Skocz do zawartości

Dlaczego kupiliście swoje subaru??


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

Q7 bardzo fajny samochód :roll:

Tutaj kwestia gustu, dla mnie np. prawie cała pozostała gama Audi jest fajniejsza

 

Ok, koniec OT , bo znów zaczynamy o Audi gadać :mrgreen:

 

 

 

 

bo to dobry samochód jest :wink:

 

No i znów się zaczyna :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q7 bardzo fajny samochód :roll:

Tutaj kwestia gustu, dla mnie np. prawie cała pozostała gama Audi jest fajniejsza

 

Ok, koniec OT , bo znów zaczynamy o Audi gadać :mrgreen:

 

 

 

 

bo to dobry samochód jest :wink:

 

No i znów się zaczyna :twisted: :wink:

 

 

 

 

co ma się zaczynać :?: A co to temat tabu jest? Bardzo dobrze,proszę się wypowiadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

co ma się zaczynać :?: A co to temat tabu jest? Bardzo dobrze,proszę się wypowiadać :D

 

Nie tabu ale ileż można tak Subaru vs Audi :? Nie da się naprawdę nic innego poza OOOO do Subaru porównać :?: :lol:

 

 

 

 

można i nawet należy,od tego właśnie jest to miejsce :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pawlo20 napisał(a):

Q7 bardzo fajny samochód :roll:

 

Też tak uważam, podobnie jak pozostałe, które wymieniłem. O subaru wcześniej nie miałem żadnych opinii, ani pozytywnych, ani negatywnych. Nie czytałem też tego forum (na tej podstawie na pewno bym nie kupił i jeszcze odradził wszystkim, których lubię :mrgreen::mrgreen::mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam kupiłem subaru, bo mi Yezus mędził...

:roll:

 

peter_k :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ja kupilem jak pewnie spora ilosc tu zgromadzonych z powodu rajdow a precyzyjniej z powodu Krzyska Holowczyca... Kiedy to w Olsztynie po raz pierwszy w 99 roku spotkalismy sie na Kormoranie. Mial wtedy niebieskie cywilne GT'99.

 

I wpadlem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powody dla których wybrałem B4:

 

- kumpel miał, i sie zakochałem.

- 2.0 = tani tax, tanie ubezpieczenie 8)

- 280KM i 343Nm, :twisted:

- napęd na 4 łapy :mrgreen: i szpera z tyłu :twisted:

- drzwi bez ramek :mrgreen:

- 4 drzwi 8)

- dźwięk boxera :mrgreen:

- wyposażenie (np. doświetlanie zakrętów w 2001r :mrgreen:

- wygląd zegarów 8)

- proper JDM :mrgreen:

- zazdrosny wzrok innych kierowców nie-subaru :twisted::twisted:

- wszystkie blachary moje :mrgreen::mrgreen:

- biały kolor 8)

- duuużyyyy :mrgreen:

- jedyny na wsi :mrgreen:

- prostota budowy (nawet cały uklad TwinTurbo po kilku godzinach staje sie prosty i logiczny)

- niezawodność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadajac na tytulowe pytanie - w sumie po tych latach moge smialo powiedziec, ze przez pomylke ;)

 

Pierwsze przez pomyłkę kupiłeś, no ok...

Ale następne dwa?! :roll:

 

 

 

 

Ja swoje byłe kupiła, bo... nie mogła znaleźć ładnej Supry mk3, a rx-7 fc było za drogie :evil:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł: Dlaczego kupiliście swoje subaru??

 

Bo zawsze chciałem :mrgreen:

 

zakochałem się w dźwięku boxera od pierwszej chwili gdy go usłyszałem :roll:

ktoś kiedyś na forum napisał że miłość do subaru jest pełna wyrzeczeń, zgodzę się z tym teraz ale dalej uważam że warto cierpieć dla tej miłości 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bo:

- symetryczny i stały napęd na 4 koła (prześladuje mnie ta idea od lat szkolnych - Technikum Samochodowe)

- dźwięk boksera - od dziecka go słuchałem - jako dwunastolatek zacząłem jeździć motocyklem BMW R12 (po polnych szutrach :wink: , później, już z prawkiem ojca VW z boxerem chłodzonym powietrzem).

- wysoki prześwit na polskie krawężniki i dziury.

- j.w. i stosunkowo mocne zawieszenie na polskie dziury.

- łatwiejsze wyprzedzanie, też na polskie drogi ... :mrgreen:

- na wszelkie ewentualności - szyby bez ramek (Nie wiem dlaczego, ale sprawiają radość :wink: )

 

A z tym tłumaczeniem znajomym dlaczego właśnie to auto a nie inne, to ja też nie miałem szans.

W lutym 2008 pojawiłem się nim w pracy, koledzy od razu znaleźli w necie, że za chwilę będzie

nowy model Forestera ...

NIKT nie chciał uwierzyć, że razem z żoną, zadaliśmy sobie sporo trudu aby zdobyć ten stary model, bo nowy nam się nie podobał. "No jak może się nie podobać :?: :roll: chłopcy i dziewczęta szukali w necie zdjęć starego i nowego modelu, porównywali i ... uznali mnie za idiotę :mrgreen: . Ja też miałem ubaw patrząc na Ich miny, więc wszyscy dobrze się bawiliśmy, chociaż w ogóle się nie rozumieliśmy ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ex) Impreza GT - marzenie nastolatka, jechalem po nia az do Swisslandu :oops::mrgreen:

(ex) Forester XT - zono-woz (kupiony w atrakcyjnie cenie, a nie dlatego, ze Subaru)

(aktualnie) Tribeca B9 - rodzino-woz (tez kupiona w dosc atrakcyjnej cenie, wyjatkowa, nietradycyjna, tak brzydka, ze az piekna, jeszcze bardziej paliwozerna, ale i tak lubie ja coraz bardziej 8) :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Evo było za drogie....

Bo ma stały 4x4...

Bo większość auto obejrzy tylni zderzak niezależnie od warunków...

Bo robi fakne psssst (jak to moje siostra mawia - westchnienie ulgi, że ktoś bieg zmienił i już nie męczy)...

Bo jest tak brzydkie, że aż śliczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam,że niezmienna przyjemność po mojej stronie Tylko to wstawanie po nocach w zimie żeby pojeździć tam gdzie jeszcze nie odśnieżone to choroba, wielce nie zrozumiała dla posiadaczy innych marek samochodów

Tu się nie zgodzę jak jeździłem Oplami i VW to zawsze pierwszej nocy jak spadł śnieg nie było mnie w domu - o kurcze to może dlatego kupiłem subaru ;).

A tak na poważnie od małego chciałem subaru ale później rzeczywistość a może raczej mity o drogiej eksploatacji przesądziły nad kupnem innych aut aż do teraz. Sprzedawałem swojego VW w dieslu i szukałem innego auta z takimi założeniami:

- ma być kombi

- bezpieczny (maluch w drodze)

- najlepiej benzyna a najlepiej 150KM

- dobrze wyposażona (minimum to automatyczna klima)

- manualna skrzynia biegów

- młodszy od mojej jetty czyli po 2005 roku

I co szukałem, szukałem i wszędzie diesle znalazłem dwa focusy z 2.0 benzyna ale oba jakieś takie szemrane. Na mondeo w nowej budzie nie miałem za bardzo pieniędzy i już myślałem że skończę z dieslem aż zadzwoniła do mnie żona że przed jej pracą stoi takie ładne auto, zapytałem jakie powiedziała że nie wie ale ma gwiazdki na grillu. O kurcze i w tym momencie dotarło do mnie że subaru ma wszystko co potrzebuję plus o wiele więcej jest autem które oprócz tego że jest mi potrzebne to chce je mieć. I tak stałem się szczęśliwym posiadaczem subaru legacy 2.0R MY06 kombi :D.

Podsumowując dlaczego? Bo żonie się podobało :D chociaż teraz jest na mnie zła że jednak sporo kosztowało ale co tam to pierwsze auto które daje mi tyle radości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze (wolnossące) - bo zawsze chciałem mieć imprezę

drugie (wolnossące) - bo myślałem, że nie ma zycia pozasubarowego

trzecie(turbo) - bo nie miałem innych problemów, to kupiłem sobie Subaru :) a tak serio, to chciałem z dmuchawką polatać i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...