PLEJADY :!: :mrgreen:

 

Lubię to :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

i w końcu poznam pannę(panią) Age 8)

 

Na pannę już za stara jestem (no chyba, że z odzysku :P:mrgreen: ) ... a na panią nie mam prezencji :mrgreen:

 

To dość prawdopodobne... mam nadzieję, że będę... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pannę już za stara jestem (no chyba, że z odzysku :P:mrgreen: ) ... a na panią nie mam prezencji :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

moje Subaru jest nie całkiem młode i podobno na kobietach to auto nie robi wrażenia,ale ja,kiedy do niego wsiadam i zamykam drzwi staje się "nieczłowiekiem"zamieniam się w zwierze! A to kobiety w nas lubią najbardziej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...