Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

ha - ja już coś wiem :D

 

jak myślicie kto wygrał? 8)

 

Edwin :?: :roll:

 

 

Edwin z samego rana zgłosił "super rally" i kazał mi spie.... tzn iść sobie... chyba potrzebował ciszy i spokoju :lol: - nie wiem zupełnie czemu :lol::lol::lol:

 

 

 

...niech zwycięzca, sam się ujawni :D ale jeśli powiem iż to ...dzida , dzida ,dzida była górą, to już chyba imię jego zbędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja slyszalem, ze jakies protesty byly i wyniki zawieszone, Zespół Sędziów Sportowych wciąż obraduje :mrgreen:

 

 

carlos-wrx, za to Twoje ciche zniknięcie to wiesz co.... nie ujdzie Ci to na sucho! :evil: (znaczy że przy najbliższej okazji będziemy pić :mrgreen: )

 

 

 

Wszyscy finaliście spisali się REWELACYJNIE! A gratulacje należą się wszystkim uczestnikom chociażby za odwagę :) Było fajnie, teraz tylko czekać aż będzie w TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podziękowania :mrgreen:

 

dla TJa za prawe w Slicznotce 8)

dla Carlosa za prawe w rodzinnym kombi :twisted::mrgreen:

dla Carfita za prawe w RSie 8) :twisted:

dla Siemanko za prawe w estiaju :mrgreen::mrgreen::lol: ta prędkość była zabójcza :twisted:

 

i oczywiście dla ALEXa za całokształt współpracy :mrgreen: rachunek za profeszynalną sesję foto wyślę jutro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo wszystkim za miłe słowa :!:

 

Wróciłem do domu i pomału opada adrenalina, a pojawia się zmęczenie po trzech naprawdę ciężkich dniach i ...oczywiście nocach :!: :mrgreen:

 

Dzisiaj wstałem z super nastawieniem. Jak zwykle noc była krótka :wink: O dziwo nie czułem stresu i nerwów. Oczywiście i tak poszły w ciągu kilku godzin prawie dwie ramy fajek :mrgreen:

Dzisiaj mieliśmy do pokonania dwie próby. Jazda Lambo i Nissanem GT-R oraz wyścig rajdówką Wojtka Chuchały. Liczyłem na wynik w tej drugiej, tym bardziej, że polało dzisiaj, o co się pół nocy modliłem. Z uwagi na trudne warunki jazda Lambo i Nissanem miała być "for fun", a o ostatecznym zwycięstwie miał zadecydować wyścig na czas STi. Mając taki "komfort" mogłem sobie swobodnie polatać dla przyjemności wcześniej wspomnianymi bestiami z ponad 500 konikami na pokładzie. Wrażenia? Prawie nic nie pamiętam, bo ryk Lambo robi niesamowite spustoszenie w głowie :mrgreen:

Próba z rajdówką poszła dobrze, ale oczywiście nie bezbłędnie. Widać niestety, że od lat nie jeżdżę często STi i nie biorę udziału w "ścigankach".

Reguły tej konkurencji były jasne - najlepszy czas wyłoni zwycięzcę. Jak łatwo się domyślić jestem mega zadowolony z wyniku :!: :mrgreen: Napiszę uczciwie, że prawie do końca byłem przekonany, że na najwyższym podium stanie do Krzynio, który naprawdę może napisać "wiem, że umię jeździć" Jeden błąd kosztował go wypadnięciem z trasy i .... po ptokach :!:

Stary, szacun! Z takim przeciwnikiem jak Ty aż miło rywaliować, a .... nawet przegrać :!: Skromność, technika i opanowanie! Dzięki za sportową rywalizację :!:

 

A teraz pozdrowienia i podziekowania :mrgreen:

Dziekuję serdecznie grupie cheerleaderów Forumowych:

Joanna7f , Carfit, Carlos WRX, Than Junior, Zento Wasza obecność była ogromnym wsparciem. O atmosferze panującej po nagraniach już nie wspomnę :!: Obecność Carfita bywała czasami jednak minusem :wink: :mrgreen:

Dziekuję również za doping ze strony Pani Marleny, która mam nadzieję, że czasami zagląda na Forum :!:

 

Niesamowita atmosfera to zasługa również m.in.

- wszystkich moich Rywali

- całej ekipy L-SPRT z Wojtkiem Chuchałą na czele

- prowadzących i Szanownemu Jury (Leszek, Dorota, Irek)

- Instruktorów SJS

- Ekipy TVN Turbo

Jeszcze raz dzięki!

 

Nie wiem, czy kiedyś będę miał jeszcze okazję przeżyć taką przygodę. Było R E W E L A C Y J N I E :!: :!: :!:

 

Wszystkich Was namawiam do udziału w kolejnej edycji :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Gratuluję Ci Alex. I W Zasadzie Wszystkim Zawodnikom. Byłam Tam Osobą Towarzyszącą I Było Naprawdę Super. Co Prawda Tylko Zagościłam Dnia Pierwszego, Ale I Tak Uważam, Że Nagrania Do Tej Edycji To Megasuper Sprawa ^^ Ludzie Byli Naprawdę Sympatyczni ;) Gratulacje Raz Jeszcze Wszystkim ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...