Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przypuszczam, że podobne odczucia miał Krzynio, któremu również udało się przejechać z Leszkiem

jako że udało mi się dojść do siebie :shock: , :lol: to muszę stwierdzić że po przejażdżce z Leszkiem Kuzajem na prawym fotelu stwierdzam że "wydawało mi się że umiem jeździć !!! :twisted:" Alex wcześniej dobrze to opisał Leszek naprawdę jeździ jak z innej bajki tego się nie da opisać co on wyczynia z tym samochodem, w czasie przejazdu starałem się nie odzywać aby nie rozpraszać kierowcy :shock: ( albo ze strachu :twisted: ) przeważnie każdy zakręt jechał bokami nie wspominając o prędkości i dało się to jeszcze jakoś znieść, ale tych skoków na hopach to ja pie.......... jak można tak skakać jak nie widać gdzie spadasz :shock: i po takiej serii skoków co chwila bok i kolejny zakręt i kawałek prostej w dół i znowu zakręt za którym nic nie widać (wniosek: nie wolno wsiadać na prawy jak nie znasz trasy ponieważ wrażenia z przejazdu są podwójne a strach 2 razy większy :lol: ) Leszek zafundował mi niesamowite wrażenia !!! o których nie da się zapomnieć :twisted: polecam tym którym wydaje się że umieją jeździć. :D

 

A nawet przez chwilę myślałem, czy nie wynając Leszkowi swojego auta na zimę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha :!: oglądałem wczoraj :mrgreen: załączyłem po 2-3 min od rozpoczęcia i na początku nie wiedziałem o co chodzi,cos wjeżdżaja na płytę i na ręcznym zawracają,dziwne,dopiero jak ktoś to dobrze zrobił to zajarzyłem ,że te wcześniejsze pokractwa miały być Aaltonenem :mrgreen:

Przy wolnej chwili poczytam temat,bo (tylko na początku sie udzieliłem,a później bez obserwacji) pojawiały się subarki i to oświniaczone więc trzeba rozkmunić,kto na czym i kiedy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nie działa :x sprawdzm program tvn turban i...12:25 jest,no to właczam aby powtórkę obejrzeć i...nowy odcinek ,z nowymi zadaniami :!: :!: :shock:

Było kilka ciekawych autek,rozwalił mnie 19-letni młodziak co chciał przyszpanować mamy S8,no ale,że to mamy auto to nawet bał się ręczny zaciągnąc...TO PO CHOLERĘ SIE TAM PCHAŁ,SKORO BAŁ SIĘ COKOLWIEK ZROBIĆ AUTEM :?: :?: :evil::evil: Program ma pokazywac co potrafia kierowcy ,a nie to ,co można na chwilke pożyczyć od rodziców :!: :!:

Znajomi mają ze mnie pompę,że cały czas te świnie i te subaraki i...mina im zrzędła jak się okazało,że auto ze świniami na lusterku wygarło program :!: :!: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kiedy sa te powtorki

 

Harmonogram programu "Wydaje Ci się, że umiesz jeździć"

Odcinki premierowe:

Sobota godzina: 12:25 i 19:40,

Powtórki:

Wtorek godzina: 7:30 i 19:55,Czwartek godzina: 6:35 i 18:25, Piątek godzina: 17:30 12:25 i 19:40

 

"Dzisiaj" się zakwalifikowałem do finału :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex to Ty dzisiaj tak szalałeś :?: no to ładnie nie powiem :D no i świnie górą :mrgreen:

 

-- So wrz 24, 2011 5:50 pm --

 

co do postu który napisała Ina,jakoś go nie rozumiem za bardzo,a tego cyt:"ale za bardzo jestem wydygana, boję się śmierci za rogiem po takich szaleństwach" to juz w ogóle :!: co ma wspólnego podziczenie na mniej czy bardziej zamknietym placu/terenie z ryzykiem śmierci za zakrętem.

Dziwne ze osoba pisząca post w ogóle zrobiła prawo jazdy ,bo z tego co czytam to jest jeden wielki strch i panika przed jazdą a tym bardziej taką dynamiczniejszą,dzikszą :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie drużyna Alexa zajęła całe 2 odcinki

To była kompilacja przynajmniej dwóch dni. Na 100% z mojego dnia pojawi się z piękna jazdą jeszcze Igor w BMW, który dzisiaj był przez moment.

 

Alex fajnie się spinałeś w tym parkowaniu

Od następnego ocinka to ja będe w loży szyderców :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...