Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Igor to ten w tej E30 bordowej :?: bo był taki gość,autkiem juz troszke przygotowanym pod drift (ręczny hydraulika,kąty w przednim zawiasie porobione itp itd) i w sumie dla niego te bączki czy nawrotki to bułka z masłem :D

A ja tak kminię,kminie i dalej nie rozumiem dlaczego puścili tego pajaca w S8 :x :x

na to powinien byc inny program,nie "wydje ci się ,że umiesz jeździć",ale:" parzcie jakie sobie auto pozyczyłem do lansu" :x

 

A i gość w seju też dał radę,widać,że sej coś tam delikatnie dłubniety,ładny alusek,wydech cos tam burczał,a wjazd na rękawie bardzo ładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

boję się śmierci za rogiem po takich szaleństwach, zazwyczaj jak mąż za szybko prowadzi, zamykam oczy ... szaleństwo.

Teraz nie musisz już się bać, bo masz możliwość uzyskania unikatowej wiedzy na temat śmierci, a dokładnie precyzyjnego określenia daty śmierci, metoda ta została opracowana przy zastosowaniu unikalnej metodyki. Tutaj: http:// sites .google.com/site/news048/ (przekleić bez odstępów/spacji) możesz poznać dokładną datę śmierci Twojej, Twoich bliskich, kogo tylko chcesz.

I już możesz spać spokojnie!

Ty, Globusik. Nie masz czasem linka do wyników Totka na przyszły tydzień :?: :!: Wystarczy na dwa, trzy losowania. Z góry dziekuje za info (najlepiej na PW, żeby nie dzielić 6-teczki ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak kminię,kminie i dalej nie rozumiem dlaczego puścili tego pajaca w S8 :x :x

 

Chyba trochę za bardzo poważnie do tego podchodzisz. To, że ktoś nie ma dłubniętego samochochodu, nie potrafi latać bokami czy parkować na ręcznym nie znaczy, że jest złym kierowcą. To jest program rozrywkowy i ma być widowiskowo, ale wydaje mi się, że średnio oddaje umiejętności kierowców.

 

Pojechałem w eliminacjach bordowym forkiem. Boków nie było, trochę pachołków pozabierałem, ŚWIETNIE SIĘ BAWIŁEM i tyle :mrgreen:

Rocznie przejeżdżam ok 70 kkm, prawo jazdy mam od 17 lat, zero jakichkolwiek kolizji i mnóstwo sytuacji, w których uratowałem siebie i samochód. Nie dzięki lataniu bokami, czy nawrotach na ręcznym, a głównie dzięki dobrej ocenie sytuacji na drodze, ograniczonemu zaufaniu i oczywiście dobrych, wyuczonych odruchach za kierownicą w sytuacjach kryzysowych. Oczywiście mandaty też się zdarzają, ale kto ich nie ma :twisted:

 

W czasie nagrania programu reakcje uczestników były różne. Jedni dostawali małpiego rozumu, innych zżerał stres. Ja w trzeciej próbie przy przejeździe pełną dzidą między wąsko ustawionymi beczkami z fotokomórką tak się skoncentrowałem na niewywaleniu w te beki, że zapomniałem o dalszej części trasy i na kole poślizgowym pomyliłem wjazd co skończyło się pozabieraniem mnóstwa pachołków i zadymą na kole. Jeżeli pokażą ten przejazd to już widzę komentarze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzynio, ciekawe kiedy będą odcinki z naszego dnia (czwartek). Jak na razie drużyna Alexa zajęła całe 2 odcinki :mrgreen:

Podobno w kuluarach mówiono, że najlepsze były poniedziałek i czwartek a pozostałe dni baaaardzo kiepsko.

myślę że czwartek pojawi się dopiero 4 lub 5 odcinek
Alex fajnie się spinałeś w tym parkowaniu

 

Od następnego ocinka to ja będe w loży szyderców :mrgreen:

 

ale teraz loża należy do nas :P więc muszę się nacieszyć dopóki nie zamienimy się miejscami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że tylko na tym forum poważnie coś piszecie o tym programie. Ja byłem na pierwszym dniu zdjęciowym (poniedziałek) kadettem. W ogóle nie miałem jednak czasu oglądać tv w ostatnim czasie. Rozumiem, że w soboty są odcinki premierowe i cał tydzień powtórki, tak ???

 

 

p.s. W trakcie naszego dnia zdjęciowego najlepszy był gość, który przyjechał służbówką i zamiótł nieźle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, dokladnie tak bak piszsz :mrgreen:

A zabawa zaba zabawą. Umiejetnosc to nie tylko wywijanie piruetow aczkolwiek wiecej sztuczek oPanujesz tym lepiej ogarniasz na codzien.

Ja umie tylko drzec opony w szybkim tepie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...