Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero dziś dochodzę do siebie :roll: :twisted: , w kilku słowach bo już wiekszość została powiedziana, :D

Na wstępie dziękuje Alexowi że mnie zaprosił :D , było naprawdę super :idea: , cała otoczka nagrywania + życie nocne :twisted: , oraz że mogłem sobie pohulać po torze , wynagradza zmęczenie :wink: w tym miejscu dziękuję carlosowi za użyczenie kombiaka :D oraz ThanJunior za użyczenie kamery ( jak będziesz miał zgrany mój przejazd prosze prześlij )

Dzięki Joasi za zdjęcia, oraz za to że była z nami :idea: i dzielnie wytrzymała z nami wariatami te dni :twisted: , zuch dziewczyna :D:idea:

Gratulacje dla Alexa za zwycięstwo :idea: oraz wszystkich startujących, a w szczególności dla krzynio , naprawde pokazałeś klase jak sie jeżdzi :idea: , w finale rzeczywiście nie wyszło, ale pamietaj taki sport, że nawet czasem Loeb nie wygrywa :D

Specjalne podziękowania należą sie ekipie TVN , a szczególnie "malinie " :twisted: , jurorom, chłopakom z SJS , mechanikom SPRT, i genialnemu prowadzącemu program Irkowi Bielenikowi , naprawde kawał dobrej roboty :idea:

 

P.S. Wojtek vel siemanko , jestes przegość, zostałem Twoim funem :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Joasi za zdjęcia, oraz za to że była z nami :idea: i dzielnie wytrzymała z nami wariatami te dni :twisted: , zuch dziewczyna :D:idea:

i ja dziękuję :D było super, chociaż moja pamięć została zresetowana w połowie pierwszego wieczorku :roll: kolejny wspominam jak najlepiej :D:twisted: 8)

 

 

 

Agata, :arrow:

ALEX, to kiedy mam nastawiać nagrywanie :mrgreen:

Na wszelki wypadek zacznij już nagrywać :!: :mrgreen: A tak poważnie najprawdopodobnie 1szy odcinek będzie 17ego września. Chyba w nim się pojawię, bo w tym odcinku będą puszczać część nagrań z mojego dnia eliminacji. Ma to być altonen, który akurat wyszedł jak wyszedł :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje były mega wielkie przez cały finał, też przyznaję że trochę się stresowałem. Krzynio jechał po zwycięstwo a wtedy trzeba ryzykować i łatwo o błąd. Alex też pojechał świetnie, choć podobnie jak ja się stresował ale wytrzymał napięcie i za to wielkie brawa ! Do tego jeszcze widziałem jak Carfit i Than_Junior jeździli po torze i przyznam szczerze chodzili fest ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze widziałem jak Carfit i Than_Junior jeździli po torze i przyznam szczerze chodzili fest !

 

 

mhm.... ale na prawy ze mna nie chciales siasc :P

a bo zobaczył jaka przerażona wysiadłam po przejażdżce z Tobą i nie chciał ryzykować :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego jeszcze widziałem jak Carfit i Than_Junior jeździli po torze i przyznam szczerze chodzili fest !

 

 

mhm.... ale na prawy ze mna nie chciales siasc :P

 

Ambicja mu nie pozwoliła 8)

 

Ktoś pytał o nagrody dla zwycięzców. Wynalazłem na stronie tvn turbo takie coś:

 

"A jest o co walczyć - zwycięzca zasiądzie na prawym fotelu rajdówki Leszka Kuzaja. Nagrodami za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w konkursie będą szkolenia w Szkole Jazdy Subaru. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze raz dziękuję, starałem się pojechać jak najszybciej no i nie udało się ale z wyniku jestem bardzo zadowolony, :twisted: co prawda lekki żal w sercu zostaje ale atmosfera i te wszystkie słowa po finale całkowicie to wynagradzają, :wink:

 

Najbliższa emisja programu: 17 września, sobota, godz. 12:25

 

zento napisał(a):

Nagrodami za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w konkursie będą szkolenia w Szkole Jazdy Subaru. "

 

guzik prawda :roll: na miejscu powiedzieli że za trzecie miejsce jest tylko puchar, nic więcej :idea:

 

tak było ale, późnej to sprostowali i będzie za trzecie miejsce szkolenie SJS,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeszcze raz dziękuję, starałem się pojechać jak najszybciej no i nie udało się ale z wyniku jestem bardzo zadowolony, :twisted: co prawda lekki żal w sercu zostaje ale atmosfera i te wszystkie słowa po finale całkowicie to wynagradzają, :wink:

 

Najbliższa emisja programu: 17 września, sobota, godz. 12:25

 

zento napisał(a):

Nagrodami za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w konkursie będą szkolenia w Szkole Jazdy Subaru. "

 

guzik prawda :roll: na miejscu powiedzieli że za trzecie miejsce jest tylko puchar, nic więcej :idea:

 

tak było ale, późnej to sprostowali i będzie za trzecie miejsce szkolenie SJS,

krzynio, gratuluję! :D szkoda, że nie wyszło tak jak wszyscy :twisted: przewidywali dzień wcześniej, ale dzielnie walczyłeś do końca i to się liczy 8)

 

a propos nagrody, jeżeli tak zrobili, to są mniej więcej w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex właśnie jest na mazurach i odbiera nagrodę, rozmawiałem z nim i mówi że ma kupę w porach trochę :roll: , bo ma jeżdzić rajdówką najpierw na lewym , a potem Leszek go będzie woził :shock: , mówił że odcinek jest gruby i same hopy :twisted:

Ech zazdroszczę, szczególnie przejażdzki z Leszkiem na lewym, ja to przeżyłem więc wiem że jest naprawdę grubo :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex właśnie jest na mazurach i odbiera nagrodę, rozmawiałem z nim i mówi że ma kupę w porach trochę :roll: ,

bo ma jeżdzić rajdówką najpierw na lewym ,

 

a potem Leszek go będzie woził (...)

 

Ech zazdroszczę, szczególnie przejażdzki z Leszkiem na lewym, ja to przeżyłem więc wiem że jest naprawdę grubo :idea:

He, he - przyjemne z pożytecznym :-)

Leszek przy okazji potrenuje przed Polskim ;-)

Faaaajna nagroda. To ja zazdroszcze Wam obu tego prawego z Leszkiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, nie mam problemu z zakupami ale niestety mogę oglądać tylko retransmisje jak ktoś życzliwy nagra i wstawi na niecie :(

ja mogę nagrać ale tylko na dekoderze :twisted:

 

jak zacznie się emisja programu to poszukajcie z Dziobnikiem na tej stronce :idea: :arrow: http://vod.onet.pl/wydaje-ci-sie-ze-umi ... erial.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie do mnie dzwonił i mówił że sie pojechali sie tylko rozgrzać, i jest dosłownie obsrany :mrgreen: , i nie wie czy jeszcze wsiądzie , a to dopiero podobno początek co go czeka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...