Skocz do zawartości

Dlaczego kupiliście swoje subaru??


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zostałem skutecznie (jak widać) zarażony bakcylem Plejad po jeździe Subaru Foresterem III 2.0 i (już silnikiem FB20)  mojego sympatycznego kolegi z Poznania, członka naszego Forum.. Nie powiem, nawet z tym wolnossącym silnikiem jazda była całkiem całkiem  niezłym zastrzykiem adrenaliny, ale to, co to auto potrafiło w ciasnych zakrętach i zwrotach, to był dla mnie szok (amortyzatory samopoziomujące też zrobiły swoje).  Żadna terapia quasi odwykowa nie poskutkowała - Plejady stoją w garażu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru w swoim logo ma Plejady. Plejady znajdują się w gwiazdozbiorze Byka, a ja jestem zodiakalnym bykiem.

Subaru w swoim logo ma Plejady. Plejady - gwiazdy, jak wiadomo, przyciągają kobiety. Subaru, jak wiadomo, również przyciąga kobiety (ach ta adrenalina ;) ). Ja jestem astrologicznym Strzelcem, więc mnie z kolei pociągają kobiety (i te łowy na białogłowy).  B)

 

 

Wybór Subaru był zatem przesądzony astrologicznie   

 

I wypada mi się jedynie dopisać, więc

+1

 

:biglol:

Edytowane przez Qba25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie zerkam do tego wątku i kiedy już mi się wydaje że potrafię coś sensownego napisać włącza mi się światełko awaryjne "baaanał"

 

że ładne- no są też inne ładne auta :)

że fajnie się prowadzi- ale ja nie mam porównania, więc byłoby mi wszystko jedno czy Forek, czy Alfa albo inne BMW

że japońskie to się nie psuje- no dobrze by było, ale niektórzy to nawet stalową kulkę zepsują ;)

ale że S-AWD i daje radę w zimę i bajer- tym mnie nikt nie kupi, ośki też w zimę jeżdżą

że takie indie bo Subaru to niszowa marka- ja nie jestem swoim autem, ono mnie nie definiuje, to narzędzie, ma mnie wozić a nie świadczyć o czymś

 

to dlaczego? nie wiem, chyba chemia i fizyka kwantowa!

suma wszystkich zbiegów okoliczności i trochę rzut na oślep, jak do tej pory- szczęśliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tam swoje pierwsze Subaru kupiłem w sumie z przypadku, nie mogąc znaleźć tego jedynego... Kolejne już z porównania do innych aut. :)  A że miałem ich duuużo to wiem że Subaru zostanie. Szybki serwis i rzadki  :), prosta konstrukcja, super wartości jezdne, oryginalność... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Marzenie z młodości (rajdy.... Colin, Burns, Kuzaj, Hołek). Brak funduszy na więcej i..... chęć odratowania staruszka, który był już trzema kołami na szrocie. Nie moglem na to patrzeć. Serce nie sługa... Koszty nie były wielkie a radość niesamowita i auto bardzo podoba się żonie. Jak żadne wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Subaru to czysty przypadek. Miesiące rozmyślań CR-V czy RAV4. Aż tu nagle podpowiedź : "jest teraz takie nieprzeciętne auto jak Forester XT". Jazda próbna i koniec rozmyślań o Hondzie czy Toyocie. Odebrałem auto kilka dni temu. Od tamtego czasu stoi w garażu. Jest tak przekozackie że aż szkoda mi go męczyć. Na razie całymi dniami go przytulam.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Subaru to czysty przypadek. Miesiące rozmyślań CR-V czy RAV4. Aż tu nagle podpowiedź : "jest teraz takie nieprzeciętne auto jak Forester XT". Jazda próbna i koniec rozmyślań o Hondzie czy Toyocie. Odebrałem auto kilka dni temu. Od tamtego czasu stoi w garażu. Jest tak przekozackie że aż szkoda mi go męczyć. Na razie całymi dniami go przytulam.

To samo, tylko u mnie na liście był jeszcze outlander i grand vitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje Subaru to czysty przypadek. Miesiące rozmyślań CR-V czy RAV4. Aż tu nagle podpowiedź : "jest teraz takie nieprzeciętne auto jak Forester XT". Jazda próbna i koniec rozmyślań o Hondzie czy Toyocie. Odebrałem auto kilka dni temu. Od tamtego czasu stoi w garażu. Jest tak przekozackie że aż szkoda mi go męczyć. Na razie całymi dniami go przytulam.

To samo, tylko u mnie na liście był jeszcze outlander i grand vitara.

 

 

ja jeszcze myślałem nad Qumquatem, czy Qüschquaschem... Koszkajem... kurka jak to było ;)

ale zonk jest taki- Nissan nie ma żadnego sensownego silniku w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przy zakupie interesowały mnie 4 opcje klima, napęd na 4 koła, wyższy prześwit niż w tradycyjnych osobówkach i silnik benzynowy. Wybór padł na subaru ponieważ spełnił a nawet przewyższył moje wymagania w kryteriach cenowych. Dopiero poznaje moje auto nie jest bez wad ale jakiś większych usterek nie zauważyłem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

swojego Hawka nabylem poniewaz byl dobrym zadbanym egzemplarzem auta a przy okazji bylo w nim conieco ciekawych i nowych dla mnie rozwiazan: boxer i sAWD. Po pewnym czasie zorientowalem sie ze nawijam nim wieksza ilosc km niz innymi autami ktore mialem dotychczas, inaczej mowiac najwyrazniej zalapalem bakcyla. Ratunku - to mial byc zwykly dupowoz!!! :D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swojego WRX'a z trzech powodów:

 

-Od młodości Colin i inne gry. Subaru wydawało mi się wtedy nieosiągalne, ale tylko kiedy dorobiłem się takiej kwoty nie było już odwrotu.

-Kiedy pierwszy raz usłyszałem dźwięk boxera w Imprezie wiedziałem, że kiedyś będę miał ten samochód

-Nie stać mnie na EVO ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...