Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

ALEX, wielkie brawa i gorące gratulacje !!! Byłeś najlepszy !!!

Powiedz, proszę, gdybyś miał, po tych krótkich przejażdżkach, wybierać na własność GT-R'a albo Lambo (zapomnijmy o cenach, popularności, a nawet wyglądzie itp.), to który z tych samochodów Cię urzekł ? Czy musiałbyś się zastanawiać, czy któryś z nich ma "to coś" co Ci zdecydowanie bardziej odpowiada?

 

PZDR :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wspominałem, nasza przygoda z tymi autami była krótka, nawierzchnia wtedy była bardzo śliska.Z uwagi na powyższe trudno oceniać mi te auta. Dźwięk Lambo roz......a! Ja jednak wolę GTR a. Taki niepozorny i bardziej zaawansowany technologicznie :) Zdaniem instruktorów SJS Nissan jest szybszy !

 

Wysłano z DROID3 z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex

Obejrzałem wreszcie finałowy odcinek :-)

Chociaż rezultat znałem od dawna - gratki raz jeszcze! :-) Nasi górą ;-)

To dla mnie sytuacja odczuwania wielkiej pozytywnej zazdrości za całą tę przygodę :-)

Z twarzy taki z Ciebie sympatyczny gość, że chociaż się nie spotkaliśmy, po obejrzeniu tych wszystkich odcinków czuję się, jakbysmy chodzili na browara nie raz :-D

ALEX, no właśnie... opowiedz o... Pogodynce
Więc ... nie brała za wiele czynnego udziału w integracji z uczestnikami :wink: :mrgreen:
No właśnie... Nurtuje mnie takie pytanie...

Czy Pogodynkę na żywo odbiera się jako, jak to określali, pasjonatkę motoryzacji, czy chodziło tylko o ładną oprawę programu? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

też dołaczam sie do gratulacji :D ktoś wcześniej wrzucił linka gdzie można to ogladać,niestety pojawia sie komunikat,że nie moge tego obejrzeć bo nie mam zainstalowanego czegos tam...

 

co do aut,bo kolega tu wspomniał o GT-R kontra lambo,i jedno i drugie widziałem na zywo,obejrzałem dookoła,siedziałem w nim,ale GT-R na fotkach wygląda jakos tak koslawo,za to na zywo 9znajomy ma takie szare cudo u nas) jest boskie a z tyłu to rewelka :!: A to co można wyczyniać z tym wyświetlaczem na srodku to kosmos,wyświetla,wskazuje,monitoruje wszystko :!: :mrgreen:

To tak odnośnie GT-R vs lambo (to ie jest prawdziwe lambo bo nie ma lambo doorów :P:mrgreen: )

 

do następnej edycji zgłaszam sie i jo :mrgreen: Subaru (niby) profanum bo LPG,ale do eliminacji mogę wyskoczyć,co mi tam,a patrząc na to ,że tam "hopy" z plejad to tym bardziej :D

 

Odnośnie pogodynki,to fakt,że ładna ,ale moim (i nie tylko) zdaniem jest to medialna średnio rozgarnięta w temacie pani (gwiazdy z tańcami) która ma sie ładnie uśmiechać i uzupełniac zacne grono oceniających (cos jak Foremniak w Mam talent).

Sorry za szczerość ale Wojtas git,Kuzaj profi (choć pamietam Mustanga ...)a pogodynka ...dla show,chichrania sie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ALEX, Gratulacje! Dopiero teraz zauważyłem, że była druga edycja programu :shock: :mrgreen: Dziecko potrafi naprawdę przestawić świat do góry nogami to i człowiek forum bardzo wybiórczo przegląda, a co dopiero TV włączy :mrgreen:

Pytanie gdzie są odcinki z Tobą... bo na TVN playerze są tylko z pierwszej serii :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...