Skocz do zawartości

II Edycja Wydaje Ci się że umiesz Jeździć... TVN Turbo #####


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie obejrzałem. Lady z Imprezy jak z przedszkola i gościu z Merca to faktycznie masakra. No ale cóż, niektórzy mają parcie na szkło.

Fajnie, że wygrał chłopak z zajechanego Golfa. Skromnie i konkretnie.

 

Co do ekipy to faktycznie jest OK. Jak Bieleninik zaczynał pojawiać się w TV to jakoś mi nie leżał.

Natomiast teraz myślę, że jest to bardzo dobry wybór jako prowadzący. Pierniczy głupoty, nosi go

po kadrze i dzięki temu jest śmiesznie i zabawnie.

Kuzaj nie przebiera w słowach i potrafi dowalić.

Dorotka dobrze ich uzupełnia, najlepsza była na samym końcu programu.

"Ola, gdzie jest Ola? ... Jak nie ma Oli to się p.....li" :mrgreen:

 

Dobrze, że nie ma Kubata. W dodatku w uwadze też sprawia bardzo kiepskie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ie to,że ja taki miszczu,ale generalnie rozczarował ogarnianiem mustanga :shock:

No ale ewidentnie widać, że w mustangu szpery brak i nawet sam Pan Bóg by nim nie wykręcił tych piruetów na macie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ta Panna w podrabianym STI zabiła wszystko :mrgreen: , choć dla mnie nr.1 jako półdebil był gość w Mercedesie , z leżącym fotelem, i chwalący sie jako windykator :shock: :evil: totalna żenada , ale Leszek go super skomentował :twisted:

I popękaną przednią szybą ...

Nie sprawdzają tam czy samochód jest w stanie technicznym zgodnym z przepisami i nadaje się do jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzi tez w tym wahadle nieczego specjalnego nie pokazal

Dla mnie takie próby sa bez sensu. Nienaturalnym odruchem kierowcy jest wprowadzanie samochodu w poślizg. W odcinkach finałowych będzie konkurencja polegająca na wprowadzeniu Prosiaka w slajd. Popadało i instruktorzy postraszyli mnie, że auto jest mega nadsterowne. Pojechałem bardzo ostrożnie, bo bałem się piruetów. Mój "ślizg" wyszedł ...... "mało ciekawie" :mrgreen: Inna sprawa, że w finałowej części manewru trzeba było zaparkować w kopercie. Zagadałem się wcześniej z Carfitem i dowiedziałem się o tym ..... dopiero od jury na końcu :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mnie bardziej rozwaliło u tej panny totalne nieogranięcie auta ,czy świrowanie znaczkiem na wlocie..ja myslałem,ze od pajacowania znaczkami są ci mniej rozgarnieci (mówię o części ludzi a nie o wszystkich ze smigłem na masce-nie generalizuje i nie wrzucam do jednego wora!!)od BMW co do wszystkiego przyklejają znaczki M :mrgreen:

 

Dobra za 2h premiera kolejnego odcinka :D:D Ciekaw jestem co tym razem ze świnią przyjedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ta Panna w podrabianym STI zabiła wszystko

do dziś mam ten widok przed oczami, żal :shock:

 

 

zabawa w bujaniem auta jest fajna... ale na czyms gdzie masz 100% czucia nawierzchni a nie na plycie zaoranej gdzie nagle COS cie zaskoczy :) ... no i przy wiekszej predkosci... a inna sprawa kazde auto prowadzi sie inaczej inne maja predyspozycje co boczkow inne nie... w odc 2 bylo tez parkowanie w kopercie na recznym... liczylem ze zobacze to z zew ... bo tez zaparkowalem :) ale widac cenzura nie puscila mojej geby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość w niebieskiej Polówce,coś tam opowiadał,że ich pijany driver do rowu wepchnął w drodze na plan.Ogólnie fajnie pojechał,troszkę drapnął beczke przy przejeździe,ale ogólnie to zasłużenie przeszedł.

 

Pojawiła się znów ta panna w niby STi,nie wiem dla kogo jest wiekszym obciachem,dl grona kobiet czy dla uzytkowników subaru,osoba ,która musi korektorem oznaczać sobie ,która strona jest lewa a która prawa..

jakis tam Forek się w mocnym skrócie pojawił..

Co do poziomu to szału nie było,były nawet auta które mogły coś pokazać (Celica,Supra,200SX) ale poza niekontrolownymi bąkami nic nie było widać.

jednego nie rozumiem-skąd się drugi raz wzięło to dziewczę w tym subari STi,ja myslałem,że sami nowi kierowcy będą,a tu znów ta dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, przeszedł nasz ulubieniec :twisted::twisted::twisted: który twierdził, że nie miałeś styczności z mocniejszymi samochodami :mrgreen::lol:

 

-- So paź 08, 2011 5:54 pm --

 

jakis tam Forek się w mocnym skrócie pojawił..

z tego co mi się wydaje to była Czarna Mamba właśnie :D piękny gol :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od BMW co do wszystkiego przyklejają znaczki M

 

kiedyś słyszałem że w Polsce jeździ więcej BMW M niż M GMBH wyprodukowała :lol:

 

Dziś nie zdążyłem obejrzeć bo żona marudziła że zamęczam ją oglądanie Top Gear, więc musiałem się zmyć do warszatu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe sprostowanie:to nie była niebieska Polówka ale Ibiza,cos mi się źle w głowie zakodowało :mrgreen:

 

Czarna Mamba :?: dziwne coś tam o wiewiórce wspominali :mrgreen:

Wiem wiem,zapewne forumowiczka,ale gra musi być fair,ja bym odgwizdał zgranie ręką,gola nie uznał,dał żółta kartkę,usunął z boiska i paliwo spuscił :mrgreen::mrgreen:

 

co do tej blond "gwiazdy" w subru,przyznawanie się,że wiedziała jak trzymać ręce na kierownicy ,ale w czasie jazdy zapomniała ,kojarzą mi się z odpowiedziami Luwr na pytanie o stolicę Francji :!: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w każdym odcinku wyziera zza pleców Dorotki Gardias Wiewiór w subarowej blue kurtce i okularach jak Belmondo.

Zimno już jak w psiarni a on w niczym innych chodzić nie chce :mrgreen:

 

dzisiaj jakoś koło 19:30 była powtórka i...widziałem tego wiewióra :)

I w oczy rzucił mi sie jeszcze jeden subar,w momencie ,kiedy gadali z gościem od Prelude (kolejny pajac z siedzeniem typu leżanka) w tle pojawił się Forek,kolor bordowo-biały no i kurnik na masce :) stał trzeci do startu za zółtym 200SX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...