Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Alex gratulacje!

Co do samej proby, mam mieszane uczucia...ta proba to ile miala 200-300m? Altonen fajna sprawa, ale nie bez znaczenia jest auto (awd, rwd, fwd i inne nie wylaczalne wspomagacze jak esp, itp). Proba powinna byc troche dluzsza, jakis ciekawy slalom, plyta poslizgowa z szarpakiem i cos by sie jeszcze wymyslilo.

 

PS.

Byly jakies treningi z altonenem? Bo pewnie dla co niektorych to pierwszy raz bylo (ciezko o trening bo sporo miejsca pustego do cwiczen trzeba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz wszystkim.

Co do samej proby, mam mieszane uczucia...ta proba to ile miala 200-300m?

Masz na mysli tą próbą z 2-ego odcinka? Była dłuższa, bo dwa razy pokonywana....z tego co pamiętam :roll:

Próby nie były długie, bo z pewnością brakło by czasu. I tak zdjęcia kręcili do wieczora.

 

Byly jakies treningi z altonenem? Bo pewnie dla co niektorych to pierwszy raz bylo (ciezko o trening bo sporo miejsca pustego do cwiczen trzeba)

Wszystkie próby w programie (włącznie z finałami) były pokonywane bez treningów i dubli.

Ja z kolei uważam, że altonen to typowo cyrkowa akrobacja, która nie przypadła mi do gustu :mrgreen:

 

-- 30 wrz 2011, o 19:21 --

 

Alex... na szosową na Plejady się nie wybierasz przypadkiem :?: :mrgreen:

Tak, jak Siemanko pożyczy mi swoją rajdówkę....no w najgorszym wypadku treningówkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soobaryna, o 17.30 była powtórka :roll:

 

Polecam telegazetę... ewentualnie http://www.tvnturbo.pl/ :wink:

dziekuje, Aga, nie mam telegazety :) ale nie masz sie co tak dziwic, sugerowalam sie tym info :wink:

no to kiedy sa te powtorki

 

Harmonogram programu "Wydaje Ci się, że umiesz jeździć"

Odcinki premierowe:

Sobota godzina: 12:25 i 19:40,

Powtórki:

Wtorek godzina: 7:30 i 19:55,Czwartek godzina: 6:35 i 18:25, Piątek godzina: 17:30 12:25 i 19:40

 

"Dzisiaj" się zakwalifikowałem do finału :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałem widziałem :D tutaj w avatarku zółty pocisk,patrzę a w telewizorni jest oświniaczony sej :mrgreen:

Nie no poszło oki,w sumie najwiekszy polew mieli z tej Subaryny w rekach pewnej panny (któż to :?: jakas forumowiczka :?: bo świnie były.),która kompletnie nie ogarniała auta i generalnie auto jechało gdzie chciało...ech :(

 

A i był gość,co to tą słuzbówka wpadł i radził sobie całkiem całkiem :)

 

p.s. Kolega z Wolsztyna :?: moja dobra przyjacióła jest z Wroniaw a pracuje w wolsztynie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no poszło oki,w sumie najwiekszy polew mieli z tej Subaryny w rekach pewnej panny (któż to :?: jakas forumowiczka :?:

 

Co najśmieszniejsze to nie było STI ani nawet turbo tylko wolny ssak z naklejką STI i dolepionym kurnikiem z wlotem z siatką :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK tylko ten "popis" obalił główny zamysł programu-czyli pokazanie kierowcy , że (nie)umie jeździć :wink: . Bo jak oceniłbyś taki przejazd gdyby Kuzaj jechał jako uczestnik, a nie juror? A jeździć przecież Kuzaj potrafi :mrgreen:

Wydaję mi się, że lepiej byłoby gdyby uczestnicy jeździli od początku jednym podstawionym przez TVN Turbo autem. Byłoby to bardziej miarodajne choć pewnie program straciłby trochę na atrakcyjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jumpman Było spoko. Ta konkurencja była trudna i mocno .... (nie chcę paska). :mrgreen:

 

-- 1 paź 2011, o 20:26 --

 

Wydaję mi się, że lepiej byłoby gdyby uczestnicy jeździli od początku jednym podstawionym przez TVN Turbo autem.

A które auto wytrzymałoby 100 napalonych rzeźników? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że realizacja, jury, bije na dwie głowy pierwszą edycję :idea:

Natomiast , ekipa i uczestnicy ( oprócz Alexa) :mrgreen: z pierwszej edycji, zabijała w przedbiegach tą co jest teraz . Takie jakie imprezy tam odchodziły , to tu nie było nic :twisted:

Ale program moim zdaniem oglada sie o wiele ciekawiej jak pierwszą edycję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby to bardziej miarodajne choć pewnie program straciłby trochę na atrakcyjności.

Pamiętaj, że nie liczył się czas. W pierwszym odcinku przeszedł Lanos, w drugim też "Lanos" :wink: Nawet 126p się pojawi.

 

-- 1 paź 2011, o 20:30 --

 

Natomiast , ekipa i uczestnicy ( oprócz Alexa) z pierwszej edycji, zabijała w przedbiegach tą co jest teraz .

Szkoda, że TVN nie załatwił noclegów na torze. Pewnie by się działo :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ta Panna w podrabianym STI zabiła wszystko :mrgreen: , choć dla mnie nr.1 jako półdebil był gość w Mercedesie , z leżącym fotelem, i chwalący sie jako windykator :shock: :evil: totalna żenada , ale Leszek go super skomentował :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ta Panna w podrabianym STI zabiła wszystko :mrgreen:

Nie no, laska była boska... rozbroiła mnie totalnie... :twisted::twisted::twisted:

choć dla mnie nr.1 jako półdebil był gość w Mercedesie , z leżącym fotelem, i chwalący sie jako windykator :shock: :evil: totalna żenada , ale Leszek go super skomentował :twisted:

Totalna masakra... Ja pierniemiczę... :shock: :P

 

A mustangiem jakoś jednak się rozczarowałem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy trzeci odcinek,ale wracając do mocno komentowanego drugiego-no cóż,nie da sie ukryć,że człek sie spodziewał iż Kuzaj pokaże co się robi z takim mustangiem,a co do czego to pojechał jak ostatnia pupa :!: nie to,że ja taki miszczu,ale generalnie rozczarował ogarnianiem mustanga :shock:

Z jednej strony dobrze,że jeżdżą swoimi samochodami,jest kolorowo i można popatrzeć jak kto ogarnia auta,ale z drugiej strony nasuwa się oczywiste parównanie do Top Gear gdzie każdy miał ten sam tor i tego samego Suzuki Liana :mrgreen:

 

Inna kwestia,że dla wielu płyta poslizgowa czy inne wykonywanie aaltonena to do tej pory obcy temat,i nawet najlepszej codziennej jazdy,na płycie mogli wyciąć oberka i wychodzi na to że pupa nie kierowca :(:(

 

Kto wie,może ta panna w Subaru ze znaczkiem STi też na codzień kozak a tutaj...chociaż nie,aż tak się pomyliś nie mogła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płyty, to tak jak pisałem z Alexem - była bardzo.... nieobliczalna ;)

 

Fajnie ,że Kuzi wsiadł do Mustanga i bał się przyjąć krytyki bo musiał zdawać sobie sprawę ,że może nie wyjść jak trzeba. Poza tym, to tylko podkreśla fakt, że wszystkie zadania na macie poślizgowej były bardzo trudne, i tak jak piszesz to zupełna nowość dla 95% uczestników programu.

 

Ja się cieszyłem, że mogłem jechać swoim autem - jak bym jechał cudzym i bym dał d... to bym pewnie żył w przekonaniu ,że swoje mam lepiej wyczute i bym dał radę. A tak - wszystko jasne i przejrzyste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...