Skocz do zawartości

Dlaczego kupiliście swoje subaru??


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ponieważ:

 

- mam dosyć fordów i toyot i zachciało mi się czegoś choć trochę bardziej oryginalnego

- mam dosyć walczyć zimą o miejsca parkingowe i pilnować z psem własnoręcznie wydłubanego w śniegu kawałka parkingu

- chciałem mieć auto rodzinne nie bojące się wyjechać poza asfalt a na asfalcie mające odpowiednie osiągi

- ma niepowtarzalny dźwięk silnika

- podobają mi się wloty na masce

- ma wszystko, czego mi potrzeba (włącznie z podgrzewaniem tyłka w mroźne dni)

- NIKT WE WSI TAKIEGO NIE MA ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, czarną piątką bym jeździła... albo inna trójką, ale nie było mi to dane :mrgreen:

 

Piątkę ktoś sprzątnął sprzed nosa, a trójka w drodze do serwisu na przegląd przed zakupem miała dzwona :roll: :mrgreen:

 

Jakoś mnie to bardzo nie zmartwiło... tym bardziej, że szybko znalazł się OBK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupiłem Subaru.....PRZEZ FORUM :twisted::mrgreen:

 

PRZEPRASZAMY.

 

 

 

 

 

:lol:

 

Nie ukrywam,że niezmienna przyjemność po mojej stronie :mrgreen: Tylko to wstawanie po nocach w zimie żeby pojeździć tam gdzie jeszcze nie odśnieżone :twisted: to choroba, wielce nie zrozumiała dla posiadaczy innych marek samochodów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to 17-te auto jakim jeżdżę (przegląd wszystkich najpopularniejszych marek) i pierwsze subaru. Gdy wsiadłem do niego po raz pierwszy od razu poczułem że jest inny od wszystkich poprzednich. Takiej synchronizacji z autem nigdy wcześniej nie czułem mimo że przejechanych kilometrów starczyłoby na wielokrotne objechanie Ziemi. Od razu wiedziałem że to auto "ma duszę" i później tylko było upewnienie się, że jego parametry możliwie w pełni zaspokoją moje potrzeby. Połączenie osobistego odczucia z chłodną kalkulacją dało mi 100% pewności o właściwym wyborze. Nie jestem tego jednak w pełni przekazać komuś innemu. Na pytanie dlaczego właśnie subaru odpowiadam: bo dla mnie jest najodpowiedniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkadias,

dobrze napisane, podpisuję się wszystkimi kończynami pod tym.

 

Ja zawsze odpowiadam malkontentom od VAG i koreańców:

- Dlaczego Subaru?

- Bo mnie na nie stać / Bo nie lubię wyrzucać kasy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...