Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Jest podobno tak, jak pisze Asia, czyli ze tydzien po transmisji odcinki beda na portalu VOD onetu

niestety trzeba byc w polsce (miec polski IP) aby korzystac z tego serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i wróciłem z Mazur.

 

Jak sie okazało, testy odbywały się na znanym pewnie niektórym Forumowiczom OSie Rodowo. Przy okazji mogę tylko napisać - jazda na tym obiekcie to niesamowita frajda i adrenalina. Ku mojemu zaskoczeniu spotkałem na miejscu Harvestera, którego pozdrawiam ;)

 

Krótka relacja.

 

Rano przyjechałem z Krzyniem i moim kumplem Solnicą na miejsce. Był już tam Leszek z Pawłem Drahanem oraz Maciej Rzeźnik z Przemkiem Mazurem (bardzo sympatyczna ekipa ;) ). Panowie dopiero rozpoczynali testy. Do dyspozycji stały dwa Lancery - EVO IX i X.

Byłem w tym miejscu pierwszy raz, dlatego zapytałem Leszka, jak wygląda odcinek. On z uśmieszkiem na ustach odpowiadział, że jest lajcik :) Ten uśmieszek cos mi się nie spodobał, dlatego poprosiłem go, żebysmy sie przejechali po trasie moim Outbackiem.

Kuzi ruszył i z każdym sekundą uświadamiałem sobie, że chciał mnie wkręcić. W pewnym momencie powiedział:

- No dobra. OS jest bardzo wymagający i mógłbym swobodnie być odcinkiem Mistrzostw Świata :mrgreen:

Najbardziej przeraziły mnie chopy. :shock: Jedna za drugą. Cała seria. Chociaż "pruliśmy" Outbackiem, to potrafiłem sobie wyobrazić, co tutaj będzie działo się z Lancerem. :lol:

Po powrocie z zapoznania, Leszek zawołał mnie do swojej EVO X i powiedział - Chodź ALEX, rozgrzejemy amortyzatory. Po tej "niewinnej" przejażdżce dziwnym trafem w głowie przewijała się piosenka Elektrycznych Gitar ..... "Co ty tutaj robisz" :mrgreen: Potrzebowałem minimum pół godziny, żeby przypomnieć sobie, jak się nazywam i gdzie jestem :roll:

Później panowie z TVN wpadli na pomysł, żeby zrobić scenkę, na której niby pomagam mechanikom i wymieniam koło w rajdówce. Nie znali chyba moich mozliwości. Zabrałem się do dzieła kluczem pneumatycznym i odkręciłem wszystkie nakrętki..... w tym jedną ze szpilką :shock: :oops: :roll: Poczułem, że mechanicy już mnie nie kochają.

Nadszedł moment próby. Ja za kierownicą, na prawym Leszek Kuzaj. Muszę tutaj wyrazić podziw dla Niego. Nie bał sie zasiąść na OSie z takim mistrzem kierownicy, jak ja :shock: :mrgreen: . Sama jazda to bajka! Trochę bałem się, bo dzięki moim nadprzyrodzonym zdolnością zapamiętywania trasy nie wiedziałem co czeka nas za zakrętem, czy za hopą. No ale, nie mogłem dać plamy i musiałem pokazać Leszkowi..... :mrgreen: tzn. lekko zaplątałem się w nawigacji i z za duża prędkością zaatakowałem zakręt i ..... okoliczne pole. Ułamek sekundy i Leszek zbladł. Po chwili powiedział:

- Byłem przekonany, że już rolujemy :mrgreen:

Dojeżdżając do mety zapytałem "pilota", czy to normalne, że hamulec jest jakiś taki słaby. Myslałem, że się zgrzał. Okazało sie jednak, że pękł przewód hamulcowy przy tylnym kole - w końcu to nie Subaru, tylko EVO :mrgreen: . Możecie sobie tylko wyobrazić, jak znowu "wzrosły" moje notowania wśród mechaników :mrgreen:

No i nadszedł moment na zmianę miejsc na fotelach.

 

- Teraz będzie zemsta - powiedział z uśmiechem Leszek, chyba nie zachwycony moim małym szoł w burakach.

 

Start i ..... auto szarpnęło i zgasło. Druga próba i to samo. No to sobie myślę, trzeba spie.....ć. Zajechałem kłówkę :roll: Leszek cos tam pogmyrał i ruszylismy.

Tutaj się film urywa, jak po dwóch 0,7 mocnego trunku. :mrgreen: Pamiętam tylko fruwanie w powietrzu. Leszek sam mówił, że było grubo i latalismy po kilkanaście metrów. Koniec odcinka .... no ale teraz trzeba powrócić tą samą trasą do bazy :roll: .

Wtedy Kuzi sie odzywa:

- Przejedziemy tak, żebyś miał pamiątkę do końca życia.

Hmmm. Te słowa zabrzmiały dziwnie w tym momencie. Na wszelki wypadek zrobiłem "na szybkiego" rachunek sumienia i dzida. Znowu latanie, skakanie, przeciążenia. Na mecie miałem ochotę wyjść i pocałować ziemię.

 

Podsumowując mogę tylko napisać, że jazda Leszka do inna bajka. Choć byłem przez cały czas w szoku, to jednak czułem i widziałem, że on panuje cały czas nad autem przy tych prędkościach. Czy to na szutrze, czy w powietrzu. Czapki z głów. Jego jazda to (bez podlizywania) naprawdę INNA LIGA :!: mam nadzieję, że na Rajdzie Polskim pokaże na co go stać :!:

 

Przypuszczam, że podobne odczucia miał Krzynio, któremu również udało się przejechać z Leszkiem.

 

Jeszcze raz namawiam wszystkich do uczestnictwa w kolejnej edycji :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki. :mrgreen:

 

Krótka fotorelacja.

 

Generalnie to był ... siwy dym :mrgreen:

 

e94a616217a46c7cmed.jpg

 

I tak nie dałem się skusić Ciemnej Stronie Mocy

 

6e74c25be7bca903med.jpg

 

dowód na obrazku poniżej :!:

 

239711fd6de21558med.jpg

 

Wyjazd na zapoznanie.

 

bdd85245f9450130med.jpg

 

 

Ustalanie strategii

 

6645b103f0aa88dbmed.jpg

 

42455d9368903f3amed.jpg

 

e6b0beaf12bfdbfemed.jpg

 

Za sterami EVO IX

 

48c3185b17c77f17med.jpg

 

5ffa8e2a9ec4549dmed.jpg

 

Leszek po przejeździe ze mną (On był na prawym)

 

c21f67cfc69d8508med.jpg

 

....a tu ja po przejeździe (ja byłem na prawym) :mrgreen:

ebb439b17450c788med.jpg

 

Nie wiedzieli co robią ..... :mrgreen:

 

b72e64464d20e86dmed.jpg

 

Sorry Panowie. Śrubka sie ukręciła :oops:

 

c6fb269cb42c7c03med.jpg

 

 

Tutaj jeszcze chciałem cos pomóc, ale Panowie nie chcieli :roll: :shock:

 

1508ab313ca64331med.jpg

 

 

Leszek w akcji

 

83063df71825e295med.jpg

 

e54e61c7ba8ca56dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mendo jedna :idea: , nawet nie wiesz jak mnie zazdrość zżera :evil::D

Relacja super, jeszcze raz gratki z całego serca :idea:

"Sie dołanczam", podpisując się czterema łapkami (a jak!) pod Carfitem :-D :-D :-D :twisted::twisted::twisted:

 

ALEX - będziesz na Polskim, co by Ci pogratulować zwycięstwa? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, mocno widze walczyles :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aby zlapac rownowage po wyjsciu z prawego :D

 

Super relacja :idea: i super frajda :idea:

 

Gratki :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzięki.

Nie wiem, jaki z tego materiał wyjdzie w telewizji. Pamiętajcie, ze niektóre rzeczy sa wyreżyserowane pod publikę i zdaję sobie sprawę, że mogą puścić moje największe wpadki, ale ...... co mi tam. Wczoraj po nagraniu operator TVNu stwierdził, żebym sie nie przejmował...... Oglądał nagranie z wewnątrz rajdówki i wyszedłem, jak lekko upośledzony. :mrgreen: Wystapienia Plejadowego nic już chyba nie przebije :mrgreen: :!:

 

 

ALEX - będziesz na Polskim, co by Ci pogratulować zwycięstwa?

Niestety raczej NIE :cry: Wybieram się z ekipą :wink: na rajd do Hiszpanii i muszę pobyc trochę w domu i w firmie. Poza tym wytrzymałość wątroby ma jakies granice ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji, a relacja - też rewelacja, fajnie piszesz, masz "lekkie pióro" , zdjęcia też niezłe, więc potrójny powód do zazdrości, ale oczywiście tylko takiej bardzo pozytywnej i motywującej. :D

Całkiem serio powinno taką relację "od kuchni" ze zdjęciami zamieścic jakieś fajne pismo moto, no ale wiadomo, że prawa ma TVN, więc pewnie ciężko byłoby coś takiego w praktyce zorganizować. Tym bardziej fajnie, że my możemy o tym na forum poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. Zapomniałem się pochwalić. Niby oficjalnej premiery programu jeszcze nie było, a czuję się już jak celebryta. Lecąc na Mazury przez Wawę nocą, przyczajeni przy drodze paparazzi, robili mi pierwsze fotki. Wyceniam je na mniej więcej ..... 500 pln + bonusik punktowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. Zapomniałem się pochwalić. Niby oficjalnej premiery programu jeszcze nie było, a czuję się już jak celebryta. Lecąc na Mazury przez Wawę nocą, przyczajeni przy drodze paparazzi, robili mi pierwsze fotki. Wyceniam je na mniej więcej ..... 500 pln + bonusik punktowy :mrgreen:

 

TVN zdaje się że nawet ma odpowiedni program i na to :P:D

 

Aby nie wyjść na dziwaka, również zazdroszcze :lol:

 

PS. Super relacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...