Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie zdrówko Jumpmana za jego widowiskowy przejazd 8) :twisted:

A dziękuje dziękuje, Wasze też wczoraj wypiłem, tylko już nie dałem rady na forum oznajmić :mrgreen:

Ogólnie panuje zasada "Piłeś? Nie pisz." Ale myśmy, aż tak dużo nie wypili co nie joanna4f :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ogólnie żeby off-topu nie było to gratuluję forumowiczom dobrego występu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje dziękuje, Wasze też wczoraj wypiłem, tylko już nie dałem rady na forum oznajmić :mrgreen:
ważne że byłeś z nami myślami 8) :twisted::mrgreen:

 

W takim razie zdrówko Jumpmana za jego widowiskowy przejazd 8) :twisted:

A dziękuje dziękuje, Wasze też wczoraj wypiłem, tylko już nie dałem rady na forum oznajmić :mrgreen:

Ogólnie panuje zasada "Piłeś? Nie pisz." Ale myśmy, aż tak dużo nie wypili co nie joanna4f :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

dokładnie tak Igi_007 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że za półtorej godziny spóźnialscy dowiedzą się jak poszło naszym forumowiczom 8)

 

PS: Jej.. joanna7f, wybacz mi tę zniewagę poprzez przekręcenie twojego nick-u na joanna4f :oops::mrgreen::mrgreen:

 

Nie popisałem się tym ale w ramach rekompensaty będzie temat w off-topie z dedykacją dodatkowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Jej.. joanna7f, wybacz mi tę zniewagę poprzez przekręcenie twojego nick-u na joanna4f :oops::mrgreen: :mrgreen:

od razu widać, że jednak za dużo wypiłeś... :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Nie popisałem się tym ale w ramach rekompensaty będzie temat w off-topie z dedykacją dodatkowo :wink:

czekam 8) :twisted::mrgreen:

 

jeszcze chwila i będzie powtórka :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądał no i ...najbardziej zwróciłem uwagę na...tzw.bohater drugigo plany,tzn.pojawił sie ze 3-4 razy jakiś rudy męski osobnik,który raz nawet w tle robił takie miny,że masakra :mrgreen:

A co przejazdów to...sej ze świnia latał całkiem fjnie,Alex został ujęty tylko w momencie nakreślania ronda wokół pachołka i ktos tam jeszcze w szybkim skrócie był ujęty,ale nie wiem kto to,tyle tylko,że niebieska Impreza :)

Gośc w bawarce zasłużenie wygrał,inna kwestia to fakt,iz latanie bokiem,zakładnie kontry i wyprowadzanie auta z poslizgu to norma dla niego więc wszelkie wahadełka,czy łosie to bułka z masłem :mrgreen::mrgreen:

Na drugim horyzoncie jest Mustang,widać,że auto typowo do lanserskiego upalania,bo jeśli chodzi o okiełznanie go to nie ma szans,auto jedzie tam gdzie chce a nie tam gdzie kierowca chce (nawet Leszek go nie ogarnął),a na koniec można by rzec: "ale urwał moje pole :!: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzw.bohater drugigo plany,tzn.pojawił sie ze 3-4 razy jakiś rudy męski osobnik,który raz nawet w tle robił takie miny,że masakra :mrgreen:

no właśnie ja zamiast skupić się i podziwiać wypowiedzi Kuzaja 8) :twisted: , to cały czas zerkałam z niedowierzaniem na tego kolesia z tyłu :shock: :? :mrgreen:

 

i ktos tam jeszcze w szybkim skrócie był ujęty,ale nie wiem kto to,tyle tylko,że niebieska Impreza :)

taka Pani nieforumowa :wink: była tego samego dnia co Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze myslałem,że tylko ja patrzyłem na bohatera drugiego planu,szczególnie jego miny-to chyba honda była na pierwszym planie jak zaczął tam "gestykulować twarzą" :mrgreen:

nie mam pojęcia co za samochody tam jeździły :mrgreen: i co kto mówił, za bardzo mnie to rozpraszało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po programie :)

 

Ponownie pojawiła się Alicja w hawku ze znaczkiem STi,tym razem nie było kompromitacji,przejazd jakich wiele :)

 

Pojawiła sie też bardzo ładna niewiasta w oświniaczonym Forku na POznańskich blachach,tak ciekaw jestem czy Ewa pojawia sie na tym forum :D pozdrowionka :)

Program zasłużenie wygrał gośc w ciekawej maździe 323GT-R.

Fajnie,że za punktem pomiarowym była Imprezka w tle,zawsze to stały miły widok dla oka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...