Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ALEX, może TVN odkupi zdjęcia jeśli dobrze wyszły

Wątpię. Jak zwykle miałem cygaro w ustach, a teraz palenie nie jest modne :!: :mrgreen:

e tam... Tyle ile przy (i przez) nich wypaliłeś, to jedno cygarko na foto nie zrobi im specjalnej różnicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie B O M B A !

 

Musiała być mega przygoda !

Foty dają radę !

 

Ach co Wy jesteście tacy zazdrośni? :)

 

Zapisywac się i do dzieła :!:

 

Zapisać się nie wystarczy, jeszcze trzeba umieć furmankę prowadzić :mrgreen:

Najważniejsze ,że wygrał Swój ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek dużo fajniej zrobiony niż te z pierwszej serii.Dalej nie wiadomo trochę co i jak z wynikami bo Dorota chwaliła kolesia w Kaszlaku, Leszek kolesia w czerwonym lanosie(dawał radę) a Wojtek Alexa którego trochę Kuzi krytykował i niby wygrał odcinek kolega w Lanosie i on trafia do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko. Nie wiem, jak będą wyglądac kolejne odcinki, ale ja i kolega ze 126p dostaniemy się do finału. Przypuszczam, że dostaniemy się z innej konkurencji, bo były trzy. :mrgreen: Oczywiście dostanie się również Kuba w czerwonym Lanosie ;)

P.S. Może ktos nagrac ten odcinek i wrzucic na youtube? Ja nie mam nagrywarki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie obejrzec :mrgreen::mrgreen::mrgreen: bo byliśmy u znajomych a oni są bardziej telewizyjni niż my.

Faktycznie odcinek bardziej interesujacy od poprzedniej serii. Wyrabiaja sie (przy Alexie)

Było by weselej jak by Kuba jechał 126p :mrgreen::mrgreen::mrgreen: (tak mi kazała napisać moja chora wyobraźnia)

Widac ze atmosfera była fajna :wink:

Alex wymiata :D ( nawet o mało nie wymiótł zraszacza )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzial w tv program.. i powiem tylko ze kuzi jak podpowiadal tego altonena to nie bral pod uwage ze nie kazdy ma 4wd :D i lepiej czasami zwyczajnie zaraz po obrocie skrecic kola w druga strone i przerzuci gwaltownie tak jak to zzrobil koles w lagunie zwyczajnie moze zabraknac sily bezwladnosci :) ale co tam gaz gaz gaz gaz gaz :D relacja zajefanie wyszla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

tutaj wrzuciłem trochę zdjęć z 14 sierpnia, czyli treningu Leszka oraz zdjęć do ostatniego odcinka tego programu jak by ktoś był zainteresowany :)

 

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 8449699779

 

Kilkanaście ujęć jakie złapaliśmy wrzucimy w ciągu dnia jutrzejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, no wszystko fajnie, no z Kuzim piekna sprawa, no żal mi tyłek ściska ,ale:

1.na Mazury daleko.

2.szybkość najlepiej widać z zewnątrz ,bo w środku prędkość względem auta masz zero.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:twisted:

 

 

 

 

 

tak se to tłumacze.............. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że podobne odczucia miał Krzynio, któremu również udało się przejechać z Leszkiem

jako że udało mi się dojść do siebie :shock: , :lol: to muszę stwierdzić że po przejażdżce z Leszkiem Kuzajem na prawym fotelu stwierdzam że "wydawało mi się że umiem jeździć !!! :twisted:" Alex wcześniej dobrze to opisał Leszek naprawdę jeździ jak z innej bajki tego się nie da opisać co on wyczynia z tym samochodem, w czasie przejazdu starałem się nie odzywać aby nie rozpraszać kierowcy :shock: ( albo ze strachu :twisted: ) przeważnie każdy zakręt jechał bokami nie wspominając o prędkości i dało się to jeszcze jakoś znieść, ale tych skoków na hopach to ja pie.......... jak można tak skakać jak nie widać gdzie spadasz :shock: i po takiej serii skoków co chwila bok i kolejny zakręt i kawałek prostej w dół i znowu zakręt za którym nic nie widać (wniosek: nie wolno wsiadać na prawy jak nie znasz trasy ponieważ wrażenia z przejazdu są podwójne a strach 2 razy większy :lol: ) Leszek zafundował mi niesamowite wrażenia !!! o których nie da się zapomnieć :twisted: polecam tym którym wydaje się że umieją jeździć. :D

 

kilka zdjęć z pamiętnego dnia:

https://picasaweb.google.com/krzynio323 ... directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...